Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 22:00, matis9988 napisał:

Dzięki za pomoc.Alistar ma bardzo dużo ran(chyba 10) i słaby jest bardzo.


Te dopalacze to zestawy lecznicze tak dla ścisłości : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się tak zrobić, żeby zacząć grę tą postacią, którą już raz się ją przeszło (tzn. z takim samym poziomem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 22:55, Ombos napisał:

Czy da się tak zrobić, żeby zacząć grę tą postacią, którą już raz się ją przeszło (tzn.
z takim samym poziomem)?


Nie da sie, chyba, ze na cheatach. Nawet gdyby, odradzam. Nawet na koszmarze przejedziesz sie po nich jak czolgiem. Straszną nudą będzie zalatywać, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu na stronie BioWare w zakładce zarejestrowane promocje gry (tam gdzie jest lista dodatków do ściągnięcia) przy pozycjach "Kamienny więzień" i "Zbroja Krwawego Smoka" nie ma przycisku pobierz chociaż przy innych pozycjach (dodatki do ME2) ten przycisk jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe, po prostu postanowiłem, że podczas instalacji gry pościągam sobie to co mnie interesuje.
Ja nie wiem co za problem udostępnić to na stronie i w grze ? Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam yptanie dotyczace gry:

Spoiler

Jestem w ruinach (tam gdzie sie bronia wilkolaki, jestem pod brama, przed ktora jest fontanna, obok jest oltarz. Co mam z tym zrobic? Poki co wypilem wode z dzbana z olatarza i pojawily mi sie 2 zjawy. Jak otworzyc te drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy istnieje możliwość zmienienia polskiej wersji gry na angielską(angielskie napisy + angielski dubbing)?

I jeszcze jedno, jaka postać jest lepsza pod DPS wojownik na dwie bronie czy broń dwuręczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 12:48, Orionov napisał:

Mam pytanie. Czy istnieje możliwość zmienienia polskiej wersji gry na angielską(angielskie
napisy + angielski dubbing)?


Pierwszy post ..

1. Czy kupujac gre w polskim sklepie mozna grac z angielskim dubbingiem?
Tak, mozna. W tym celu po wlozeniu plyty do napedu trzeba wybrac z menu opcje "Konfiguracja", wybrac zakladke "Grafika" a nastepnie przy napisie "Dubbing" wybrac "angielski". Nastepnie trzeba zachowac ustawienia i uruchomic gre. Ponadto w wersji pudelkowej mozna grac w nastepujacych wersjach jezykowych:

1. Angielskiej (dzwiek i napisy)
2. Francuskiej (dzwiek i napisy)
3. Niemieckiej (dzwiek i napisy)
4. Polskiej (dzwiek i napisy)
5. Wloskiej (tylko napisy)
6. Hiszpanskiej (tylko napisy)
7. Wegierskiej (tylko napisy)
8. Czeskiej (tylko napisy)

Dnia 19.02.2011 o 12:48, Orionov napisał:


I jeszcze jedno, jaka postać jest lepsza pod DPS wojownik na dwie bronie czy broń dwuręczną?


Jasne że większy DPS ociągnie się mając broń dwuręczną do tego specjalizację "Berserker". Jednak co do broni dwuręcznych jestem dość sceptycznie nastawiony, moim zdaniem postać mająca dwie bronie wygląda o niebo lepiej, nie wiem jak jest z DPS''em bo mało tak grałem. Preferowałem raczej "cięższy oręż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby cała gra była po angielsku, a nie sam dubbing. Od razu po zainstalowaniu mogłem to ustawić, ale potem gra sama przestawiła się na wersję polską(z ang. dubbingiem) i nie jak to zmienić. W konfiguracji takiej opcji nie mam. Jest jakiś sposób oprócz reinstalacji gry(chociaż nie mam pewności czy to coś zmieni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 16:07, Orionov napisał:

Jest jakiś sposób oprócz reinstalacji
gry(chociaż nie mam pewności czy to coś zmieni)?


Niestety. Wersję językową można ustawić tylko w czasie instalki. Jeśli chcesz grac w full angielską wersję to tylko reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś trochę ale wkurzało mnie to, że ciągle mnie zjadają. Nie wiedziałem skąd wytrzasnąć uzdrowiciela. Możecie mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do funkcji uzdrowiciela możesz sobie przystosować podczas awansów Morrigan (wystarczy nauczyć ją czaru Uzdrowienie i ustawić w taktyce aby używała go na towarzyszach którzy mają mniej niż określoną liczbę procent hp (sam wybierz jaką)). Na nieco późniejszym etapie gry (

Spoiler

w wieży Kręgu Magów

) możesz przyjąć do drużyny Wynne która z samego założenia jest uzdrowicielem :)
Zanim będziesz je miał w drużynie używaj maści leczniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:15, Largooo napisał:

Grałem kiedyś trochę ale wkurzało mnie to, że ciągle mnie zjadają. Nie wiedziałem skąd
wytrzasnąć uzdrowiciela. Możecie mi coś doradzić?


W wierzy kręgu magów możesz przyłączyć Wynne.
Ewentualnie możesz nauczyć czaru uzdrawiania Morrigan, ale Wynne jest lepsza jako healer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczę leczyć Morrigan bo na maściach nie pojadę daleko. Dziękuje za szybką pomoc. Miłego wieczoru.
Phobos_s
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest wsrod was ktos udzdolniony i zrobilby mi postac czlowieka wygladajacego lub zblizonego wygladem do Hawke z dragon age 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 15:41, Karol44 napisał:

A może jest wsrod was ktos udzdolniony i zrobilby mi postac czlowieka wygladajacego lub
zblizonego wygladem do Hawke z dragon age 2?


Istnieje coś takiego : )

http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&q=Garrett+Hawke+in+Dragon+Age+Origins+mod&aq=&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&fp=d6d8c5d75ed2840e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które DLC radzilibyście kupić? Czytałem, że wszystkie są raczej słabe/krótkie w porównaniu do Przebudzenia, ale jednak. Nie mogę się zdecydować pomiędzy: Leliana''s Song i Warden''s Keep(jeden z tych), a Golems of... i Return To Ostagar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować