Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2014 o 12:36, Karharot napisał:

Ta opcja miała być w grze ale przed premierą z niej zrezygnowano, aby ją przywrócić musisz
użyć odpowiedniego moda:
http://www.nexusmods.com/dragonage/mods/301/?


Czyli jednak Mod :) całe szczęście bo juz myślałem że to ja taka pierdoła jestem ze nie umiem broni wyciągnć :) - dzięki wielkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w opcjach zadań ikonkę do pobrania róznych dodatków do gry , jest w nich m.in platynowa zbroja która można pobrać za darmo , oczywiście przeszedłem przez etam zalogowania do Bioware itd no i rozpoczęło się pobieranie tej zbroi , niestety pasek który pokzuje nam stan pobierania jest cały czas na zero , ikonka pobierz jest nieaktywna co oznacza że pobieranie trwa . Czy to błąd czy cos żle zrobiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pobrania jest tylko ten jeden dodatek? Bo może być tak że dodatek z tą zbroją czeka aż pobierze się coś większego i zwolni się miejsce w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 21:11, Karharot napisał:

Do pobrania jest tylko ten jeden dodatek? Bo może być tak że dodatek z tą zbroją czeka
aż pobierze się coś większego i zwolni się miejsce w kolejce.

Tam jest więcej dodatków, ale za punkty i tylko jeden był za darmo właśnie z tym pancerzem i ten wybrałem, no bo nie mam punktów by wybrac inne :( i sie nie ściąga , może to chwilowy jakis błąd u nich bo bezpośrednio z gry trzeba się zalogować do BioWare i pobrać . W każdym razie jest 0% na pasku pobierania i ani drgnie :) może jak wyszedłem z gry i ponownie się zaloguję to coś ruszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 16:34, Morte napisał:

Znalazłem w opcjach zadań ikonkę do pobrania róznych dodatków do gry , jest w nich m.in
platynowa zbroja która można pobrać za darmo , oczywiście przeszedłem przez etam zalogowania
do Bioware itd no i rozpoczęło się pobieranie tej zbroi , niestety pasek który pokzuje
nam stan pobierania jest cały czas na zero , ikonka pobierz jest nieaktywna co oznacza
że pobieranie trwa . Czy to błąd czy cos żle zrobiłem ?


A spróbuj wylogować się i zalogować ponownie na konto gry może załapie.
W tym poście są jeszcze informacje o innych darmowych dodatkach (Kamienny wiezień imo must have w grze): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96590&pid=18 spróbuj dodać któryś z nich może wtedy Ci zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac nazwe tego dlc z zbroja ? Ta zbroja to dlc od bioware czy mod ? DLC mozna pobrac poza gra i recznie zainstalowac. musisz sie zalogowac na https://social.bioware.com/page/da1-dlc i w twoim profilu powinny byc dlc do jakich masz dostep.(tak bylo kiedys, ale teraz niem jak duzo sie zmienilo), jezeli te dlc jest tam widoczne to bedziesz mogl je pobrac.
Nie wiem czy gre masz z plyty czy cyfrowa, gra musi miec najnowszego patcha 1.05.


Duze faq na temat problemow z dlc.
http://forum.bioware.com/topic/4167-redeemed-dlc-unofficial-troubleshooting-and-faq-pc-only/

(-hm czy to Blood Dragon armor po polsku Zbroja krwawego smoka ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlc do ktorych masz dostep szukaj w moje Gry-> Zarejestrowane Promocyjne Gry bo link, ktory podalem jest taki, by latwo bylo sie zalogowac, (no i mozesz sobie dodac Kamienny wiezień po drodze)
post pod postem, bo edycja za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie darmowy prezent od Origina - pierwszą część Dragon Age. Zanim jednak w niego zagram, to chciałbym kupić całą dodatkową zawartość do niego. Zatem: czy lepiej(taniej) kupić dodatek i DLC(tylko jak to jest wtedy z punktami Bioware), czy może od razu nabyć wersję Ultimate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimate powinno wyjść taniej. Teraz chyba mocno potaniało, a już 3 lata temu ja kupiłem je za 50-kilka złotych. Punkty Bioware nie są zbyt opłacalne, bo nie tanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nufiko niestety ponowne zalogowanie nic nie dało , mam informację że " w tej chwili nie mozna pobrać idt. spróbuj póżniej" ale to nic , zrobiłem sobie 2 zbroje z łusek smoka i olałem ten darmowy komplet zbroi :)

Sarinew za bardzo nie znam sie na tej grze , po prostu ściągnąłem gre z Orgin i jak grasz to pod ikonką ( w ikonach na górze ekranu) masz dodatki za punkty ale jest jeden za darmo , jakaś zbroja płytowa czy coś w tym rodzaju i z tym mam problem by pobrać bo wcześniej pasek pobierania stał na 0% , a teraz już w ogóle nie można nawet uaktywnić pobierania :) ale jak napisałem powyżej , zrezygnowałem z tego bo gra mnie tak zafascynowała że oderwac sie nie sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba taniej wyjdzie kupno wersji Ulimate, tylko czy to się naprawdę opłaca, skoro już masz podstawkę za darmo? Zobacz, które DLC i/lub dodatek Cię interesują i je kup. Moze nie warto wydawać tych kilkunastu lub kilkudziesięciu złotych. Z drugiej strony kupno BioWare Points jest drogie i nie da się kupić tylko tylu, ile jest potrzebnych do zakupu jednego DLC. Reasumując chyba zakup Ultimate byłby tańszy, ale najpierw sprawdź, czy na pewno chcesz ponieść dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimate bardziej się opłaci, a jeszcze bardziej gry kupisz to na tych większych przecenach Origin''u wtedy jest za 20zł. cdp.pl też miało kilka promocji na serię DA i tam również Ultimate za 20zł kupisz. A punkty BioWare to ostatnie co byś chciał zrobić, mówię Ci to z doświadczenia. Kupiłem DA 2 za 10zł na przecenie a za dodatki fabularne zapłaciłem 100zł za punkty BioWare.. Więc z tą długą listą dodatków do DA:O zapłacisz pewnie z 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobralem darmowego dragon age 1 z origin, zainstalowalem, ale przy probie uruchomienia pojawia sie blad przy inicjalizacji physx.

komp w opisie i oczywiscie sterowniki up to date

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się premiera kolejnej części, nieśmiało zainstalowałem poprzednie, by sprawdzić jakich właściwie wyborów dokonywałem. No i niemiły zaskok - coś się skaszaniło z save''ami (zaraz przed finałową walką w DA:A):
- instalacja DA:O i DA:A wykonana z płyt, gry po raz pierwszy dodane do klienta Origin
- pierwsze uruchomienie wszystko działa jak powinno
- restart kompa: ikona DA znika z pulpitu, a raczej teraz prowadzi donikąd
- po uruchomieniu gry z Origin i wyborze opcji ''Kontynuuj'' gra wyświetla błąd, że nie może załadować modułu ''tal_storage_chest'': mogę wymusić load, ale okienko straszy mnie utratą jakiejś zawartości gry.
Halp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 22:17, Graffis napisał:

- po uruchomieniu gry z Origin i wyborze opcji ''Kontynuuj'' gra wyświetla błąd, że nie
może załadować modułu ''tal_storage_chest'': mogę wymusić load, ale okienko straszy mnie
utratą jakiejś zawartości gry.
Halp?

Jedyne co stracisz to skrzynię i jej zawartość.
PS. Niech żyje origin :) Cieszę się, że tego syfu nie mam zainstalowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 22:17, Graffis napisał:

- po uruchomieniu gry z Origin i wyborze opcji ''Kontynuuj'' gra wyświetla błąd, że nie może załadować modułu ''tal_storage_chest'': mogę wymusić load, ale okienko straszy mnie utratą jakiejś zawartości gry.

To jest efekt tego że miałeś zainstalowanego moda dodającego kuferek do obozu (zapewne ściągnąłeś go z linka podanego w punkcie 8 przypiętego posta). Tak jak napisał Karanthir66 przy wczytaniu sejwa bez tego moda stracisz tylko zawartość tej skrzyni (do której i tak nie masz dostępu w ostatnim etapie gry). Sam Originu nie używam więc nic nie obiecuję ale możliwe że problem da się rozwiązać całkowicie instalując tego moda ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada tak czy inaczej? Nie mam origina zainstalowanego, wiec nie mam jak to sprawdzic.
http://dragonage.wikia.com/wiki/Blood_Dragon_armor_set_%28Origins%29
Zreszta niewazne, lepszy jest "kamienny wiezien" bo dodaje nowego kompania do druzyny, jakbys z nim mial tez problemy to pamietaj, ze dlc mozna pobrac i zainstalowac z pominieciem origina.

Malevyn
sprawdz
http://steamcommunity.com//sharedfiles/filedetails/?id=260437327
pod PhysX Error glownie zalecaja reinstalke PhysXa lub zainstalowanie "starszej" wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarinew- niestety nie wiem jak ta zbroja wygląda ale całkiem mozliwe że to ta , choć w nazwie było cos ze smokiem związane ale to nic , gra mnie tak wciagneła że nie mogę przestać grać , dla mnie jest ideałem , od czasów BG oraz IWD nie zaznałem tego cudownego uczucia przeniesienia się w świat fantasy - odnośnie tej zbroi napiszę do EA bo telefonicznie nie da rady przebrnąć przez durne ankiety które nabijają licznik w telefonie a i tak nikt sie nie odzywa . dzięki :)

Malevyn- u mnie smiga aż miło , win 7 64 bit , GF 9600 GT , ja mam najnowszy ster pod GF ze strony Nvidii czyli mam i najnowszy PhysX a więc gra z Orgin działa pod najnowszym PhX . Radzę zrobić to co napisał Sarinew , odinstaluj i zainstaluj ponownie lub wejdź do folderu gry i znajdź Dx , niech dogra brakujące biblioteki Dx , powinno pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować