Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2012 o 09:32, Harrolfo napisał:

Grę wygrałem w wersji elektronicznej, więc musiałbym ściągać 17 GB.
Ale czy jeśli wybiorę w instalacji angielski, to będę mógł wybrać polskie napisy? Wydaje
mi się to nielogiczne.


Jak masz szybki internet, to raczej to nie problem. Ale właśnie tak to działa. Jeśli zainstalujesz angielską wersję językową, to opcja dubbingu powinna być zaciemniona albo wybór będzie ograniczony tylko do wersji angielskiej. Napisy jednak będą polskie dostępne. O ile dobrze pamiętam, to własnie tak powinno być. Sprawdziłbym to, ale nie chce mi się teraz tego instalować z płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sprawdzić czy postać może robić okłady lecznicze i napoje toksyczne ? Pytam, bo mam takie dwa questy w Lothering. Wiem, że moja postać na pewno nie ma takich możliwości. A jak sprawdzić który towarzysz ją ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 18:04, Chlorofil napisał:

Jak mogę sprawdzić czy postać może robić okłady lecznicze i napoje toksyczne ? Pytam,
bo mam takie dwa questy w Lothering. Wiem, że moja postać na pewno nie ma takich możliwości.
A jak sprawdzić który towarzysz ją ma ?



Sprawdzasz tam gdzie są twoje umiejętności typu Peswazja, Walka i takie tam. Te co mają 5 poziomów. Jest to któraś ikonka na pasku u góry ekranu. I od razu powiem że żaden z towarzyszy nie ma takich zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Dragon Age w premierowym wydaniu, ale wolałem dodać klucz do Origina i ściągnąć z niego. Z tego, co widzę, nie da się ustawić polskich napisów,a dialogów po angielsku. Czy jeśli zainstaluje z płyty będzie taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 23:39, lRayl napisał:

Mam Dragon Age w premierowym wydaniu, ale wolałem dodać klucz do Origina i ściągnąć z
niego. Z tego, co widzę, nie da się ustawić polskich napisów,a dialogów po angielsku.
Czy jeśli zainstaluje z płyty będzie taka opcja?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 21:32, Thalanthas napisał:

Sprawdzasz tam gdzie są twoje umiejętności typu Peswazja, Walka i takie tam. Te co mają 5 poziomów. Jest to któraś ikonka na pasku u góry ekranu. I od razu powiem że żaden z towarzyszy nie ma takich zdolności.

Jesteś całkowicie pewien? Mi się wydaje że jedyną umiejętnością do której nasi towarzysze nie mają dostępu jest perswazja, w pozostałych mogą się specjalizować i jeśli są wybrani mogą dla nas przyrządzać trucizny i okłady czy wykonywać pułapki.
Wydaje mi się też że umiejętności takie jak zielarstwo mają tylko 4 poziomy nie 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mogą się w nich uczyć ale w Lothering nie mają ich. No chyba że zdarzył się awans w którym można było rozdać punkt do tych umiejek. W przeciwnym razie trzeba liczyć na głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 15:29, Thalanthas napisał:

Owszem, mogą się w nich uczyć ale w Lothering nie mają ich. No chyba że zdarzył się awans w którym można było rozdać punkt do tych umiejek. W przeciwnym razie trzeba liczyć na głównego bohatera.

Lub wrócić tam później

Spoiler

bez ruszania głównego questa

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 18:19, Karharot napisał:

> Owszem, mogą się w nich uczyć ale w Lothering nie mają ich. No chyba że zdarzył
się awans w którym można było rozdać punkt do tych umiejek. W przeciwnym razie trzeba
liczyć na głównego bohatera.
Lub wrócić tam później

Spoiler

bez ruszania głównego questa

;)


W sumie. Tak nie robiłem, ale skoro mówisz że tak się da to wierzę na słowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylicie się. Sprawdziłem. Morrigan posiada zdolność robienia okładów leczniczych, a Leliana robienia trucizn. Niestety żaden z bohaterów nie posiada zdolności robienia pułapek także musiałem odmówić przyjęcia questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:12, Chlorofil napisał:

Niestety mylicie się. Sprawdziłem. Morrigan posiada zdolność robienia okładów leczniczych,
a Leliana robienia trucizn. Niestety żaden z bohaterów nie posiada zdolności robienia
pułapek także musiałem odmówić przyjęcia questa.

Leliana umie robić pułapki, ale na 9-10 lvl. Zrób jakieś fabularne DLC, żeby jej ten lvl naabić. Myślę, że to nie popchnie wątku głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:38, Karanthir666 napisał:

Leliana umie robić pułapki, ale na 9-10 lvl. Zrób jakieś fabularne DLC, żeby jej ten lvl naabić. Myślę, że to nie popchnie wątku głównego.

Nie trzeba mieć nawet DLC - wykonywanie questów pobocznych w stolicy albo u krasnoludów również nie posunie fabuły do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 21:23, Karharot napisał:

Nie trzeba mieć nawet DLC - wykonywanie questów pobocznych w stolicy albo u krasnoludów
również nie posunie fabuły do przodu.

A czy przypadkiem opusczenie tego miasta nie popycha fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 21:52, Karanthir666 napisał:

A czy przypadkiem opusczenie tego miasta nie popycha fabuły?

Spoiler

Z pewnością nie na tyle aby je zniszczyć i po jego opuszczeniu wciąż można do niego wrócić (gwarantuję to bo już przy kilku grach cofałem się właśnie dla tego questa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:31, hammerfall87 napisał:

Mam problem gram sobie magiem(mag krwi) lev 11 i nosze caly czas łachy gdzie można zdobyć
lub kupić itemy


W obozie albo w mieście głównym "Denerim" w sklepie Cuda Thedas. Ostatecznie z dropu lub z questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:31, hammerfall87 napisał:

Mam problem gram sobie magiem(mag krwi) lev 11 i nosze caly czas łachy gdzie można zdobyć
lub kupić itemy


Magowie nie mają uberciuszków. Skombinuj sobie jakąś tevinterską szatę, śmieszną czapę Zaklinacza, coś na łapy i nogi co by się nie pokaleczyć o genloki. Prawdziwą potęgą maga są kostury - możesz sobie dobre kupić, o ile pamiętam, w Wieży Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować