Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

System: Windows XP (sercice pack 3), Windows Vista (service pack 1), Windows 7
Procesor: 1.6 Ghz (XP), 1.8GHz (Vista/7)
Pamiec: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)
karta graficzna: 128 mb (XP), 256 mb (Vista/7)
Dysk twardy: 20 GB

To są prawdziwe wymagania czy jakieś kpiny ? Nie możliwe, żeby mój stary komp tą grę "udźwignął".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 14:46, Wojman napisał:

Gra jest bardzo rozbudowana i wciagajaca. Do tego stopnia, ze kilka godzin czasu rzeczywistego
uplywa przy tej produkcji jak jedna chwilka.


Dzięki wielkie!!! Już robisz mi smakę na tę grę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:03, Leos8 napisał:

Przed kilkoma minutami skończyłem Dragon Age. I jestem trochę... zawiedziony.

Spoiler

Nie
grą a końcem. Myślałem, że będzie można grać dalej a tu... boom. Koniec.



Może kiedyś powstaną DODATKI z questami jak "
Spoiler

Odnajdź swoją miłość Morrigan/Leilane/"

/ciach/
Pozostaje mieć nadzieję, ze tytuł a szczególnie podtytuł - początek zobowiązuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten smok mnie denerwuje, cholernie. Mój bohater, zresztą zadawał najwięcej obrażeń mu, po prostu podleciał, złapał go w zęby i całe hp spadło - śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 12:17, mikolajmix napisał:

właśnie dostałem paczkę z prezentem od EA, nie powiem żeby mi się nie podobało :P zawsze
to nie smycz




W jakiej formie to dostałeś? Tzn kurierem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 00:57, Karharot napisał:

/.../


Dzięki piękne...

Ktoś tam wspomniał że Łupieżca najlepiej pod tanka, szukam pod DPS specjalizacji, więc chyba Berserk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:53, WIkitory napisał:

Macie jakiś dobry sposób na pokonanie ogra w wieży Ishal?


korzystać z pauzy.... i nie myśleć o DA jak o hack''n''slashu ;P

a tak poważniej, zależy jaką klasą grasz, podaj, to podam Ci rozwiązanie :P

Pozdrawiam

edit: ok, w zależności kim grasz, masz różnych członków w drużynie, jak wojownikiem to przyłącza się mag i masz swojego psa, jak łotrzykiem to przyłącza się wojownik i mag, a jak magiem, to chyba dwóch wojowników. Z każdym teamem jest inna taktyka na ogrzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 11:00, RamiroPL napisał:

Z tego smoka na szczycie wylootuje się łuska jak nie ma się jeszcze questa na pancerz?

Spoiler

Ja zabiłem Flemeth i nie miałem w loocie tej łuski.


Qesta ze zbroją dostakje się właśnie po odnalezieniu łuski (przynajmniej tak było w moim wypadku).

Spoiler

Z Flamath łuska nie wylatuje prawdopodobnie dlatego że nie jest ona prawdziwym smokiem (nie tylko dlatego że jest mniejsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:51, StaryCapiur napisał:

> /.../

Dzięki piękne...

Ktoś tam wspomniał że Łupieżca najlepiej pod tanka, szukam pod DPS specjalizacji, więc
chyba Berserk :p


Edit do poprzedniego posta , niestety inaczej się nie dało :p

Widzę że można miec kilka specjalizacji , a nie tylko jedną ? ... trzeba oszczędzać punkty powoli... ehh gdybym wcześniej wiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:21, Arkads napisał:

Ten smok mnie denerwuje, cholernie. Mój bohater, zresztą zadawał najwięcej obrażeń mu, po prostu podleciał, złapał go w zęby i całe hp spadło - śmierć.

To można przeżyć tylko jeśli ma się naprawdę dużo hp. Jeśli masz w drużynie maga znającego czar "Uzdrowienie" to możesz jeszcze rzucić go na postać trzymaną w paszczy co nieco zwiększy jej szanse przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:00, StaryCapiur napisał:

Widzę że można miec kilka specjalizacji , a nie tylko jedną ?

Każda postać może mieć dwie specializacje.

Dnia 13.11.2009 o 16:00, StaryCapiur napisał:

... trzeba oszczędzać punkty powoli... ehh gdybym wcześniej wiedział :(

Punktów na umiejętności na pewno Ci wystarczy, w końcu każda specjalizacja dodaje tylko po 4 skille. Poza tym w grze są do zdobycia/kupienia książki które dodają punkty do rozdania na skille więc zawsze możesz się nimi podratować (choć tanie nie są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 15:53, WIkitory napisał:

Macie jakiś dobry sposób na pokonanie ogra w wieży Ishal?


Ja magiem rzuciłem m.in słabość, paraliż i na koniec płonącą broń. Za nim się obudził miał już pół życia. Potem juz z górki byle nie ruszył ci maga.
Długo nie pożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo z nim nie walczy się twarzą w pysk, tylko tnie pod skrzydłami albo od strony ogona. Wtedy nic złego Twoim wojownikom się nie stanie. Od biedy jest jeszcze wskrzeszenie, ale ma cooldown całe 120 sekund, więc zbyt często nie można go używać. Poza w specjalizacji duchowego uzdrowiciela jest bardzo przydatny czar (tier 3) do osłaniania przed śmiercią, warto go rzucić na tanka w krytycznym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:00, StaryCapiur napisał:

> Ktoś tam wspomniał że Łupieżca najlepiej pod tanka, szukam pod DPS specjalizacji,
więc
> chyba Berserk :p


Pod DPS najlepszy Berserker, jak wykonujesz wszystkie questy i dasz radę dobić do 26 poziomu to potem łupieżca (który wcale nie jest dobry pod tanka, bo to czysty AoE DPS, ale jak ktoś lubi. Do tanka to Champion jest z buffami swoimi itd.)
Specjalizacje można odblokować dwie, na 7 i 14 poziomie
.
EDIT: tfu, nie odblokować, tylko, punkty dostajesz dwa na tych poziomach, odblokować to sobie można wszystkie

Ahh i jeszcze taki exploit który właśnie odkryłem w grze. Pozwala nie tyle zarobić , co zaoszczędzić sporo złota a związany ze specjalizacjami właśnie. jak ktoś nie chce, to niech nie czyta :P

Spoiler

Książki ze specjalizacjami, odblokowują specjalizacje i to dosłownie odblokowują. Odkryłem to tak, w Denerimie kupiłem za 11 golda Berserka, ale przypomniałem sobie, że w obozie coś zostawiłem w skrzyni, więc załadowałem wcześniejszy save z obozu... okazało się że berserk już odblokowany (punktu tam nie przydzieliłem) pieniążki mam w sakiewce, a po ponownym dojsciu do Denerim, kupiec ów już nie miał księgi. Nie wiem, czy działa z wszystkimi księgami jednak


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No generalnie wysyłam swoją postać,drugiego wojaka i psa na front,a magiem rzucam słabość i płonącą broń a potem na przemian błyskawica i ten czar z ogniem. Ale nie mam już żadnych medykamentów,wojacy szybko padają,a jak zostanie mag,to jest za wolny,zeby powtarzac manewr uciec i rzucic czar.
Odbieram orkowi 50-60% hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz psa, czyli grasz wojownikiem.
Wpierw puśc Allistera do przodu, niech go z raz, dwa uderzy, by sie ogr skupił na nim, Ty podejdż swoim wojem od tyłu ( w ten czarny obszar, zadajecie wtedy obaj więcej obrażeń. Pies gdzieś z boku. Przyglądaj się uważnie co ogr robi i pamiętaj o pauzie Jak chce skoczyć, to pauza i oddal się wszystkimi. Wtedy magiem możesz go pojechać z "miotacza" ( i oczywiście daj od razu płonącą broń) Jak ogr kogoś złapie to też resztą uciekaj i "miotacz" wtedy go puści ( lub jakieś interrupty , jak cios tarczą, lub cios rękojeścią), pies ma skowyt który jeszcze potrafi ogłuszyć w krytycznym momencie...
Ahh i daruj sobie magiem te fireballe i błyskawice, oszczędzaj mane na podtrzymanie płonącej broni i miotacz.
Ogólnie, często korzystaj z pauzy i wykorzystuj skille, naucz się planować, bo później będzie już tylko pod górkę.

Na potwierdzenie screen, gram na hard i wszyscy stoją ;)
Powodzenia i pozdrawiam

20091113162940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować