Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 20:03, Isildur napisał:

Skoro tak mówisz, to w takim razie który DLC wymieniony przez kolegę jest warty uwagi?
Bo mi się wydaje, że każdy jest krótki i daje jakiś tandetny przedmiot w nagrodę.

Z wymienionych "Golemy" i "Kroniki" są tragiczne, "Powrót" słaby. ;p

Wymienił chyba najgorsze dlc spośród dostępnych. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do dodatku do DA - otóż gdy próbuję zainstalować to instalator zaprzestaje przy instalowaniu patcha 1.03(mam zainstalowanego), by potem stwierdzić, że instalacja nieudana. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 17:36, Kuban11 napisał:

Czy w DA można grać po zakończeniu tak jak w ME2?

Nie, po skończeniu gry możesz biegać tylko po lokacji w której się znajdujesz (nie będę spoilerował). Kiedy z niej wyjdziesz pojawiają się skutki decyzji, które podjąłeś w grze (taki pokaz slajdów z napisami) i i się ona wyłącza.
Zdaje się, że grać można tylko w nowo zakupione i nie ukończone DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 17:45, Renzov napisał:

> Czy w DA można grać po zakończeniu tak jak w ME2?
Nie, po skończeniu gry możesz biegać tylko po lokacji w której się znajdujesz (nie będę spoilerował). Kiedy z niej wyjdziesz pojawiają się skutki decyzji, które podjąłeś w grze (taki pokaz slajdów z napisami) i i się ona wyłącza.

Żeby doprecyzować - po obejrzeniu podsumowań można wciąż kontynuować grę tyle że lądujemy wtedy we własnym obozie z którego możemy przejść jedynie do lokacji dodanych przez DLC (wszystkie inne zostają permanentnie zamknięte) zaś wszystkie interakcje odbywają się tak jakbyśmy nie rozpoczęli jeszcze ostatniego etapu głównej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age crashuje - sterowniki zaktualizowane, komputer wyczyszczony(i z kurzu i na HDD;)), gra spatchowana do wersji 1.04. Mam Athlona x2 6000+ 3,0GHz, GeForce 9600GT 512MB i 2GB Ramu. W czym może być problem? Zdarzały się już tutaj takie przypadki? Co zalecacnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 16:24, Burczyn napisał:

Dragon Age crashuje - sterowniki zaktualizowane, komputer wyczyszczony(i z kurzu i na
HDD;)), gra spatchowana do wersji 1.04. Mam Athlona x2 6000+ 3,0GHz, GeForce 9600GT 512MB
i 2GB Ramu. W czym może być problem? Zdarzały się już tutaj takie przypadki? Co zalecacnie?
:)


Dodam jeszcze że mój system operacyjny do Windows XP SP3.

A to znalazłem w logu:
Aplikacja powodująca błąd daorigins.exe, wersja 1.4.12393.0, moduł powodujący błąd ntdll.dll, wersja 5.1.2600.5755, adres błędu 0x000449cf.

Proszę o pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:04, Thorgal13 napisał:

witam

gdzie w denerim znajde miejsce o szczegolnej mocy z misji od magow?

Alienage/Obcowisko

Być może nie jesteś tam w stanie na razie wejść. Jeśli tak wygląda sytuacja, będziesz musiał dokończyć quest później. Jest jeszcze parę questów, które wymagają dostępu do tej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jest cos nie tak w tym quescie bo ja juz napewno wszystkie punkty znalazlem a w dzienniki nie widnieje info jakobym mogl udac sie do kolektywu po nagrode :/ wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 00:45, Thorgal13 napisał:

w takim razie jest cos nie tak w tym quescie bo ja juz napewno wszystkie punkty znalazlem a w dzienniki nie widnieje info jakobym mogl udac sie do kolektywu po nagrode :/ wtf?

Może zapomniałeś któryś z tych punktów aktywować? Mi tak się raz zdarzyło i musiałem ponownie leźć do Głębokich Ścieżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu dostępny jest Dragon Age Ultimate Edition , który zawiera wszystkie dodatki i cenowo wychodzi to tak jakby kupić Początek i Przebudzenie. I tu pojawia się pytanie czy ktoś wie czy Bioware planuje udostępnienie DLC posiadaczom Początku i Przebudzenia albo chociaż zniżkę ? Bo 1600 pkt nie starczy na wszystkie dodatki więc będzie trzeba drugie 1600 dokupić przy czym dwa pakiety punktów pokrywają się z ceną edycji Ultimate. Sam posiadam Początek i Przebudzenie i dwa dodatki (Kamienny więzień i powrót do ostagaru). Ponowny zakup punktów jest nie opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale w zakładce "zawartość do pobrania" nie mam nic w tabeli dostępna zawartość. Czy to wina tego że na czystą podstawkę od razu zainstalowałem patcha i dodatek czy czegoś innego? Zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 22:11, Thalanthas napisał:

Nie wiem czemu ale w zakładce "zawartość do pobrania" nie mam nic w tabeli dostępna zawartość.
Czy to wina tego że na czystą podstawkę od razu zainstalowałem patcha i dodatek czy czegoś
innego? Zna ktoś odpowiedź?

http://social.bioware.com/forum/Dragon-Age-Pocztek/DAP-i-Przebudzenie---wsparcie-techniczne/Problem-z-DLC-Brak-dostpu-3334917-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować