Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

To wyglada na to, ze w tych Empikach mówią co chcą. Jeszcze w piątek była informacja, ze EK Dragon Age została wysłana przez dystrybutora do centralnego magazynu Empiku, a gra będzie z tamtad rozprowadzana po wszystkich sklepach tej sieci, w zwiazku z czym powinna byc na stanie "w poniedzialek, wtorek". Nie chce mi sie wierzyc, ze gra z magazynu do sklepu moze jechac ponad dwa tygodnie. Po prostu mam niemile wrazenie, ze Empik oraz EA cos kreca i podaja informacje "na odczepnego". Zadzwonie do jednej i drugiej firmy i poprosze o wyjasnienia, bo ta sprawa robi sie coraz mniej przyjemna. Owszem EA Polska zapowiedziała, ze ci którzy kupili zestawy przedpremierowe dostaną w ramach rekompensaty jakiś gadżet związany z gra, ale problemy z dystrybucja to jedno, a wprowadzanie graczy w błąd to drugie. Przecież tu chodzi o graczy, którzy chcą wydać niemałe pieniądze na oryginalna grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z godzinę temu dzwoniłem do wirtusa w sprawie mojego zamówienia EK. Miły Pan skontaktował się z pracownikiem EA Polska i ten przekazał mu, że gra będzie na magazynach "na początku tego tygodnia" - na co wirtus, że dzisiaj, a najpóźniej jutro (wtorek). Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że EK dotrze już jutro lub pojutrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale CDP odstawilo tandete z jakoscia podstawowego wydania DA.... W gatunku, gdzie od zawsze kanonem bylo piekne wydanie pudelkowe, ktore fan RPG stawial sobie na polce. Widze, ze w dobie kryzysu za taki luksus nalezy zaplacic 190 zl z EK.

CDP wydaje jedna z najwazniejszych gier RPG ostatnich lat jak film karate z Jackie Chanem. Nie pokuszono sie nawet o konkretna charakterystyke gry na odwrocie. Szczerze zycze finansowej klapy zwiazanej z tym tytulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:10, Foreth napisał:

Ale CDP odstawilo tandete z jakoscia podstawowego wydania DA.... W gatunku, gdzie od
zawsze kanonem bylo piekne wydanie pudelkowe, ktore fan RPG stawial sobie na polce. Widze,
ze w dobie kryzysu za taki luksus nalezy zaplacic 190 zl z EK.

CDP wydaje jedna z najwazniejszych gier RPG ostatnich lat jak film karate z Jackie Chanem.
Nie pokuszono sie nawet o konkretna charakterystyke gry na odwrocie. Szczerze zycze finansowej
klapy zwiazanej z tym tytulem.

Tandete to odwalasz właśnie Ty. Zobacz dokładnie kto wydaje Dragon Age w Polsce. Bo jeśli mnie oczy nie mylą jest to EA a nie CDP. EA zawsze wydaje gry w zwykłych boxach DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:15, Foreth napisał:

OK racja. Zwracam wiec honor CDP, usuwam posta i zycze klapy EA ;)


Nie ma co narzekać na wydanie tylko brać co się ma . Zresztą najważniejsza jest sama gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:20, Foreth napisał:

Ale myslac, ze to CDP wydalo, bylem w szoku, jak to zobaczylem w MM. To strasznie nie
w ich stylu.


Fakt, w stylu CDP było wydawanie bogatych edycji kolekcjonerskich (zwykłych zresztą też) - ale kto wie, czy nie za bogatych, patrząc na dzisiejsze problemy firmy. Może warto było się trochę ograniczać? Kolekcjonerskie Mass Effecty do dzisiaj zalegają na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:24, RexNebular napisał:

> Ale myslac, ze to CDP wydalo, bylem w szoku, jak to zobaczylem w MM. To strasznie
nie
> w ich stylu.

Fakt, w stylu CDP było wydawanie bogatych edycji kolekcjonerskich (zwykłych zresztą też)
- ale kto wie, czy nie za bogatych, patrząc na dzisiejsze problemy firmy. Może warto
było się trochę ograniczać? Kolekcjonerskie Mass Effecty do dzisiaj zalegają na półkach.


Dobrze kojarze, ze ME EK to jest to przeogromne pudlo?
Jesli tak, to w istocie jest jak mowisz.
Ja jesli chodzi o standardowe wydania jestem goracym zwolennikiem "bogato wyposazonej wersji compact". Czyli mnie wiecej tego, jak byl wydany Wiedzmak, czy Dreamfall.
Dragon Age wspaniale by sie prezentowal w takim wydaniu na polce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja tego uaktualnienia ma rozwiązać problem z patchem:

http://www.microsoft.com/downloads/details.as...splaylang=en

Niestety nie u mnie.Zainstalowałem uaktualnienie, zainstalowałem patcha i gra dalej nie odpala. Czy może trzeba po ściągnięciu uaktualnienia zrobić reinstalację gry i dopiero patchować? Proszę pomóżcie bo jak na razie zamiast grać walczę z tym cholernym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:03, ThimGrim napisał:

Wracam właśnie z wrocławskiego empiku i to samo: "w tym tygodniu będzie".


dzieki za info, mialem dzisiaj isc do pasazu grunwaldzkiego (wroclaw) do empiku i zobaczyc czy maja ale teraz to sam nie wiem...

inna sprawa: wie ktos moze ile bedzie kosztowac DA:O EK jak kupilo sie preordera za 49.99zl?

na stronie empik.com jest cena 189.99zl, wiec wydaje sie ze doplacic bedzie trzeba 140zl, ale ktos napisal na stronie empiku ( http://www.empik.com/forum/multimedia/forum/?_ft=6374000) ze powiedzieli mu ze bedzie musial doplacic 110zl czyli w sumie 160zl, do tego dochodzi rabat 10% za opoznienie wydania to byloby 144zl, czyli do doplaty 94zl, wie ktos jak jest naprawde? ktos juz kupil EK z preordera w empiku i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK! EK! EK!
Czy ktoś wie coć więcej na temat czasu dostawy do Empików (poza enigmatycznym "początkiem tygodnia").
No żal i zazdrość czytać te wszystkie posty - nie mając tej gierki ;-(((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 14:39, ilpalazzo napisał:

dzieki za info, mialem dzisiaj isc do pasazu grunwaldzkiego (wroclaw) do empiku i zobaczyc /.../


i właśnie w tym empiku byłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem, zaistalowalem gre, patcha tez, zarejestrowalem gre na Social, wpisalem kody i co dalej mam robic, zebym sciagnac dodatki ? w zawartosci nic mi sie niestety nie wyswietla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie odnośnie notatek pewnego nowicjusza.

Spoiler

Jak skorzystać z czwartego kręgu przywołań w wieży magów? Trzy zrobiłem, a do czwartego nie ma notatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż kupiłem grę DAO i gdy wkładam płytę cały czas ona mi pracuje w DVD RW ale nic nie odtwarza tak przez 15 min tak samo jest z 2 płytką jak myślicie pójść z reklamacją ?
PS. DVD RW spełnia wymagania i nie jest zepsute bo sprawdzałem na innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować