Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2009 o 13:48, conan8 napisał:

Jak przenieść postać zrobioną w edytorze udostępnionym przed premierą do normalnej gry?



Dajesz "Nowa Gra" a potem "Zaimportuj z kreatora postaci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zand79 ->
Warianty są takie:

Spoiler

1. Ubić Connora z demonem w środku :)
2. Poświęcić Izoldę i ubić demona w Pustce
3. Poprosić magów z Kręgu o pomoc i ubić demona w Pustce


Grając, wybrałem opcje nr 2 a teraz się zastanawiam, czy jak wybiorę nr 3, bez przelewania niczyjej krwi, to będzie potem to jakoś w grze premiowane :) Czy też wybór jest czysto akademicki, bez żadnych konsekwencji dokonanego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:30, ThimGrim napisał:

Ps. Ale w zasadzie grę można też chyba kupić przez steam''a więc wtedy na pewno będzie
wymagany ;)


Jesli gre Dragon Age kupujesz przez Steam to faktycznie jest on potrzebny, zeby moc grac. Jesli natomiast te gre kupujesz w sklepie (wersje pudelkowa albo z EA Store) to Steam nie jest do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm..kurde no....na stronie bioware mam te wszystkie przedmioty...ale w panelu zawawartosci dodatkowej w grze nic mi sie nie sciaga i nic sciagnac nie moge....o co chodzi i jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 13:45, RadeXMaster napisał:

mam pytanie jak odebrac te przedmioty dlc itp ktore powinienem
otrzymac po wpisaniu kodu?


Wchodzimy na strone dragonage.bioware.com/redeem i logujemy sie na swoje konto EA/BioWare social Network. W odpowiednie pole wpisujemy klucz. Gdy zostanie on zaakceptowany uruchamiamy gre i wybieramy opcje "Zawartosc do pobrania". Tam w drugiej zakladce jesli nie zaczelo sie DLC automatycznie pobierac jest przeycisk "pobierz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:17, Lucas01 napisał:

Zalogowałeś się w grze na konto ( musi być takie same jak podane na stronie bioware)

Tak....ja to zrobilem tak ze wszedlem do gry/zawartosc dodatkowa/wpisz kod/ przekierowalo mnie na te strone (upewnilem sie ze jestem zalogowany i wpisalem kody/po czym upewnilem sie na stronce czy mi je dodalo/dodało wiec maksymalizuje gre iii...nic wylogowuje zalogowuje....nic...wychodze wchodze iii nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
ja zrobiłem 3 (nie przywykłem do rzezi niewiniątek ;-P)ale narazie nic nie wiem o bonusach ale może po uratowaniu arla coś się wyjaśni. Dam ci znać za jakiś czas bo siedzę w Orzamarze

Ps. a jaką grałeś postacią bo ponoć (chyba gdzieś czytałem na forum) grajac magiem demon może nauczyć cię specjalizacji (maga krwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:25, Lucas01 napisał:

Odezwij się na moje gg.


a mozna jakos inaczej bo zadnych komunikatorow nie mam....

kurde nerw mnie bierze bo czekalem na ta pieprzona ek.chcialem te dlc uczciwie bo jest wiele mozliwosci zdobycia tych przedmiotow piracko ale nie ja chce uczciwie a teraz lipa....na swoim sieciowym profilu na stronie tej bioware mam na wersje pc 9 przedmiotow a w grze zadnego...ponadto ja nie mam zadnych propozycji do sciagniecia(tzn nie wyswietla mi sie wardenskeep do pobrania itp) nie wiem o co chodzi...pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukujesz plik "services.msc" po otwarciu masz listę programów wyszukujesz tam "Dragon Age: Początek - aktualizator zawartości" klikasz na nim PPM otwierasz "właściwości" i dajesz typ uruchomienia jako "Automatyczny".

spróbuj kliknąć update (w Available Updates/Dostępnych Dodatkach) kiedy dodatki się nie wyświetlają. U mnie pomogło. Firewalle/routery przepuszczają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanko :)

Przeszukamłem całą wieże magów, zabiłem tego

Spoiler

[ goscia na U .... ]

, przeszukałem niemalze wszystko, lecz z tymi posągami na przedostatnim piętrze nie moge nic zrobić... za każdym razem otrzymuje obrażenia... Czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co jest grane :) ?

....Obecnie moja drużyna składa się z : Warka 2h (ja), Wynne, Morri i Leliana do zamków i do śpiewania (zwiększa atak)... Radzę sobie bardzo dobrze , lecze się Wynne i Mori też wykupiłem leczonko, ogólnie jest gitara... Dostałem niedawno Qesta na zabicie
Spoiler

Flemeth

, ale narazie nawet nie pierdne (gram na normalu), musze odstawić na bok to zadanie na chwile obecną. Problemy , chociaż nie do końca , bo wygrywam, mam z Ożywieńcami z Filakterium. Dziady są cholernie twarde.. Nie wyobrażam sobie grać na 'koszmarze'

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zand79 --> gram elfem dalijskim :) No nic, pewnie odpalę save''a i też zdecyduję się na opcję nr 3 :) Ale z tą nauką to coś może być na rzeczy, gdyż Morrigan (rozwiązanie nr 2) była nagabywana na "pogaduszki", tyle, że od razu je odrzuciła.
RadeXMaster -> mam ten sam problem. Wprawdzie mam zwykłe wydanie pudełkowe to i tak nie mam dostępu do dlc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:48, StaryCapiur napisał:

Ponawiam swoje pytanko :)

Przeszukamłem całą wieże magów, zabiłem tego

Spoiler

[ goscia na U .... ]

, przeszukałem
niemalze wszystko, lecz z tymi posągami na przedostatnim piętrze nie moge nic zrobić...
za każdym razem otrzymuje obrażenia... Czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co jest
grane :) ?

Spoiler

chodząc po wieży znajdujesz notatki ucznia jeśli zbierzesz wszystkie będziesz miał kombinację do posągów.
3 w sali wspólnej i jeden przy wejści na wyższe piętro. Po aktywowaniu na parterze po podejściu do zamkniętych drzwi (tam gdzie Wynne) pojawia się demonik do ubicia.
PS. nie widać efektów poprawnej aktywacji posągu (tak jak w przypadku przyzwań) raz kliknij na dymek dla ułatwienia prawidłowa kombinacja to posąg z miską, z wniesionym mieczem, opuszczonym mieczem i na koniec z tarczą.
Powodzenia.



A przyzwanie 4 ludka to chyba jakiś żart. Godzina kombinacji i ...
Spoiler

nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moje pytanie: czy da się jakoś dodać postać do konta social bioware w czasie rozgrywki ?

i wie ktoś jak odblokować nowe umiejętności Potęgi Krwi( zdobyte w twierdzy strażnika po wypiciu mikstury) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:48, StaryCapiur napisał:

Przeszukamłem całą wieże magów, zabiłem tego

Spoiler

[ goscia na U .... ]

, przeszukałem
niemalze wszystko, lecz z tymi posągami na przedostatnim piętrze nie moge nic zrobić...
za każdym razem otrzymuje obrażenia... Czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co jest
grane :) ?

Wystarczy czytać wpisy w dzienniku - DA:O to gra bliższa idei cRPG niż Mass Deffect, więc warto z tego narzędzia korzystać. Oczywiście najpierw trzeba odpowiednie informacje zebrać w czasie eksploracji wieży (polecam korzystanie z klawisza Tab ;) )
Rozwiązanie problemu:

Spoiler

w Great Hall musisz w odpowiedniej kolejności uruchomić trzy posągi - pierwszy był z pewnością ten z postacią trzymającą naczynie, kolejne są opisane w dzienniku, różnią się sposobem trzymania przez postać broni (chyba miecz to był). Jeśli dotkniesz posągów w złej kolejności postać otrzyma obrażenia, a system się zresetuje. Ostatni pomnik znajduje się na klatce schodowej prowadzącej z tego piętra na wyższe. Jego dotknięcie przywoła na pierwsze parter wieży (przy zejściu do piwnicy, pomieszczenie, gdzie spotykasz Wynne) jakiegoś demona, z którego ścierwa podniesiesz bardzo dobry miecz dwuręczny.

Dnia 16.11.2009 o 14:48, StaryCapiur napisał:

Problemy , chociaż nie do końca , bo wygrywam, mam z Ożywieńcami
z Filakterium. Dziady są cholernie twarde.. Nie wyobrażam sobie grać na ''koszmarze''

Korzystaj z Cone of Cold - przeważnie ich unieruchamia. Umieść wojowników bezpośrednio wokół Revenant''a, jednego maga na półdystansie (by unikać daleko-zasięgowych ciosów mieczem) i po kolei zapodawaj Cone of Cold i serię czarów ofensywnych (ewentualnie leczących wojowników). Trik polega na tym, że zamrożony cel jest bardziej wrażliwy na ataki przez łatwiejsze jego trafienie. Warto korzystać też z odpowiednich Hex''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra to tocze bój dalej...zainstalowałem (wcześniej pobrało) daje nową grę i komunikat:zaloguj się bo jak sie nie zalogujesz to nie otrzymasz i wymienia mi moje przedmnioty z ek i kamiennego straznika....co robic? (bo zalogowany jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować