Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 23:49, Zand79 napisał:

próbowałem i nic stworzyłem nową postać tez nic


a zobacz, czy w ostatniej zakładce w menu pobierania, masz je "odptaszkowane" ;P
Powinny być odhaczone, a w czasie gry w dzienniku jest zakładka o aktywnych DLC i pisze, które działają obecnie. Jeśli ich tam nie ma ( w dzienniku) a w menu gry masz odchaczone, to bug jakiś zapewne.

Pozdrawiam


Marcin08
W lothering , w karczmie ten sprzedawca ma pełno kolb, poszukaj dokładnie, co do niego wejdziesz to ma x99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dotąd były w każdym sklepie w jakim byłem :P spróbuj choćby u sprzedawcy w obozie on miał ich sporo z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginal, kupiony w Empiku za ciezko zarobione pieniadze :P

@haderQ

Gdybym zaznaczyl "ptaszka" przy tej pozycji w konfiguratorze to by wylaczylo...chyba ze tlumacz cos pokrecil (kilka dosyc istotnych bykow w tlumaczeniu juz znalazlem).
Mam zrozumiec ze Wy macie te przerwyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:03, Ichvander napisał:

Oryginal, kupiony w Empiku za ciezko zarobione pieniadze :P

Wiesz, ja tylko pytałem a nie stwierdzałem fakt ;)

Dnia 12.11.2009 o 00:03, Ichvander napisał:

Mam zrozumiec ze Wy macie te przerwyniki?


Ja posiadam, inni widocznie też bo jesteś pierwszym który o to pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:15, Ichvander napisał:

:O myslalem, ze wystepuja... :P tak jak pisalem, na silniku gry posiadam.

To źle myślałem, w sumie to żadnych filmów w grze nie ma, przynajmniej na razie, bo wszystkie są robione na silniku gry ;) Tylko początek intra (te slajdy) to filmik, później wszystko jest robione na silniku. Więc możesz spokojnie grać, z Twoją wersją jest wszystko w porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:31, Arkads napisał:

Na 12 lvlu się wszystko kończy? Bo patrzę, i praktycznie wszystkie te lepsze umki się
kończą właśnie na 12.


Raczej nie, ja mam 12 poziom ale na poprzednich stronach ktoś się chwalił, że jego postacie są na 13/14 poziomach...Raczej będzie można dobić postać do tej 20, tak mi się wydaje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Gram już 26h wojownikiem, odblokowałem sobie czempiona i templara a nadal nie mogę znaleźć

Spoiler

łupieżcę.

Wie ktoś może jak mogę nauczyć się tej specjalizacji? Bo od początku zależy mi tylko i wyłącznie na niej, kurna.

Spoiler

Zbroja Krwawego Smoka - wygląda fatalnie. Założyłem ją Stenowi a sam noszę zbroję molocha(czy jak on tam miał). To to jest cudo!



Swoją drogą może mi ktoś rozwiać pewne wątpliwości?
Bo mam wrażenie, że
Spoiler

Zefar(nasz elfi skrytobójca - ciągle nie potrafię ich imion zapamiętać)

jest...
Spoiler

gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... miodzio gra:) Właśnie uratowałem kupca Bodhana, czy jak mu tam. Wsiąkłem w tą grę po uszy:) Popatrzyłem sobie w statystyki, no i 13 procent gry w 14 godzin grania... eee, to później pójdzie szybciej, czy czeka mnie ponad 100 godzin??;>

A tak z innej beczki. Gram sobie ładną rudą łotrzycą i w osiągnięciach znalazłem wzmiankę o zaliczeniu wszystkich możliwych romansów... Facetów mi się za bardzo podrywać nie chce;p więc takie moje pytanko: czy dziewczynki ze sobą też mogą romansować??;>

20091112020921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:04, MacFlay napisał:

> i ostatnie pytanko gdzie moge odblokowac
> specjalizacje Maga krwi badz mistycznego wojownika (czy jakos tak)?
Mistycznego wojownika odblokowałem robiąc questa dla Elfów,

Spoiler

w ruinach znajdziesz filakterium
które musisz umieścić na ołtarzu, w zamian uwięziona dusza odblokuje ci umiejętność mistycznego
wojownika, Pojemnik znajduje się na poziomie ze szkieletami.



hej ale mam poważny problem bo laze i laze i laze i nigdzie filakterium znalezc nie moge....mozesz podac blizsze namiary na to filakterium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Robiąc quest Urna świętych prochów musisz przystąpić do kultu, upuścić krople krwi do prochów , zabić strażnika, a potem wykonać to o co zostaniesz poproszony dzięki czemu dostaniesz swoją speckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 02:09, AdamSloma napisał:

Hmmmm... miodzio gra:) Właśnie uratowałem kupca Bodhana, czy jak mu tam. Wsiąkłem w tą
grę po uszy:) Popatrzyłem sobie w statystyki, no i 13 procent gry w 14 godzin grania...
eee, to później pójdzie szybciej, czy czeka mnie ponad 100 godzin??;>


Mam na liczniku ok. 40h/50% gry(sprawdzę jak wrócę do domu) wcale się nie śpiesząc
i wykonując większość pobocznych questów(nie liczę tego drugiego DLC)doszedłem
właśnie do "końca gry", nie wiem ile się to jeszcze pociągnie ale stawiam na jakieś 1-2h.
Gra bardzo fajna, ale trochę krótka jednak :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 10:09, Nvaier napisał:

Mam na liczniku ok. 40h/50% gry(sprawdzę jak wrócę do domu) wcale się nie śpiesząc
i wykonując większość pobocznych questów(nie liczę tego drugiego DLC)doszedłem
właśnie do "końca gry", nie wiem ile się to jeszcze pociągnie ale stawiam na jakieś 1-2h.


heh, no ja nie wiem, jak Ty tego dokonałeś :P (oczywiście niczego Ci nie ujmując- piszę to gdyż ciekawość mnie zżera)
Z tego co wyczytałem, to samych dialogów jest ponad 16 godzin potem
-main quest
-questy kantora
-questy nieregularnych Blackstone''a (chyba tak się zwała ta drużyna ale głowy nie dam teraz)
-questy kolektywu magów
-questy kruków
-questy ukryte (z listów i notatek - jak na przykład skarb chasydów w głuszy Korcari itp.)
-questy członków drużyny
-questy ze spotkań losowych
Wykonując większość ( pewnie i tak nie wszystkie) questów pobocznych, jestem w trzeciej lokacji, mam 16% gry i hmm...34 godziny na liczniku... więc wychodzi jednak na to, że się spieszyłeś ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować