Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

radze sprawdzic u kolegi :)
albo idz poprostu i wymien na inna, nie powinni robic problemow :) powiedz, ze drugie dvd czy nie czyta i wylacza instalacje :) oddadza kase napewno albo dadza inna gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 15:37, gamemaster napisał:

Otóż kupiłem grę DAO i gdy wkładam płytę cały czas ona mi pracuje w DVD RW ale nic nie
odtwarza tak przez 15 min tak samo jest z 2 płytką jak myślicie pójść z reklamacją ?

PS. DVD RW spełnia wymagania i nie jest zepsute bo sprawdzałem na innej grze.


Nie masz auto-odtwarzania, czy pomimo mielenia płyty nadal masz pusto?

@Jagged - mi kasy nie oddali, a płyty także nie wymienili, tylko zaproponowali ymiane DVD (mówię o sklepie METRO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, wedlug prawa masz prawo rzadac oddania kasy :) wiec poprostu moze wykorzystali Twoja nieswiadomosc, wczoraj kupilem w Saturnie zla wersje gry wrocilem i oddalem gre i oni mi kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Ooo... Gdybyś porządnie się wypytał i załatwił tą sprawę, to był bym wdzięczny. Ja sam nie wiem co o tym myśleć. Dzwoniłem do Empiku, ale niestety nic konkretnego nie mówili. Jeszcze dziś zadzwonię i zobaczę co powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymmm, Rozmawiałem z feliksem na temat Golema, powiedział że mam iść do jakiejś wioski na H...., ale nie ma jej nigdzie na mapie. Tak samo jak rozmawiałem z Drydenem w Obozie na temat '' Szczytu wojownika'' Niby zaznaczył na mapie, a nie ma tego :( . Miał ktos podobny problem i wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Blood Dragon Armor jakie ma wymagania? To znaczy, czy możemy go założyć już na początku gry, czy on potrzebuje ileś siły i konkretny poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:24, conan8 napisał:

A ten Blood Dragon Armor jakie ma wymagania? To znaczy, czy możemy go założyć już na
początku gry, czy on potrzebuje ileś siły i konkretny poziom?



Potrzeba 38 siły żeby nałożyć zbroję. Jest też hełm i buty bodajże u kupców ale one już mniej wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:24, conan8 napisał:

A ten Blood Dragon Armor jakie ma wymagania? To znaczy, czy możemy go założyć już na
początku gry, czy on potrzebuje ileś siły i konkretny poziom?


Jesli dobrze pamiętam to 38 siły;-) I potem u sklepikarza pewnego jeszcze do kupienia rękawice, buty, hełm wszystko 38 siły wymaga jeśli dobrze pamiętam oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, szlag trafia. Dzwoniłem do Empiku i powiedzieli mi, że nie wiedzą kiedy EK dojdzie... Może Wam czegoś więcej się uda dowiedzieć... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 15:47, Jagged napisał:

dziwne, wedlug prawa masz prawo rzadac oddania kasy :) wiec poprostu moze wykorzystali
Twoja nieswiadomosc, wczoraj kupilem w Saturnie zla wersje gry wrocilem i oddalem gre
i oni mi kase :)


A wez poczytaj instrukcje obslugi. Tam na stronie 43 jest napisane co nalezy zrobic w przypadku gdy nosnik jest uszkodzony nie z winy uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki wam obu, a jak będę grał to tak w miarę łatwo trafić na tego sklepikarza? :D jeszcze jedno, ile punktów do wydania na atrybuty dostaje się co poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:43, conan8 napisał:

Okej, dzięki wam obu, a jak będę grał to tak w miarę łatwo trafić na tego sklepikarza?


Sam do ciebie przylezie :P
I nie pytaj tyle zagrasz po 10 minutach lvl up i sam zobaczysz ile punktów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:31, Oloninho napisał:

Nie no, szlag trafia. Dzwoniłem do Empiku i powiedzieli mi, że nie wiedzą kiedy
EK dojdzie... Może Wam czegoś więcej się uda dowiedzieć... ;/


W kazdym Empiku mowia co innego. Zadzwonilem wiec do centrali i zapytalem sie jak sprawa wyglada. Powiedzieli mi, ze EK DA bedzie najprawdopodobniej na poczatku przyszlego tygodnia. Na pytanie dlaczego gra z centralnego magazynu na dotarcie do konkretnych salonow potrzebuje ponad tygodnia pani nie potrafila odpowiedziec. Dobrze gracze, uwazam, ze juz czas sie zorganizowac. Kazdy kto zamowil EK DA i uwaza, ze po prostu jest olewany przez EA oraz Empik prosze o kontakt na mojego maila: wojman[at]sztab.com Od pewnego czasu mam w planach pewna inicjatywe, czas przejsc do dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowny kolega zastnawiał się nad tym, jakiż to efekt odniesie ta inicjatywa?
Jeśli nie próbujesz podpalić jakiegośsklepu Empik, bądź też uczynić jakieś szaleńczej innej rzeczy, to każda petycja skończy się jak wiele innych, ogólnym przeproszeniem ze strony sklepów, no i tyle, kwestia wideł i pochodni jestem za, ale to i tak nie da żadnego efektu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować