Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Spoiler

> Mam obecnie zablokowany dostęp do elfiego obcowiska. Kiedy wreszcie będę mógł tam wejść?


A w jakim miejscu jesteś w fabule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:10, RamiroPL napisał:

Zrobiłem Redcliffe (znaczy się arla jeszcze nie uzdrowiłem, pokonałem demona) i zrobiłem
quest z wilkołakami od elfów.

Spoiler

To jeszcze trochu jak wykonasz te zadania w zakładce "Plaga" ze zbieraniem sprzymierzeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umiejętność przymusu zależy tylko od głównej postaci czy wystarczy że ktoś w drużynie będzie miał ?
jeśli to pierwsze to czy opłaca się wbić wojem te 16 sprytu żeby wymaksować umiejętność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko zależy od twojego stylu grania. IMHO warto wydać te kilka punktów. Umiejętność zależy tylko od głównej postaci chyba, ale głowy sobie uciąć nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:03, Marcin08 napisał:

kurde stwierdzam, że ta gra jest naprawdę trudna :) Ale gra się miodnie...


a na jakim grasz poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - mimo odblokowania Golema (DLC) nie mogę od Felixa zabrać różdżki, bo pokazuje mi się, że "Masz za mało pkt"

Co zrobić? W Zawartości pobranej mam Golema - pobrało mi go, ale też jest napisane, że zawartość nie aktywna:( - "Brak Dostępu" mam to samo w dodatkach od gram.pl

pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnym... zazwyczaj za drugim razem udaje się pokonać, ale nie powiem kombinować trzeba i to mi się podoba :D nareszcie miła i przyjemna gra gdzie nie wygrana nie zależy od szybkości naciskania LPM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:49, Arkads napisał:

Co trza mieć dobrego żeby "Perswazja" się udawała?


Głównie przymus, ale i spryt jest przydatny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 12:27, StaryCapiur napisał:

Mogłeś zaspoilować :p Żeby tylko te itemy mi stamtąd nie wyparowały przypadkiem :p



Nic Ci nie wyparuje, nie ma się co przejmować ;)

Spoiler

Z tego co wiem : na obóz może nastąpić atak, nie wiem czy to fabularne czy losowe zdarzenie, podczas ataku ze skrzyni nie można korzystać, bo gra ładuje planszę, która niby jest tą samą lokacją, a jednak z innymi "warunkami" więc wtedy skrzyni tam nie będzie. Potem gdy z mapy wrócisz do obozu skrzynia z itemkami znów będzie. :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze, pomóżcie...
Robiłem format, i oczywiście zapomniałem zgrać save-ów.
Jeśli ktoś może wstawić save byłbym wdzięczny. Stanąłem na momencie gdy byłem w elfickim lesie, dokładnie w ruinach miałem już pakt z Krasnoludami, i został mi tylko z elfami. Po czym miałem wrócić do zamku z nimi do Eamona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:44, Damianuss1 napisał:

Pytanie za 100pkt! Kto posiada już EK na PC? Wiadomo coś w końcu o niej? Coś czuję, że
w tym tygodniu znowu będzie d**a zbita :(.


Jutro pójdę do empiku pytać. Tak jak wczoraj, przedwczoraj, przedprzedwczoraj...
Na "centrali" mają i dlatego trzeba czekać tydzień, jasssnnne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować