Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

A co z nią zrobiłeś? Jak nie masz jej w drużynie to od biedy może być też Zevran tylko że musisz mu tą umiejętność rozwinąć przy awansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:38, Kraju napisał:

yyyyyy, ja nie mam Leliany. xD


Jak Ty to zrobiłeś, że nie masz słodkiego rudzielca łotrzyka? 0_o
W Lothering spotykasz ją w tawernie i się do Ciebie przyłącza, czy chcesz , czy nie chcesz ( możesz tam też dołączyć Stena do drużyny, z Lelianą u boku to pikuś , że się tak wyrażę).
Coś mi się zdaje mości panie strażniku, że za szybko "runnujesz" Dragon Age ;) Najlepiej wróć do Lohtering i odwiedź karczmę. Zacznij myszkować w każdej lokacji, znajdziesz wiele ciekawostek ułatwiających grę, nie wspominając już o czerpaniu większej radości z tej fenomenalnej gry ^^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:14, Fragles213 napisał:

EK zostały poprawione i juz ok sa :) Stad to opoznienie w ich dostawie.


Nie sa OK o czym swiadczy moj egzemplarz EK Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:44, Pariah napisał:

Jak Ty to zrobiłeś, że nie masz słodkiego rudzielca łotrzyka? 0_o
W Lothering spotykasz ją w tawernie i się do Ciebie przyłącza, czy chcesz , czy nie chcesz
( możesz tam też dołączyć Stena do drużyny, z Lelianą u boku to pikuś , że się tak wyrażę).
Coś mi się zdaje mości panie strażniku, że za szybko "runnujesz" Dragon Age ;) Najlepiej
wróć do Lohtering i odwiedź karczmę. Zacznij myszkować w każdej lokacji, znajdziesz wiele
ciekawostek ułatwiających grę, nie wspominając już o czerpaniu większej radości z tej
fenomenalnej gry ^^
Pozdrawiam


W tym problem że ja bardzo powoli gram w tą grę. Eksploruje każdą lokację i to dokładnie, wykonuje questy poboczne. Nie wiem jak mogłem to ominąć. Chodź teraz na głównej mapie w Lothering mam trupią czaszkę, to nie wiem czy mogę tam wrócić. Sam nie wiem jak mogłem opuścić Lelianę, nie wiem w którym momencie powinna dołączyć, a w karczmie jej nie było. :/ No nic, jakoś będę musiał sobie poradzić, szukając jej. ;]
Dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszkol Zevrana w otwieraniu zamków lub zapomnij o odzyskaniu tych listów (i zdobyciu wszystkiego co jest schowane za zamkniętymi drzwiami lub w zamkniętych skrzyniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:59, Karharot napisał:

Wyszkol Zevrana w otwieraniu zamków lub zapomnij o odzyskaniu tych listów (i zdobyciu
wszystkiego co jest schowane za zamkniętymi drzwiami lub w zamkniętych skrzyniach).


Wpadł dokładnie na ten sam pomysł, tylko że mogłem dać tylko jedną umiejętność kradzieży u Zevrana. :/ A więc krótko mówiąc dupa. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:02, Kraju napisał:

Wpadł dokładnie na ten sam pomysł, tylko że mogłem dać tylko jedną umiejętność kradzieży
u Zevrana. :/ A więc krótko mówiąc dupa. :<


Do otwierania zamków służy umiejętność mechanika :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:46, Wojman napisał:

> EK zostały poprawione i juz ok sa :) Stad to opoznienie w ich dostawie.

Nie sa OK o czym swiadczy moj egzemplarz EK Dragon Age.

Kwestia farta (albo pecha jak kto woli). U nie jest ok. Z tego co wiem nie tylko u mnie.

Mam problem z wykrywaniem pułapek. Mój łotrzyk ma zdolność "zręczne ręce" na pierwszym poziomie i nie jest w stanie ich wykryć (jestem w Głuszy na początku gry). Wykrywanie powinno być automatyczne czy trzeba jakiś przycisk włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem :

Spoiler

podczas przechodzenia "proby" jestem w tej tym miejscu gdzie staje sie na plytkach , jestem na przedostatnim mijescu , i kiedy staram sie przejsc dalej , zawsze mnie wywala na poczatek , robilem tak jak kazali w poradniku , i nadal to samo.... poprostu kiedy przesuwam typa , ktory odblokowuje to w momencie kiedy on nie jest na zadnej plytce moj bohater na miejscu spada na poczatek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

tyle ze ja tak robie i w ostatnim punkcie jak przenosze "4" to w momencie kiedy on nie jest na zadnej plytce to trwa bardzo krotko , wlasnie wtedy moj koles przenosi sie na poczatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mam dwa kolejne pytania.

Spoiler

1. Po spotkaniu z Izabelą w Perle nauczyłem się specjalizacji Szampierz. Ale z racji tego,że moja postać jest wojownikiem dla mnie jest ona bezużyteczna. Izabela wspomniała jednak, że mogę podzielić się wiedzą z kimś innym, tyle,że nie bardzo wiem z kim (Zevran i Leilana mają już określone specjalizacje). Mogę w ogóle zrobić z tej specjalizacji jakiś użytek?
2. Czy istnieje możliwość nawiązania się romansów pomiędzy członkami drużyny?



Prosiłbym o umiar ze spoilerami, bo jestem dopiero na etapie poszukiwania brata G.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:56, Snejek napisał:

Kraju, udało Ci się uruchomić DLC? Bo ja już pogodziłem się z ich brakiem.


Nie, ale kolega mi wyslał pliki z DLC z rapida i instrukcję jak to zrobić. Więc jak chcesz mieć jednak DLC, to pisz do mnie na gg: 7278880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając mężczyzną-człowiekiem można

Spoiler

na zamku umówić się na randkę. Umówił się ktoś na gejowską randkę z Dairrenem? Jak ona przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:47, mati285 napisał:

2

Jasne, ja już zaliczyłem naszego strażnika i próbuję zrobić to z innymi członkami drużyny.
Co do podrywów to i ja mam pytanie. Czy grając Elfką mogę poderwać Lelianę i Morrigan? Mam u nich już po 100, a nowych opcji dialogowych nie widzę :(

Dnia 15.11.2009 o 16:47, mati285 napisał:

1.

Tak, jak twoi towarzysze będę mieli 14 poziom to będziesz mógł wybrać dla któregoś z nich tą specjalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Można, na 14 poziomie Leilana i Zevran otrzymają drugi punkt specjalizacji, wtedy będziesz mógł ją dla nich wybrać.
2. Nie wydaje mi się. Niektórzy co prawda kombinują ale bezskutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:46, Wojman napisał:

> EK zostały poprawione i juz ok sa :) Stad to opoznienie w ich dostawie.

Nie sa OK o czym swiadczy moj egzemplarz EK Dragon Age.


A masz dostawe z przed premiery, czy tą wysyłaną do sklepów PO premierze, poprawioną wersje ?:)

Typek w empiku(cos jakby szef) u mnie w Krk powiedzial ze EK byla wadliwa i wycofano ją, od 12 listopada bodajze jest wysyłana poprawiona wersja. Sam wiem bo mam i gram bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować