Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Słyszałem, że kupcy mogą ulepszyć broń i zbroje jeśli im ją sprzedać ale jakoś mi to nie działa.
Czy to działa na wszystkie zbroje czy tylko na te pospolite, a nie jakieś setowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:36, GodOfLiar napisał:

Słyszałem, że kupcy mogą ulepszyć broń i zbroje jeśli im ją sprzedać ale jakoś mi to nie działa.
Czy to działa na wszystkie zbroje czy tylko na te pospolite, a nie jakieś setowe?

To działa tylko na te przedmioty które podlegają level scalingowi, to "ulepszanie" działa w ten sposób że sprzedając i odkupując dany przedmiot jest on ponownie dostosowany do obecnego poziomu Twojej postaci. Przedmioty z legendarnych setów nie podlegają temu procesowi (niezależnie od tego kiedy je zdobędziesz będą jednymi z najlepszych przedmiotów jakie znajdziesz przez całą grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 13:21, Karharot napisał:

> Słyszałem, że kupcy mogą ulepszyć broń i zbroje jeśli im ją sprzedać ale jakoś mi
to nie działa.
> Czy to działa na wszystkie zbroje czy tylko na te pospolite, a nie jakieś setowe?

To działa tylko na te przedmioty które podlegają level scalingowi, to "ulepszanie" działa
w ten sposób że sprzedając i odkupując dany przedmiot jest on ponownie dostosowany do
obecnego poziomu Twojej postaci. Przedmioty z legendarnych setów nie podlegają temu procesowi
(niezależnie od tego kiedy je zdobędziesz będą jednymi z najlepszych przedmiotów jakie
znajdziesz przez całą grę).



A jakiś inny sposób na to jest? Przeglądałem internet w poszukiwaniu jakichś modów ale bez skuteczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 14:23, GodOfLiar napisał:

A jakiś inny sposób na to jest? Przeglądałem internet w poszukiwaniu jakichś modów ale bez skuteczenie.

Szkoda sobie zawracać tym głowę - przeważająca większość przedmiotów które można w ten sposób ulepszyć będzie Ci służyła jedynie do momentu kiedy zdobędziesz jakieś unikatowe zestawy na ich miejsce. Osobiście nigdy się tym nie bawiłem bo i tak miałem więcej najlepszych artefaktów niż członków drużyny którzy mogliby z nich korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:24, Karharot napisał:

> A jakiś inny sposób na to jest? Przeglądałem internet w poszukiwaniu jakichś modów
ale bez skuteczenie.
Szkoda sobie zawracać tym głowę - przeważająca większość przedmiotów które można w ten
sposób ulepszyć będzie Ci służyła jedynie do momentu kiedy zdobędziesz jakieś unikatowe
zestawy na ich miejsce. Osobiście nigdy się tym nie bawiłem bo i tak miałem więcej najlepszych
artefaktów niż członków drużyny którzy mogliby z nich korzystać ;)


W sumie też racja ale na mojego elfa znalazłem tylko jeden dobrze wyglądający zestaw, który niestety nie jest już tak dobry. To co odnajduję teraz jest lepsze ale wygląd pozostawia do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 18:42, GodOfLiar napisał:

W sumie też racja ale na mojego elfa znalazłem tylko jeden dobrze wyglądający zestaw, który niestety nie jest już tak dobry. To co odnajduję teraz jest lepsze ale wygląd pozostawia do życzenia.

Skombinuj dla niego lekką albo masywną zbroję ze smoczych łusek ;)
Możesz też poszukać jakiegoś ciekawego zestawu wśród modów na Nexusie (być może znajdziesz tam także coś co rozwiąże problem levelowania przedmiotów) ->
http://dragonage.nexusmods.com/downloads/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeniesienu postaci do dodatku zauważyłem, że sprzęt z dlc znikną podobnie jak przedmioty z modów.
Zawsze tak sie dzieje czy też mogę jakimś sposobem je odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 19:43, GodOfLiar napisał:

Po przeniesienu postaci do dodatku zauważyłem, że sprzęt z dlc znikną podobnie jak przedmioty
z modów.
Zawsze tak sie dzieje czy też mogę jakimś sposobem je odzyskać?


DLC nie są wpierane w "Przebudzeniu". To imo głupie, ze strony BioWare, ale cóż. Tylko niektóre dodatki w postaci broni i pancerza przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 21:55, Fimbulvinter napisał:

Przeszedłem Dragon Age. Pytanie czy zostawić sejwy do dwójki? Grałem na PS3.

Tak, przydadzą się one przy imporcie stanu z poprzedniej części. Co prawda podjęte wybory nie mają jakiegoś ogromnego znaczenia w kontynuacji, ale pewne momenty w grze się zmieniają i zawsze to w jakiś sposób uprzyjemnia rozgrywkę nadając jej bardziej "wiarygodny" wygląd :-).

Ja w każdym razie save wykorzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś ciekawy finisher na

Spoiler

Wielkim Smoku z tej świątyni?



Bo niestety tylko łucznik dotarł do końca, a jak wiadomo oni takich finisherów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 18:09, zerohunter napisał:

Jest jakiś ciekawy finisher na

Spoiler

Wielkim Smoku z tej świątyni?


Postać z bronią do walki wręcz siada szarpiącemu się

Spoiler

gadowi

na karku i wbija mu broń w czaszkę a
Spoiler

smok

zdycha w fontannach krwi i przewraca się na bok. Sympatyczny detal ale nic wartego powtarzania walki (zwłaszcza że czasami coś się skopie i postać siada w powietrzu obok karku przez co cała animacja wygląda dość głupio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

End,

Spoiler

Morrigan zaliczona, Loghain zabity, Alistair królem, Harrowmont rządził ale padł, i inne cuda wianki, w końcowych bitwach nie miałem golemów.




Btw. o co kaman w wątku
Spoiler

z Flemeth

, bo coś o tym widzę, czytam, ale nie kminię, spoilerujcie śmiało, do podstawki już nie wrócę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest odpowiedź Morrigan w dodatku DLC witch hunt, na pytanie

Spoiler

"Po co ci była dusza arcydemona" w momencie kiedy zgodziliśmy się na rytuał? Bo w moim przypadku, jest na mnie wkurzona i mówi, że jęśli jej nie pomogłem to niczego się nie dowiem:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jedno pytanie. Kupiłem sobie Dragon Age: Początek, ale kody które otrzymałem wraz z grą są przestarzałe i nie mogę ich użyć. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:19, Allemon napisał:

Witam. Mam jedno pytanie. Kupiłem sobie Dragon Age: Początek, ale kody które otrzymałem
wraz z grą są przestarzałe i nie mogę ich użyć. Co zrobić?



Chyba nic nie zrobisz skoro na pudełku (jeśli masz premierówkę) jest napisane "Jednorazowy kod dostępny przy zakupie pełnej wersji. Ważny do 30.04.2010"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować