Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Nie wiem czy ktoś to zauważył ale jeśli użyje się modów "All Origins Playable" i "Awakening in OC" grając Krasnoludem Szlachcicem to po wczytaniu gry nasze pochodzenie zmienia się na Człowieka Szlachcica ponadto podczas pierwszej rozmowy z królem Cailanem stwierdza on że pochodzimy z Redcliffe. Jest to wersja w pełni udźwiękowiona (po polsku).

Zastanawiam się czy jest to błąd który wskazuje na to że w pierwotnej wersji była też siódma historia początkowa (człowiek plebejusz?) czy może coś innego.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdradzi mi ktoś jakie następstwa będzie miało jeśli

Spoiler

zamiast zabić Flemeth, pójdę z nią na układ?. Do tej pory zawsze ją unicestwiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to zauważył ale jeśli użyje się modów "All Origins Playable" i "Awakening in OC" grając Krasnoludem Szlachcicem to po wczytaniu gry nasze pochodzenie zmienia się na Człowieka Szlachcica ponadto podczas pierwszej rozmowy z królem Cailanem stwierdza on że pochodzimy z Redcliffe. Jest to wersja w pełni udźwiękowiona (po polsku).

Zastanawiam się czy jest to błąd który wskazuje na to że wcześniej była też siódma historia początkowa (człowiek plebejusz?) i są to pozostałe po niej fragmenty kodu czy może coś zupełnie innego?

Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zagrać sobie Female Elf Warriorem, i zastanawiam się nad tym. Aby ładnie wyglądała ^^. Chodzi mi o zbroje, pierwszy raz grę kończyłem magiem, do tego w jakiś szmatach : ] Dla tego tym razem zależeć będzie mi na wyglądzie. Jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:17, Ostrowiak napisał:

Phi phi czemu nie Moloch.

Toto aż zachęca do noszenia.


Możesz mi pokazać, jak takowy armor wygląda?

BTW. Korzystając z okazji, chciałbym zapytać jak wykonać jednego z archivement''ów, polega on na tym aby jednym hitem zadać 250 obrażeń. Jest coś takiego w ogóle możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 15:15, Casprov napisał:

Rozumiem, że taką zbroje zrobi mi Kowal Wade. A Hełm dostanę z DLC "Kamienny Więzień?" (Mogę się mylić)

Nie mylisz się :)

-> Ostrowiak
Nie lubię Molocha - tak pod względem wyglądu jak i parametrów moim zdaniem ustępuje zbroi ze smoczych łusek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2011 o 15:49, Casprov napisał:

Możesz mi pokazać, jak takowy armor wygląda?


http://dragonage.wikia.com/wiki/Juggernaut_Armor_Set

Dnia 08.01.2011 o 15:49, Casprov napisał:

BTW. Korzystając z okazji, chciałbym zapytać jak wykonać jednego z archivement''ów, polega
on na tym aby jednym hitem zadać 250 obrażeń. Jest coś takiego w ogóle możliwe ?


http://www.youtube.com/watch?v=Jr4D1HpafF4

w sugestiach możesz wybrać interesującą Cię postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 16:48, miodus napisał:

tiaa ale na krasnoludzie juz tak fajnie nie wygląda ;P


Nie szkodzi mam zamiar przejść grę elfką ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 17:49, Karharot napisał:

Taa. Wpadłem tam kiedy przez przypadek i dobrze się bawiłem dopóki nie odkryłem że nie
można stamtąd wyjść :/



Ooo przynajmiej wiem że nie jestem osamotniony z tym błędem :D Tylko właśnie szkoda że wyjść sie nie da. A wszedłeś tam podczas bitwy ???? Bo można tam zobaczyć bijących się ludzi z pomiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiedziałem że można tam wpaść podczas bitwy :)
Tak na boku - jeśli ma się DLC Powrót do Ostagaru to można tam wejść i co ważniejsze także stamtąd wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age wiki wyczytałem, że są pancerze mające lepsze statsy niż zbroja legionu czy pancerz ze smoczych łusek, jeżeli tak jest, to gdzie można je dostać lub zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:01, Karharot napisał:

Nie, nie wiedziałem że można tam wpaść podczas bitwy :)
Tak na boku - jeśli ma się DLC Powrót do Ostagaru to można tam wejść i co ważniejsze
także stamtąd wyjść ;)


DLC mam ale nie jest za długie. Ale wracając do wejscia tam w czsie bitwy to prosze masz filmik też zrobiony przeze mnie http://www.youtube.com/watch?v=26mh_bACjls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować