Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 13:12, StaryCapiur napisał:

Takie pytanko mam . W wieży magów obecnie jestem , zrobiłem zadanie z

Spoiler

Przywoływaniem.
Przyzwałem 3 potwory

, zaliczyło mi zadanie. Lecz w komnacie obok jest jeszcze miejsce
do
Spoiler

Przywołanie czwartego

. Ktoś zna sekwencję jak to odpalić o ile w ogóle się
da ? bo w kodeksie mam tylko rozpiske
Spoiler

do 3 przywołań.



Pozdrawiam


Spoiler

Do czwartego musisz połączyć wszystkie trzy bez bawienia się ołtarzem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest lepszy daje bodajże 13 armora plus sporo innych premii, ale to jeden z najładniejszych armorów w grze, chyba że mozna zdobyć ten posrebrzany z gryfem w którym biega warden na trailerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:17, Strange101 napisał:

Co do Morrigan:

Spoiler

Najlepszy prezent dla niej to złote lusterko, o którym zawsze marzyła. Daje 20 wpływu
i wywołuje specjalny dialog. Niestety nie pamiętam gdzie dokładnie je zdobyłem, ale prawdopodobnie
w miejscu związanym z główną fabułą.



do kupienia w

Spoiler

miescie krasnali w sklepie przed wejsciem do dzielnicy szlachty

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 13:25, kozikbz napisał:

Spoiler

Do czwartego musisz połączyć wszystkie trzy bez bawienia się ołtarzem oczywiście



Oki, zaraz sprawdze :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:26, Pariah napisał:

nie jest lepszy daje bodajże 13 armora plus sporo innych premii, ale to jeden z najładniejszych
armorów w grze, chyba że mozna zdobyć ten posrebrzany z gryfem w którym biega warden
na trailerach :P


Czy najładniejszy to nie wiem, każdy ma inne zdanie, na 100% ładniejszy od smoczej konserwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystkie zadania poboczne w Denerim i mam problem z dwoma.

Skąd wziąć granaty?

Spoiler

Mam zadanie na dostarczenie dziesięciu granatów do "K" zrobiłem 10 petard, które się zaliczają do granatów, ale nie działa. Czy są w grze jakieś granaty o nazwie granaty? Jak tak to gdzie zdobyć przepis i składniki?



I jeszcze drugie pytanie:
Spoiler

Gdzie znajdę kolesia od zadania z okradaniem domów po tym jak znika?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z dodatkami. mianowicie z tym golemem i wardenskeep. Bo (pomijam fakt ze dubing jest angielski i czasem tekst) alejak che sie udac z tym gościem z obozu na szczyt wojownika czy jakos tak to...nic sie nie dzieje....nie mam nic na mapie. a jak ide na sulcher pass to spotykam gostka ktory daje mi rozdzke od golema iiii tyle....nic sie nie dzieje zadnej nowej lokacjii...wiec o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rzeczywiście wygląda bardzo fajnie, na razie jednak tego DLC nie kupuję, dopiero przy drugim podejściu do gry (mag)...zresztą po co kupować, mam już prawie tyle punktów ile potrzeba ;)

BTW. Zabiłeś już jakiegoś smoka? Kurde nie potrafię ubić żadnego (oczywiście nie chodzi mi o te małe) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:08, Longer napisał:

Niby jakie problemy? Rozwiń temat ;)

Ano konkretnie tym:

Mianowicie, podobnoż po otrzymaniu tego questu lokacja nie pojawia się na mapie, lub można z postacią dającą owego questa rozmawiać bez końca? W związku z czym to zadanie nie pojawia się w dzienniku.

A tutaj z angielskiego forum Bioware:
I have a little problem with my Warden''s Keep addon. I installed it successfuly, then active it in option menu, this all was easy. But then, in game, if im in camp and speak with that guys which will show you position on map or simply gives you that Q, here i have problem. I can talk with him about that Q and everything, but when i accept that Q, nothn happens. He just stands there still (with exclamation mark on top of his head) and nothn happens. Neither any quest log change nor any new map position mark.

więc czy jest problem czy nie? nie chciałbym dać kasy za coś co nie działa :/

Pzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Nie dość że paskuda jest odrażająca to jeszcze wkurzająca bo non-stop odrzuca postacie usiłujące atakować ją wręcz.
Nic epickiego w tej walce nie było, nie ma żadnego porównania do bitwy ze smokiem (który choć był sam radził sobie znacznie lepiej i to do tego w wielkim stylu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radex też gram łotrem i na razie latam w

Spoiler

zbroi ze smoczych łusek, mieczem i toporem nie kupowałem Ciernia róży, bo lepsza pełnowymiarowa broń. Co do smoków na razie walczyłem z małymi, tym na górze przy prochach, matki Morrigan jeszcze nie pokonałem nie wiem ile jest smoków dużych, ale wydaje mi się że trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 13:25, kozikbz napisał:

Spoiler

Do czwartego musisz połączyć wszystkie trzy bez bawienia się ołtarzem oczywiście



Nie działa mi coś, za każdym razem dostaje obrażenia :/ Te

Spoiler

3 Miejsca od przywołań zniknęły

. Został tylko
Spoiler

czwarty

, Fontanny nie da się wtyląćzyć, a zapiski w bibliotece nadal są podświetlone, musi być jakaś kombinacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 13:39, Longer napisał:

BTW. Zabiłeś już jakiegoś smoka? Kurde nie potrafię ubić żadnego (oczywiście nie chodzi mi o te małe) ;/

Daj dwóch wojów do przyblokowania go w miejscu i oddal łucznika i maga z przygotowanymi czarami leczącymi tak aby nie oberwali atakami obszarowymi. Zabezpiecz swoją drużynę przed ogniem i przygotuj masę maści leczących. No i módl się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 14:04, StaryCapiur napisał:

Nie działa mi coś, za każdym razem dostaje obrażenia :/ Te

Spoiler

3 Miejsca od przywołań
zniknęły

. Został tylko
Spoiler

czwarty

, Fontanny nie da się wtyląćzyć, a zapiski w
bibliotece nadal są podświetlone, musi być jakaś kombinacja....


Mi się udało.

Spoiler

Wszystkie zapiski po kolei pomijając naciskanie fontanny bo fontannę naciska się tylko na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 14:01, kozikbz napisał:

Radex też gram łotrem i na razie latam w

Spoiler

zbroi ze smoczych łusek, mieczem i toporem
nie kupowałem Ciernia róży, bo lepsza pełnowymiarowa broń. Co do smoków na razie walczyłem
z małymi, tym na górze przy prochach, matki Morrigan jeszcze nie pokonałem nie wiem ile
jest smoków dużych, ale wydaje mi się że trzy.


jak to pelna wymiarowa?? o.O ja moge tylko sztylety wkladac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować