Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2014 o 23:32, Sarinew napisał:

Ewentualnie zrob sobie kopie bezpieczenstwa tego foldera przed dokladaniem plikow(jesli
bedzie "tak nadpisz"), bo nie wiem czy dlc byly patchowane i lepiej miec sejwa w grze
poza ta lokacja.

tak właściwie to jak rozpakować ten plik dazip ? :o on chce mi tylko używać DA mod manager''a od razu. da się ten plik jakoś zamienić żebym mógł to winrar''em normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w menu kontekstowym nie mozesz wybrac otworzyc archiwum czy podobnego? Mozesz tez uruchomic winrara i uzywajac winrarowego przegladania plikow rozpakowac ten plilk.
Mozez tez zmienic koncowke pliku dazip na zip - musisz miec wlaczone "pokaz popularne rozszerzenie w widoku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem to do WINrar''a i tak naprawdę to skopiowałem jeden plik z en-us i jeden folder en-us i zadziałało. Dzięki! :) Tak zapytam na przyszłość gdyby inne DLC miały podobnie, znajdziesz gdzieś pliki do reszty nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz juz nawet teraz sprawdzic czy masz angielskie pliki do dlc, wystarczy, ze przejrzysz pozostale foldery w Addlins lub systemowym szukaj pliki z en-us w nazwie.
Z przebudzeniem to sprawdzisz wlaczajac ten dodatek, jak chcesz unikac spoilerow to niech ktos inny wlaczy gre;). Bo jego plikow nie ma tak dostepnych i jedyne wyjscie to ponownie pobranie gry(ale jakby origin pobieral gre od zera to byloby bardzo nie na czasie )

http://forum.bioware.com/topic/4167-redeemed-dlc-unofficial-troubleshooting-and-faq-pc-only/ w pkt 4.1 sa linki do paczek z dlc. kiedys byla wersja faq po polsku, ale tamto forum juz nie dziala.
http://social.bioware.com/da2/dlc_bundle/ wiecej innych dlc dodaja tylko przedmioty, login i haslo takie jak na origine jest zdaje sie. Nie wiem jak dziala z grą na origin.

Grasz z polskimi napisami czy angielskimi, bo jak z polskimi to mozliwe, ze do poźniej wydanych dlc bedziesz musial pobierac osobne kinowe spolszczenie-(nie wiem czy to aktualne?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak nazywają się te dodatki ? Tak jak ten Warden''s Keep miał dao_prc_nrx_1

i gdzie mam pobrać te pliki ? bo w tym linku drugim dlc bundle to mogłem tylko aktywować jakieś itemki promocyjne co kolwiek to jest. A gdy zobaczyłem ten pierwszy link to sobie darowałem, za dużo czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jakbyś miał chwile i mógł podać mi link do wszystkich dodatków, bo ja ściągam jakąś instalkę która waży 800mb prawie. A Ty mi podałeś wczoraj link do tylko tego folderu który miał chyba 170mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem, ze lista jest w punkcie 4.1, na szybkiego znajdziesz ja przez opcje szukaj w przegladarce aka Ctrl-F 4.1 List of the DLC and their folder name as well as the link for a direct download.
lub DAO_PRC_NRX_1 i bedzie lista,
lista zaczyna sie od DAO_PRC_OCP_2 - The Stone Prisoner Offer a slowo podkreslone jest linkiem do dazip.
*plikow offer chyba nie musisz pobierac.

Jakie to "promocyjne" przedmioty mozesz sprawdzic na http://www.dragon-age.pl/dragon-age-poczatek/dlc-do-dragon-age.html a powinno je wykryc w menu gry/dodatki do pobrania(czy jak to sie zwie) jesli sie dodaly do profilu.
w tej liscie w punkcie 4.1. sa tez dazip z tymi (chyba nie wszystkimi) przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, rzeczywiście. Nie doczytałem, dzięki wielkie. Nie widzę tam nigdzie DLC z historią Leliany lub Witch Hunt. Ale być może działa normalnie, nie sprawdzałem jeszcze.

Awakening działa normalnie chyba bo włączyłem początek i były dialogi.

Co do tych promocyjnych przedmiotów to są to chyba jakieś itemki po prostu, gra nie wykryła ich w tym "dodatki do pobrania" mogę je za to pobrać na stronie BSN ale nie jestem jeszcze pewien jak je instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz potrzebowal tych 2 dlc to sa tutaj http://dragonage.wikia.com/wiki/Downloadable_content_%28Origins%29
daleko w tekscie pod Manual installation

Dnia 28.07.2014 o 20:48, Noma napisał:

Co do tych promocyjnych przedmiotów to są to chyba jakieś itemki po prostu

Tak to takie drobiazgi, przed premiera gry dawno temu, byly dlc''ami dolaczanymi do preorderow w roznych sklepach i inne takie -mozesz to sobie na tej stronie poczytac albo po polsku na poprzednim linku. nie sa wymagane do gry.

Dnia 28.07.2014 o 20:48, Noma napisał:

ich w tym "dodatki do pobrania" mogę je za to pobrać na stronie BSN ale nie jestem jeszcze
pewien jak je instalować.

Nie wiem co sie wyswietla i jaki plik pobiera, ale z BSN czasami glupio sie pobieralo trzeba bylo np. kliknac na wiecej by pokazalo linka do sciagniecia czy cos. Moze DAupdater sie przyda? A linki do pobrania sa tez w linku na poczatku posta. Z instalacja dlc to rozne problemy byly-sam widzisz jak dlugie FAQ na ten temat powstalo. Ale nie wiem co z "Requires Authorization" - czy nadal sprawdza autoryzacje, bo kiedys by pobrac czy nawet grac w DLC trzeba bylo sie zalogowac do BSN-chociaz raz z poziomu gry, no i rozne problemy byly, ze ostatecznie patch 1.05 chyba wylaczyl wymog autoryzacji, ale nie wiem czy objelo to "promocyjne itemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tylko tym razem z Dragon Age 2... nie wiem jak to polskie EA to zrobiło, przecież gra jest w wersji kinowej a nie pobrało mi ścieżek znowu..
Znalazł byś może gdzieś linki do wszystkich DLC ? [Mark of the Assassin, Legacy, The Exiled Prince, The Black Emporium]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum bioware widze, ze to czesty problem, nie tylko PL wersje ale inne nie-angielskie tez to maja. Na serwerach origin nie ma wszystkich plikow czy cos.

Pliki powinno dać się pobrac z BSN jak sie zalogujesz lub na http://dragonage.wikia.com/wiki/Downloadable_content_%28Dragon_Age_II%29 na samym dole widze, ze sa linki bezposrednie.
No i musisz sam poszukac foldera, gdzie sa dlc do da2 (powinny byc blisko tych da1 w teorii)

Wg posta 5 i 6 http://answers.ea.com/t5/Dragon-Age-2/All-DLC-s-unvoiced/m-p/2583398/highlight/false#M2881 mozna cos poprawic bez sciagania, ale nie wiem jaki bedzie efekt.

Te 3 pierwsze DLC kupiles za bioware punkty?- byly gdzies tanio czy placiles pelna cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2014 o 22:56, Sarinew napisał:

Te 3 pierwsze DLC kupiles za bioware punkty?- byly gdzies tanio czy placiles pelna cene?

Pełną cenę BioWare punktami, razem wydałem około 100zł na te punkty. Takie serwisy z kluczami do gier itd nie mają już tych punktów nigdzie..
Chwile po tym jak napisałem tego posta wczoraj to skoczyłem na DA wiki i tam linki były do pobrania dodatków jako standalone instalek [chyba leciało to z BSN''u] zainstalowałem to i w przypadku Exiled Prince dźwięki już były tylko w ostatniej walce miałem dziwne wczytywanie które by trwało wieczność dopóki nie nacisnąłem klawisza "Esc". Wczytywanie pojawiło się przed rozmową i po zakończeniu rozmowy przed walką. Mam nadzieję że nie było tam jakichś animacji które ominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam znalazles linki te same co ja. A jak czytalem forum bioware to zauwazylem takie cos http://forum.bioware.com/topic/336784-ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-na-wygnaniu-zadanie-wiara/
z rozwiazaniem na koncu jak "naprawic" wczytywanie, nie wiem czy cos ominales z fabuly.

Spoiler

Pania slowik

chyba widziales?
(Jestem ciekaw ile bedzie i po jakiej cenie dlc''i do DA:I - bo jak nadal te punkty beda w uzyciu to moze byc kosztowana "gra")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musi być coś nie tak z plikami na serwerach Origina. Znajomy niedawno miewał podobne problemy z dlc do DA2, a również pobierał przez klienta Origin. Dziwne, że jeszcze tego nie naprawili. Przy normalnej instalacji z płyt i pobieraniu dlc ze strony Bioware, takich problemów nigdy nie było. Wychodziło w sumie i tak na jedno, bo w środku samej gry i tak się można było zalogować na to samo konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 17:58, Arcling napisał:

Musi być coś nie tak z plikami na serwerach Origina. Znajomy niedawno miewał podobne
problemy z dlc do DA2, a również pobierał przez klienta Origin. Dziwne, że jeszcze tego
nie naprawili. Przy normalnej instalacji z płyt i pobieraniu dlc ze strony Bioware, takich
problemów nigdy nie było. Wychodziło w sumie i tak na jedno, bo w środku samej gry i
tak się można było zalogować na to samo konto.

No kidding... pliki z Origina od DA są jakieś nie papa? Bo właśnie ściągam sobie podstawkę. Niestety płytka nawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 19:53, akwyx napisał:

No kidding... pliki z Origina od DA są jakieś nie papa? Bo właśnie ściągam sobie podstawkę.
Niestety płytka nawaliła.

Znaczy, problemy występują z głosami w dlc, z tego co wiem. W razie czego, można spróbować je pobrać przez bezpośrednie linki od Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noma mial problemy z dubbingiem w dlc do DA 1, bo chcial miec angielski dubbing, ale polski dziala dobrze z tego co pisal. A te kilka ostatnich postow dotyczy akurat dlc do dwojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nie miałem misji gdzie się ją spotyka. Jak tylko ją spotkam to dam znać czy coś się zacinało czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. W sumie fajnie by było w pełni angielską zagrać, ale zobaczymy jak to będzie działało. Polską też się zadowolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować