Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Zacząłem dziś grać w Przebudzenie i dość szybko napotkałem pewien problem. W pewnym momencie ot tak jakby SI moich towarzyszy się wyłączyła. Tzn. przestali za mną podążać i atakować bez rozkazu. Przyez przypadek zmieniłem jakieś ustawienie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam gdzieś pod portretami (pod listą, nie pod każdym z osobna) jest przycisk który wyłącza SI drużyny i pozwala Ci kierować pojedynczą postacią (przydatne podczas rozbrajania pułapek albo wywabiania wrogów). Najprawdopodobniej przypadkiem go kliknąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 21:04, Karharot napisał:

O ile dobrze pamiętam gdzieś pod portretami (pod listą, nie pod każdym z osobna) jest
przycisk który wyłącza SI drużyny i pozwala Ci kierować pojedynczą postacią (przydatne
podczas rozbrajania pułapek albo wywabiania wrogów). Najprawdopodobniej przypadkiem go
kliknąłeś.

Ano rzeczywiście jest ;) dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem sobie, chociaż mam jedynkę wraz z dodatkiem i... właśnie. Mam je w edycji premierowej i zastanawiam się czy jest opcja dodania ich jakoś do origina? Starszego Mass Effecta dodałem bez problemu, bo miał cd key, ale z DA chyba nic nie da się zrobić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 19:36, misioo napisał:

Dodałem sobie, chociaż mam jedynkę wraz z dodatkiem i... właśnie. Mam je w edycji premierowej
i zastanawiam się czy jest opcja dodania ich jakoś do origina? Starszego Mass Effecta
dodałem bez problemu, bo miał cd key, ale z DA chyba nic nie da się zrobić, nie?


Skontaktuj się z EA i zapytaj czy dodadzą Tobie te grę do biblioteki na Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 19:36, misioo napisał:

(...)

Nie wiem jak W Twoich edycjach premierowych, ale w moim przypadku na odwrocie instrukcji obsługi podstawowej wersji gry i dodatku są CD keye które bez problemu można aktywować na Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 19:36, misioo napisał:

Starszego Mass Effecta
dodałem bez problemu, bo miał cd key, ale z DA chyba nic nie da się zrobić, nie?


Ale przecież DA: O i dodatek mają nadrukowany klucz na okładce instrukcji i bez problemu można dodać do konta na Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 20:40, Wojman napisał:

Ale przecież DA: O i dodatek mają nadrukowany klucz na okładce instrukcji i bez problemu
można dodać do konta na Originie.

Ty, faktycznie... Oglądałem wcześniej na wszystkie strony i jakoś nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 19:17, FratelloAgito napisał:

EA szaleje. DA za darmo rozdają.
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/dragon-age-1/pc-download/base-game/standard-edition
Jak ktoś nie miał okazji zagrać to łapać.

O kurcze fajnie :) Co prawda mam wersje na X360, ale jak za darmo, to czemu miałbym takiej propozycji nie przyjąć :D Zawsze to zwiększenie mojej biblioteki gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 08:30, Prince_Miki napisał:

Dobrze rozumiem?

Nie. EA udostępniło grę, którą masz już na zawsze. Tylko musisz ją dodać do biblioteki do 14 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 08:42, Rick napisał:

Nie. EA udostępniło grę, którą masz już na zawsze. Tylko musisz ją dodać do biblioteki
do 14 października.

Ooo... to tylko wracam do domu i już pobieram Origina. ;) Co prawda nigdy jakoś za "erpegami" nie przepadałem, jednakże podobno to jest świetna gra, tak więc nie mam nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 08:50, Prince_Miki napisał:

Ooo... to tylko wracam do domu i już pobieram Origina. ;) Co prawda nigdy jakoś za "erpegami"
nie przepadałem, jednakże podobno to jest świetna gra, tak więc nie mam nic do stracenia.

Nie musisz pobierać, wystarczy, że klikniesz "pobierz teraz". Grę masz na zawsze i możesz ściągnąć przez Origina kiedy tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DA Ultimate (wszystko po angielsku) teraz ściągnąłem DA (za darmo) origins i nagle gra mi się po polsku zrobiła, zacząłem pobierać dodatki witchhunt i inne z mojego konta na bioware. Pewno i tak będą po angielsku albo będzie się gra gryzła i ją wywali do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi kicha pliki:
DAO_DARKSPAWN.EXE , golemsofamgarrak, lelianassong i witchhunt które pobrałem z bioware są niekompatybilne z obecną wersją gry DA Origins (pisze nie obsługują języka zainstalowanego). Tyle ściągania na marne. Zostało mi tylko jedno jakbym chciał pograć w witchhunt musiałbym odinstalować origins i zainstalować ultimate, a na ultimate nie działa żadne spolszczenie. Próbowałem i mi grę uszkodziło.

20141011140944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka chcesz miec wersje jezykowa eng czy pl ? Poczytaj moje posty i Nomy od 20.07.2014 -kilka stron wstecz- w tym temacie, moze cos pomoze, ale twoj problem lezy gdzie indziej-chyba-.
Nie wiem kiedy pobierales Ultimate, ale wydaje mi sie, ze EA w koncu dodalo tam polskie napisy i dzwiek, ale pobiera dlc bez polskich plikow, ze i tak trzeba je pobierac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
rownież ściągnalem dragona z orgin ( pierwszy raz zaczynam przygodę )
mam pytanie do znawców tej świetnie zapowiadającej się gry, a mianowicie :
- widzialem na you tube

Spoiler

jak gościu wyciąga miecz i uderza w skrzynie ktore nie może otworzyć wytrychem

, nie moge znaleźć opcji wyciągnięcia broni , czy to opcja w jakims modzie ? czy mozna w podstwce wyciągać broń przy obiektach interaktywnych .Proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować