Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 18:17, Pariah napisał:

urazy leczysz zestawami do leczenia ( nie potionami, takie małe brązowe torebki)....,
lub odpoczywając w obozie. Jeśli chodzi Ci o healera (nie wiem czy leczy też urazy) to
podążaj w stronę wieży magów ;)

Pozdrawiam

EDIT: i człowiek się rozpisze na dwa zdania i już go wyprzedzą ^_^


Wiem, tylko że zestawy do urazów, dawno mi sie skończyły, a szkoda kasy na sklep. A czasami jest tak, że w środku questa nie można wrócić do obozu, albo jest daaaleko.
Dzieki za odpowiedzi, akurat teraz zmierzam do wieży :)

Ps. Gram łotrzykiem, inwestuje w zręczność i spryt, dwie bronie. I tak sie zastanawiam, ile gdzieś takie lekkie zbroje wymagają siły ?? Bo nie wiem czy wiecej inwestować, narazie dodałem tylko 3 żeby lepszy secik założyć.
Bo do takiej zbroii krwawego smoka (38 siły) i tak nie uzbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:21, Halvir napisał:

Ps. Gram łotrzykiem, inwestuje w zręczność i spryt, dwie bronie. I tak sie zastanawiam,
ile gdzieś takie lekkie zbroje wymagają siły ?? Bo nie wiem czy wiecej inwestować, narazie
dodałem tylko 3 żeby lepszy secik założyć.
Bo do takiej zbroii krwawego smoka (38 siły) i tak nie uzbieram :)


"najlepsiejsza" zbroja dla łotrzyka w grze wymaga.... bagatela 20 siły ;P
Inwestuj dalej w zręczność i staminę to podstawa obrony łotrzyka. Jeśli chcesz "najlepsiejszą" zbroję medium to już 34 siły.
O tym dragon armorze zapomnij, statystyki fajne, ale musiałbyś chyba grać cały czas z rzutu izo na największym oddaleniu, bo patrzeć na to nie można, nawet na plecy, a nie daj stwórco, jak Ci kamerą zawinie do przodu... łapie takie obrzydzenie, ze masz -5 do skupienia na walce i -40 do poczucia estetyki przez co najmniej 10 minut ^_^
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok EK Dragon Age zakupiona. Siedzę w autobusie i czekam na odjazd. Za ok. godzinę zamieszcze zdjęcia tej EK. Niestety za całość wraz ze zniżką zapłaciłem 140 PLN, ale chyba i tak warto. Pozdrawiam przy okazji kolegę, który tez. Kupował EK Dragon Age i był w kolejce tuż za mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:38, StaryCapiur napisał:

Pytanko mam. Czy umiejętność związana z pułapkami jest przydatna ? bo nie wiem w co pakować
swojemu wojowi , trucizny ma Leliana, Robienie mikstur Morrigan, zostają pułapki i perswazja
(tylko szkoda mi punkcikow w spryt pakowac)


Perswazja jest potrzebna, ale tylko głównej postaci. U pozostałych możesz to olać.
Jeśli grasz tępym osiłkiem możesz też używać zastraszenia, ale nie spodoba się to niektórym towarzyszom,
i nadal musisz wykupić "przymus".

Co do pułapek - jak nikt nie ma tworzenia pułapek to nie są one wykrywane, co może poważnie utrudnić niektóre walki - bo zdarza się np. że masz przed sobą stado łuczników a na drodze do nich pięć potykaczy połączonych z aktywacją kuli ognia.

Ogólnie to w grze brakuje towarzysza który miałby zdolności typowego włamywacza/skradacza/złodzieja. Para dostępnych łotrzyków jest ustawiona raczej pod walkę - i tak oboje są dość średni w otwieraniu zamków, wykrywać pułapek na początku wcale nie potrafią, Leliana nie umie się skradać, a Zhevran nie ma kradzieży kieszonkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:54, Wojman napisał:

Ok EK Dragon Age zakupiona. Siedzę w autobusie i czekam na odjazd. Za ok. godzinę zamieszcze
zdjęcia tej EK. Niestety za całość wraz ze zniżką zapłaciłem 140 PLN, ale chyba i tak
warto. Pozdrawiam przy okazji kolegę, który tez. Kupował EK Dragon Age i był w kolejce
tuż za mną. :)


Szkoda że ludzie prawie cały tydzień od premiery czekali na EK.
Życzę miłej zabawy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:54, Wojman napisał:

Niestety za całość wraz ze zniżką zapłaciłem 140 PLN, ale chyba i tak warto.

Niestety? Ja za swoją zapłaciłem już 180 :|. Super, że cykniesz fotki :), daj znać jak to będzie z tą instalacją proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:54, Wojman napisał:

Ok EK Dragon Age zakupiona. Siedzę w autobusie i czekam na odjazd. Za ok. godzinę zamieszcze
zdjęcia tej EK. Niestety za całość wraz ze zniżką zapłaciłem 140 PLN, ale chyba i tak
warto. Pozdrawiam przy okazji kolegę, który tez. Kupował EK Dragon Age i był w kolejce
tuż za mną. :)


Heh... Farciarz... Ja dopiero jutro po szkole idę do Empiku i zobaczę czy już jest. Wyślij zdjęcia EK i powiedz, czy gra w niej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:54, Wojman napisał:

Ok EK Dragon Age zakupiona. Siedzę w autobusie i czekam na odjazd. Za ok. godzinę zamieszcze
zdjęcia tej EK. Niestety za całość wraz ze zniżką zapłaciłem 140 PLN, ale chyba i tak
warto. Pozdrawiam przy okazji kolegę, który tez. Kupował EK Dragon Age i był w kolejce
tuż za mną. :)


Ale też po angielskiemu instrukcję masz? Żeby nie było, że sprzedają na PC jakieś dwie wersje a mi się dostała ta angielska...

W sumie i tak bym chyba nie zamienił ale wolałbym żeby wszystko było jasne, dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś z Was zadzwonić pod ten numer 0226270650 (Empik, Nowy Świat) i spytać czy jest, a jeśli nie, to kiedy będzie EK Dragon Age na PC? Ja próbuję się dodzwonić i nie mogę ;/ Jeszcze próbuję, ale gdyby ktoś z Was był uprzejmy i też spróbował do nich zadzwonić i o to spytać, to będę wielce wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:01, asfodel napisał:

Co do pułapek - jak nikt nie ma tworzenia pułapek to nie są one wykrywane, co może poważnie
utrudnić niektóre walki - bo zdarza się np. że masz przed sobą stado łuczników a na drodze
do nich pięć potykaczy połączonych z aktywacją kuli ognia.


A z tym się nie zgodzę, no chyba że w prologu jest inaczej... Moja łotrzyca nie ma tworzenia pułapek, a w głuszy za mostkiem i wchodząc na wieżę wykryła pułapki i je rozbroiła. Może jakiś inny czynnik jest za to odpowiedzialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:01, asfodel napisał:

Ogólnie to w grze brakuje towarzysza który miałby zdolności typowego włamywacza/skradacza/złodzieja.
Para dostępnych łotrzyków jest ustawiona raczej pod walkę - i tak oboje są dość średni
w otwieraniu zamków, wykrywać pułapek na początku wcale nie potrafią, Leliana nie umie
się skradać, a Zhevran nie ma kradzieży kieszonkowej.



Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)
Otwieranie zamków mam narazie na 3 poziomie, z wykrywania pułapek nie korzystam, skradać się nie ma po co za bardzo chyba, a co do kradzieży kieszonkowej? przydatne to jest ? rzadko co używam i nie dodaje punktów do tego . Denerwuje mnie to , że jak kogoś oskube, to nie wiem co mu wziołem :/... Czy można jakiś konkretny przedmiot trafić ? ... Jeszcze jedno, często znajduje skrzynie, drzwi, do których potrzebny jest odpowiedni klucz... staram się wszystko bardzo dokładnie kilka razy przeszukiwać, ale niestety nie wszystko otworze. Być może dzięki tej kradzieży możemy komuś gwizdnąć klucz? spotkałaś się z takim czymś może : ) ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey! Za ile leci EK Dragon Age?Czy do końca grudnia będzie nadal aktualna :)?

@Wojman - Przypadkiem nie masz już podstawki ,to się zapytam kupujesz EK? Właściwie mnie to troszeczkę dziwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:04, ThimGrim napisał:

Ale też po angielskiemu instrukcję masz? Żeby nie było, że sprzedają na PC jakieś dwie
wersje a mi się dostała ta angielska...


Tak instrukcja jak i wszystkie inne materialy sa w jezyku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zamieszczam kilka zdjec. Aparat fotograficzny pozyczyl sobie moj brat, wiec zrobilem je za pomoca iPhone. W nastepnym poscie jeszcze 2 zdjecia. :)

20091112194727

20091112194740

20091112194759

20091112194812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować