Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 19:44, Oloninho napisał:

I dołączam pytanie: W EK jest instrukcja etc. po angielsku tak? A w zwykłej wersji nie?
A gra jest taka sama jak w zwykłej wersji, można wybrać język, tak?


Jak ci sie podoba to mozesz wybrac francuski jezyk. :) Spokojnie mozna zainstalowac wersje PL. Instrukcja faktycznie jest po angielsku, ale da sie sciagnac wersje PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:51, Wojman napisał:

/ciach/


A jak myślisz, będzie jutro EK w Empiku na Nowym Świecie? Bo nie mogę się w żaden sposób dowiedzieć (tzn nie mogę się dodzwonić) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:48, Wojman napisał:

No to zamieszczam kilka zdjec. Aparat fotograficzny pozyczyl sobie moj brat, wiec zrobilem
je za pomoca iPhone. W nastepnym poscie jeszcze 2 zdjecia. :)

Pięknie to wygląda :D. Jednak nie żałuję, że tyle wydąłem. Ja już chcę swoją EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie już w każdym empiku, moja EK została dzisiaj o 18 wysłana, więc jużjutro otrzymam moją wersję, co do pana Wojmana to jaki gadżet dodają za opóźnienie o ponad tydzień wysyłki/sprzedaży EK..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, mogłem zabrać kolekcjonerke, ale z drugiej strony to czekanie na nią ;/...w sumie nie ma co narzekać ;) A gra jest po polsku rozumiem?

Ps. już przeczytałem i mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja tez już dorwałem swoją EK! Wasza mapka (swoja droga troche mała) tez jest pofarbowana na czerwono na brzegach? Mimo to, wygląda super! Jedno pytanie. Gdy tworzyłem postać w edytorze, przy każdej edycji bohaterowi zmieniał się głos na domyślny (nie pamietam jak sie dokladnie nazywalo), czy po przeniesieniu do gry tej postaci bedzie mowila glodem domyslnym, czy wybranym przeze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 19:51, Wojman napisał:

Jak ci sie podoba to mozesz wybrac francuski jezyk. :) Spokojnie mozna zainstalowac wersje
PL. Instrukcja faktycznie jest po angielsku, ale da sie sciagnac wersje PL.


Ufff.. uspokoiłeś mnie, bo już się bałem, że cała gra będzie po angielsku, a mnie zależy na wersji PL. A sprawdzałeś czy wersja PL instaluje się bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli chodzi o wieżę magów.

Spoiler

Jestem na parterze, są tam 4 punkty, do których podejście powoduje rany. Są to przywołanie pierwszego, drugiego itd. Czy mam coś z tym zrobić? Bo podejście każdą postacią kończy się ranami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, zazdroszczę :-) Ja może jutro dostanę swój egzemplarz, ale bardziej obstawiam przyszły tydzień :-(
Swoją drogą dobrze, że gra jest w polskiej wersji językowej; mocno się wkurzyłem, gdy okazało się, że wersja na konsole będzie tylko po angielsku. Gdyby wersja na PC nie była w PL, to zażądałbym zwrotu kasy za pre-order. Trochę EA zrobiło ludzi w butelkę z wersją konsolową, grrrr! A co do ceny, to zapłaciłeś 140zł, tak? Czyli odliczyli tylko te 49,90zł za pre-order, a tych 10% za opóźnienie w dostawie już nie? Czy może nie pytałeś o te 10%?

Jeszcze jedno; w jakim formacie jest soundtrack? Da się go zgrać na dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 kombinacje są:

Spoiler

1. a-fontanna przywołania
b- księga duchowych osobistości
c- portal przywołania pierwszego

2. a- fontanna przywołania
b- niezwyczajne wezwanie rodercoma
c- rzeźba maga Gorvisha
d- portal przywołania drugiego

3. a- fontanna przywołania
b- bestiariusz elvorna
c- miejsce na rysunki na wspólnym stole
d- spiritorium etherialis
e- rzeźba maga Gorvisha
f- filakteria dla nowicjuszy
g- portal przywołania trzeciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:35, Inuki napisał:

A co do ceny, to zapłaciłeś 140zł, tak? Czyli odliczyli tylko
te 49,90zł za pre-order, a tych 10% za opóźnienie w dostawie już nie?


No zesz wiedzialem, ze o czyms zapomnialem. Zaraz napisze maila do Empiku w Galaxy w Szczecinie i sprobuje wyjasnic sytuacje. W koncu to zawsze dodatkowe 14 PLN.

Dnia 12.11.2009 o 20:35, Inuki napisał:

Jeszcze jedno; w jakim formacie jest soundtrack? Da się go zgrać na dysk?


Muzyka jest w formacie mp3, wiec mozesz sobie spokojnie zgrac na dysk, iPoda czy iPhone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:45, Wojman napisał:


No zesz wiedzialem, ze o czyms zapomnialem. Zaraz napisze maila do Empiku w Galaxy w
Szczecinie i sprobuje wyjasnic sytuacje. W koncu to zawsze dodatkowe 14 PLN.


Jak to mówią: co dwie głowy to nie jedna :-D Dzięki za odpowiedź; i nie zapomnij, że trzeba pokazać w Empiku jakiegoś maila (jest w poprzednich postach) żeby odliczyli te 10% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czemu przy tworzeniu postaci mam nieaktywne opcje edycji usta szczęka/policzki ?


Ps. I co to znaczy "Brosca" przy wpisanym imieniu? To zależy od wybranego pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:06, ThimGrim napisał:

Ktoś mi powie czemu przy tworzeniu postaci mam nieaktywne opcje edycji usta szczęka/policzki
?


Nie można edytować szczęki i policzków jeśli dasz swojej postaci brodę... nie pytaj dlaczego, po
prostu takie są ograniczenia.

Dnia 12.11.2009 o 21:06, ThimGrim napisał:

Ps. I co to znaczy "Brosca" przy wpisanym imieniu? To zależy od wybranego pochodzenia?


Tak, to jest nazwisko postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:47, Inuki napisał:

Jak to mówią: co dwie głowy to nie jedna :-D Dzięki za odpowiedź; i nie zapomnij, że
trzeba pokazać w Empiku jakiegoś maila (jest w poprzednich postach) żeby odliczyli te
10% :-)


Jakiego maila trzeba pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Empiku jest napisane, że wysyłka EK w ciągu 3 - 5 dni, więc EK już jest. W każdym razie, jutro powinna być już wszędzie : )

Edit: A co zrobić, żeby mieć tą zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 21:30, Oloninho napisał:


Jakiego maila trzeba pokazać?


Strona 106, post nr 2107. Tak tam pisze; chyba, że coś źle zrozumiałem :-D

Czy mógłby ktoś napisać do kiedy są ważne te kody na DLC, które znajdują się w pudełku z grą? Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować