Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2012 o 23:52, Evertsen_Dante napisał:

Magowie nie mają uberciuszków. Skombinuj sobie jakąś tevinterską szatę, śmieszną czapę
Zaklinacza, coś na łapy i nogi co by się nie pokaleczyć o genloki. Prawdziwą potęgą maga
są kostury - możesz sobie dobre kupić, o ile pamiętam, w Wieży Magów.


Togi nie muszą być słabe. Niektóre sa całkiem fajne. Dodają dużo do magii i many + hp bo to też ważne. Ostatecznie, jeśli boisz się, że dostaniesz łomot to trzeba wybrać klasę mistycznego wojownika. Robisz transfer Magia -> Siła i lejesz nawet ogra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 00:33, hammerfall87 napisał:

jescze 1 pytanie co mi da wypici krwi smoka jesli zniszcze prochy andrasty


Dostaniesz możliwość odblokowanie klasy - "Łupieżca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 00:38, vegost napisał:

> jescze 1 pytanie co mi da wypici krwi smoka jesli zniszcze prochy andrasty

Dostaniesz możliwość odblokowanie klasy - "Łupieżca".


czyli tylko opłacalne dla wojownika ? Gram mrocznym charakterem ale z tego co widze to nie opłacalne lepiej wybić tych kultystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 00:40, hammerfall87 napisał:

czyli tylko opłacalne dla wojownika ?


Tak. Ale ta klasa jest raczej taka sobie. Opiera się głównie na wyrzucanie z siebie krwi. Coś jak Magia Krwi. Co prawda są takie fajne skille w tej klasie, że tracąc własne życie, dostajesz boosta do obrażeń i szybkości ataku. Ale hp ci dość intensywnie schodzi. Warto brać wtedy maga jakiegoś i niech cię heluje. Albo możesz się leczyć sam, pożerając zwłoki.

Zbezczeszczenie prochów spowoduje utratę towarzyszy niektórych, więc uważaj. Nawet jeśli nie brali udziału w misji, to po powrocie do obozu zaczną pytać. A kto to będzie ? Przede wszystkim Leliana i Wynne. Dobrze mieć wtedy u nich dość duży wskaźnik przyjaźni. Jeśli Leliana jest z nami podczas misji, to obróci się przeciwko tobie, razem ze strażnikiem. Więc stracisz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2012 o 00:19, vegost napisał:

Togi nie muszą być słabe. Niektóre sa całkiem fajne. Dodają dużo do magii i many + hp
bo to też ważne. Ostatecznie, jeśli boisz się, że dostaniesz łomot to trzeba wybrać klasę
mistycznego wojownika. Robisz transfer Magia -> Siła i lejesz nawet ogra xD


Nie napisałem, że są słabe, po prostu nie ma nic na miarę Molocha dla wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 03:33, hammerfall87 napisał:

Mam dziwnie wrazenie ,że w tej grze opłaca się byc dobrym a złych piętnują na kazdym
kroku .......

Tak jest chyba w wielu grach. Jak jesteś grzeczny, to dostaniesz dodatkowe zadanie i doświadczenie, a jak z Ciebie chamek , to co najwyżej kopa w zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 00:40, hammerfall87 napisał:

czyli tylko opłacalne dla wojownika ? Gram mrocznym charakterem ale z tego co widze to nie opłacalne lepiej wybić tych kultystów

Dodam jeszcze informację od siebie - w tej grze raz odblokowana specjalizacja zostaje odblokowana już na stałe więc jeśli zależy Ci na specjalizacji Łupieżcy (albo po prostu chcesz ją sobie obejrzeć i porównać z innymi podczas awansów) to możesz zapisać grę, zaakceptować misję zbezczeszczenia i wykonać ją aby zdobyć specjalizację a następie wczytać grę i obrać "dobrą" drogę mając już odblokowanego Łupieżcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 08:24, Evertsen_Dante napisał:

Nie napisałem, że są słabe, po prostu nie ma nic na miarę Molocha dla wojowników.


Z odpowiednią klasą, możesz grać magiem-wojownikiem. I nosić każdą zbroję dla wojownika. Do tego możesz czarować, nie muszę mówić, co to znaczy dla przeciwników. Oczywiście to także minus, bo raz dostajesz ujemne modyfikatory do wysiłku = większe użycie many na czary niż normalnie. A po drugie, przeciwnicy będą się na ciebie rzucać pierwsi, że względu na prowokacyjny ciężki pancerz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 16:29, Evertsen_Dante napisał:

Czemu piszesz mi jak bym zainstalował Dragon Age wczoraj?

Może nie wiesz ? A ja lubię uchodzić za encyklopedie z Dragon Age''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 17:12, vegost napisał:

> Czemu piszesz mi jak bym zainstalował Dragon Age wczoraj?
Może nie wiesz ? A ja lubię uchodzić za encyklopedie z Dragon Age''a.


Są to podstawy podstaw, ale jeśli lubisz uchodzić za encyklopedię do spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 20:18, hammerfall87 napisał:

Mam dość nietypowy problem mam 2 punkty rozdysponowane w specjalizacje mag krwi a nie widze drzewka czarów tej specjalizacji:(

"Drzewko czarów" dla tej specjalizacji (jak dla każdej specjalizacji zresztą) ogranicza się do tych 4 umiejętności które możesz wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Postanowiłem jeszcze raz zagrać sobie w DA. Nie mogę sobie przypomnieć i znaleźć, czy jest opcja przyspieszająca szybkość walki w DA. Jeżeli jest to proszę o podpowiedź.
2. Grafika nieco się zestarzała, czy jest jakiś mod poprawiający grafikę.
Werdon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 20:45, Werdon napisał:

Postanowiłem jeszcze raz zagrać sobie w DA. Nie mogę sobie przypomnieć i znaleźć, czy jest opcja przyspieszająca szybkość walki w DA. Jeżeli jest to proszę o podpowiedź.

Na ile mi wiadomo nie ma czegoś takiego.

Dnia 28.12.2012 o 20:45, Werdon napisał:

2. Grafika nieco się zestarzała, czy jest jakiś mod poprawiający grafikę.

Nie wiem czy cokolwiek takiego wykonano (to nie grafika była główną zaletą tej gry) ale możliwe że uda Ci się coś znaleźć na Nexusie, niestety nie mogę się tam w tej chwili dostać więc nie mogę sprawdzić czy do DA1 jest przypisany dział na mody z lepszymi teksturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2012 o 20:45, Werdon napisał:

2. Grafika nieco się zestarzała, czy jest jakiś mod poprawiający grafikę.


Jest cała masa takich modów, ale już pisano - wszystko jest na nexusie. Oczywiście wszystkie dają zmiany czysto kosmetyczne takie jak ładniejsze niebo czy większy biust kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować