Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Podejrzewam że jak będziesz miał wystarczająco wysoki wpływ na Zevrana to zgodzi się Ciebie tego nauczyć. Wydaje mi się też że gdzieś widziałem do kupienia podręcznik odblokowujący to specjalizację ale nic sobie za to uciąć nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:37, Zand79 napisał:

A korzystając z okazji proszę o małą podpowiedz czy zadanie z wędrującymi chasydami (chyba)
i ze znakami można wykonać od razu podczas wizyty w głuszy czy dopiero później?


Od razu. Jest trochę biegania przy tym, bo te znaki pojawiają się na całym terenie przed drewnianym mostkiem, ale da się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz - ja dzisiaj byłem byłem w jednym z katowickich empików i jak zwykle powiedziano mi, że niewiadomo kiedy będzie, że nie mają informacji bla bla bla. Szkoda, że Szczecin tak daleko. :( Dzisiaj jeszcze wybiorę się do centrum sprawdzić w innych empikach. Swoją drogą zaskakujące, że EK na Xboxa stoją juz od poniedziałku a wersji pc dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:59, Karharot napisał:

/.../


To narazie z pułapkami dam sobie spokój , i perswazje podszkole :)


Hmm, Pytanie do Tych co walczą Dwuręcznymi broniami. Albo mi się wydaje, albo nie wiem, ale zauważyłem że Dwuręcznym Toporem częsciej pudłuje niż mieczem. ? Może zależy to też od Potworków :P? czy częsciej trafiamy czy rzadziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa trafienia zależy od Twojego zarówno od współczynnika ataku oraz od rodzaju przeciwnika, współczynnik ataku jest wyświetlony na wizerunku postaci kiedy otwierasz ekwipunek lub jej statystyki więc łatwo możesz sprawdzić która broń ma większe szanse na trafienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:38, StaryCapiur napisał:

zostają pułapki i perswazja (tylko szkoda mi punkcikow w spryt pakowac)


Kurde, ja już pożałowałem że nie rozwijałem perswazji... wiedziałem że trzeba, tylko myślałem że jeszcze mam czas, bo te pierwsze levele tak szybciutko leciały, a tu klops... Potrzebna jak cholera, bo nic pozytywnego nie mogę wskórać w dwóch questach, a do następnego punkciku na nią jeszcze prawie cały level...:( Z tym że ja nie mam dylematu, bo akurat moja łotrzyca ma duuużo sprytu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:13, Karharot napisał:

Szansa trafienia zależy od Twojego zarówno od współczynnika ataku oraz od rodzaju przeciwnika,
współczynnik ataku jest wyświetlony na wizerunku postaci kiedy otwierasz ekwipunek lub
jej statystyki więc łatwo możesz sprawdzić która broń ma większe szanse na trafienia.


Mhm. To może odpowiesz mi jeszcze na jedno pytanko. :) Miałem 2h miecz , bodajze 13 obrażeń w przybliżeniu, kupiłem topór, który ma ponad 14... a wspołczynnik ciutke mniejszy ,o 0.7 bodaj. Więc dlaczego słabszy miecz okazał się lepszy od lepszego toporka :) ?


Edit: Ehh ja patrzyłem na obrażenia, więc z tego co mówisz, celność zalezy od ataku : )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 17:02, AdamSloma napisał:

Od razu. Jest trochę biegania przy tym, bo te znaki pojawiają się na całym terenie przed
drewnianym mostkiem, ale da się:)


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:22, StaryCapiur napisał:

Edit: Ehh ja patrzyłem na obrażenia, więc z tego co mówisz, celność zalezy od ataku : )?

Tak, współczynnik ataku broni jest modyfikowany jedynie przez dodatkowe magiczne właściwości a nie przez jej bazowe parametry (więc jest podawany jedynie w pełnych wartościach a nie ułamkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:32, Karharot napisał:

> Edit: Ehh ja patrzyłem na obrażenia, więc z tego co mówisz, celność zalezy
od ataku : )?
Tak, współczynnik ataku broni jest modyfikowany jedynie przez dodatkowe magiczne właściwości
a nie przez jej bazowe parametry (więc jest podawany jedynie w pełnych wartościach a
nie ułamkach :).



Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:57, Hardstyle4ever napisał:

Jak zdobyć dostęp do specjalizacji>> Skrytobójca??


jak napisał kolega Karharot, nauczy Cię tego Zevran, jeśli poprawisz z nim stosunki... tylko uważaj, on zalicza się do tych postaci które mogą opacznie zrozumieć słowo: stosunki ^_^ ( if u know, what i mean ;))
Książkę znajdziesz u kupca Alarith''a w Denerim, ale pojawi się dopiero pod koniec gry (a właściwie 3 main questy przed końcem) po bardzo ważnym quescie głównym, więc imho nie warto czekać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak zdobędzie się te punkty za różne osiągnięcia, to później za to można pobrać Warden''s Quest''a ? Pytam bo nie wiem czy jest sens kupować czy lepiej poczekać i na przykład przy drugim podejściu przejść ten DLC... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Demon związany z questem w którym ratujesz syna Arla Redclif uczy cię tej specki w zmian za możliwość powrotu za kilka lat i na dopełnienie kontraktu który zawarła z chłopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest trudna, powiem tyle. Co prawda na własne życzenie, bo gram na trudnym, ale i tak. Czasami bywało tak, że każdy członek drużyny miewał po conajmniej 5 urazów. I tu pojawia sie moje pytanie: Gdzie znajde towarzysza-medyka?? Podajcie tylko miasto, reszte znajde, bo czuje, że przyda mi sie w drużynie. Gdyby nie Morrigan, to niektórych walk w życiu bym nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

urazy leczysz zestawami do leczenia ( nie potionami, takie małe brązowe torebki)...., lub odpoczywając w obozie. Jeśli chodzi Ci o healera (nie wiem czy leczy też urazy) to podążaj w stronę wieży magów ;)

Pozdrawiam

EDIT: i człowiek się rozpisze na dwa zdania i już go wyprzedzą ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować