Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 14:54, Cirno napisał:



Chyba się nie da, nie spotkałem jeszcze zbroi, którą można by ulepszać, natomiast do mieczy można wkładać runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 14:31, Wojman napisał:

Kraju takiego kowala znajdziesz choćby w obozie drużyny. Jeśli dobrze pamietam to syn
tego krasnoluda sprzedawcy posiada taka zdolność.


Zawsze gadałem z jego ojcem, nawet nie miałem pojęcia że on również posiada jakieś zdolności. Dzięki za info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:50, In_The_End napisał:

Ehem, ojciec w czasie rozmowy mówił wielokrotnie o zdolnościach swego przybranego syna
:P


Mówił o magii, a nie o runach, chyba że coś przegapiłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taktyki są jedną z wielu zalet DA, ale jednakże nie chcę mi się w tym "babrać", dlatego pytam ja Was - czy podawał ktoś już jakieś przydatne, sprawdzone taktyki, bo może coś przegapiłem. Jeżeli nie, to oczywiście prosiłbym, aby się one pojawiły w Waszych postach. Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:28, Grinczar napisał:

Taktyki są jedną z wielu zalet DA, ale jednakże nie chcę mi się w tym "babrać", dlatego
pytam ja Was - czy podawał ktoś już jakieś przydatne, sprawdzone taktyki, bo może coś
przegapiłem. Jeżeli nie, to oczywiście prosiłbym, aby się one pojawiły w Waszych postach.
Dziękuje!


Jak odpaliłem okienko taktyk to się aż przeraziłem. Muszę w nich pokombinować, bo bez nich, towarzysze nie raz zachowują się bardzo głupio. Lepiej by było aby każda postać miała osobne drzewko taktyk, łatwiej by było w tym manewrować. Muszę nad tym trochę posiedzieć i pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z Fereldenu... Znaczy się Empiku Galaxy w Szczecinie. Na półkach nie mogłem znaleźć Dragon Age EK, ale zapytałem się co i jak. Pan sprawdził i powiedział, ze przyszła dostawa dość spora i za jakieś półtorej godziny towar powinien być dostępny i czy ew. Będę mógł się pojawić po tym czasie. Nie ma problemu, poczekam i zobaczę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dzieki wszystkim za pomoc.
dopiero za trzecim uruchomieniem gry zaskoczyła "instalacja" dodatków

A korzystając z okazji proszę o małą podpowiedz czy zadanie z wędrującymi chasydami (chyba) i ze znakami można wykonać od razu podczas wizyty w głuszy czy dopiero później?
Żeby nie spoilerować proszę o info - tak albo nie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Czy umiejętność związana z pułapkami jest przydatna ? bo nie wiem w co pakować swojemu wojowi , trucizny ma Leliana, Robienie mikstur Morrigan, zostają pułapki i perswazja (tylko szkoda mi punkcikow w spryt pakowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:36, RamiroPL napisał:

A niby jak jest? Każda postać ma swoje drzewko.


Tak jak wspominałem, nie zagłębiałem się w te taktyki, gdyż przygniótł mnie ich ogrom. Mój błąd, po prostu źle spojrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na mapie zaznaczoną przełęcz, to taki złoty kwadracik nieopodal Redcliffe. W tej lokacji jest kupiec, od którego dostaniesz różdżkę, która jest potrzebna do aktywowania Shale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, po kupnie zestawu pre-order Dragon Age Edycja Kolekcjonerska na paragonie znalazłem kod, czy ten kod może zostać wykorzystany w sklepie empik.com do obniżenia ceny Edycji Kolekcjonerskiej Dragon Age o te 50zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:38, StaryCapiur napisał:

Pytanko mam. Czy umiejętność związana z pułapkami jest przydatna ? bo nie wiem w co pakować swojemu wojowi , trucizny ma Leliana, Robienie mikstur Morrigan, zostają pułapki i perswazja

Pułapki mi się póki co nie przydały za to perswazję polecam (i to rozwinięta na maksa), nie tylko pomaga wyciągać informacje lub unikać walk ale też czasami potrafi nieco złagodzić negatywny wpływ jakiegoś działania na towarzyszy. Poza tym naprawdę miło jest potrafić kogoś przekonać (lub zastraszyć) tak aby nieco przychylniej potraktował Twoją osobę i Twój punkt widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować