Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2009 o 15:05, Zand79 napisał:

/.../


Notatki zebrałem wszystkie, bynajmniej tak mi się zdaje, i za każdym razem dostawałem obrażenia, nie zależnie od którego posągu zaczynałem. Spróbuję raz jeszcze, od nowa przeszukam wieżę .

Graffis --> z Tabem chodzę non toper :). Korzystam z zamrażania, lecz nie zawsze się udaje ich zamrozić :)

Dzięki panowie za odpowiedz

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset kompa. Zobacz czy masz wszystkie przedmioty w zakładce zawartość zainstalowana. Ja tak mam czasami z kammienym golemem. Pomaga uruchomienie gry jeszcze raz.

Ja nawet jak nie jestem zalogowany to nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 15:31, StaryCapiur napisał:

> /.../

Notatki zebrałem wszystkie, bynajmniej tak mi się zdaje, i za każdym razem dostawałem
obrażenia, nie zależnie od którego posągu zaczynałem. Spróbuję raz jeszcze, od nowa przeszukam
wieżę .


Próbuj też miałem problem najważniejsze żeby kliknąć na posągu raz. Nie widać i słychać żadnego efektu a zalicza kombinację, a przy kolejnym kliku wali obrażenia. Kombinacje powinieneś mieć w kodeksie (na tym kompie nie mam gierki bo bym wpisał nr z kodeksu). Ostatni fragment notatki w formie wierszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 15:05, mikolajmix napisał:

ponawiam moje pytanie: czy da się jakoś dodać postać do konta social bioware w czasie rozgrywki ?

Pewnie tak ale nie teraz. Zarządzanie postaciami jest teraz tymczasowo (?) niedostępne, przynajmniej taki komunikat jest na moim koncie. Niektórzy mają po kilka postaci dodanych, ja niestety nie mam żadnej, system jednak uaktualnił, że gram krasnoludem z plebsu. Niestety wszystkie statystyki są na poziomie 1, jedynie achiwmenty aktualizują się na bieżąco :-|
Robią coś chyba z serwerami i kontami, jakiś czas temu poprawili wyświetlanie się treści w opisach postaci bo wcześniej były same hieroglify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:11, jcl99 napisał:

Macie jakiś sposób na tych zombiaków w wiosce przed Reddcliffe? Cały czas mnie wybijają.


Przy świątyni jak już było nieciekawie robiłem taktyczny odwrót do rycerzy którzy pomagali mi wybić tych zombiaków co za mną poszli. I tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:11, jcl99 napisał:

Macie jakiś sposób na tych zombiaków w wiosce przed Reddcliffe? Cały czas mnie wybijają.

Ja też się męczyłem z obroną miasteczka:P Pierwsza faza jest banalna, ale druga...
A kim grasz? Ja jako mag skupiałem się na leczeniu obrońców Reddcliff bo bez nich nie ma się szans. Samemu nie dasz rady pokonać wszystkich zoobmi - ofc jeżeli jest to jedna z twoich pierwszych lokacji. ( Teraz byłbym wstanie to zrobić bez problemu ) Jeżeli grasz wojakiem czy łotrzykiem, a Merrigan nie ma czarów leczących to najlepszym wyjściem byłoby zaopatrzyć się w mnóstwo okładów leczniczych lub wyruszyć do kręgu magów gdzie zdobędziesz healera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:11, jcl99 napisał:

Macie jakiś sposób na tych zombiaków w wiosce przed Reddcliffe? Cały czas mnie wybijają.


Jedna rzecz to mag z jakimś leczeniem - zombiaków jest dużo więc jak ci się skończą okłady, faktycznie możesz mieć problem. Druga rzecz - warto aby każdy w drużynie miał jakąś broń zasięgową i postrzelał do zombich zanim podejdą a potem zmienił ją na broń do walki wręcz. Trzecia rzecz - można spróbować postawić trochę pułapek na drodze umarlaków i porzucać w nie butelkami z kwasem.

W sumie wiele zależy od tego kogo masz w drużynie i jak rozwiniętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:11, AdamSloma napisał:

Stain - ciasteczkowy potwór... Padłem;D Rechotałem z tego chyba z 5 minut, a o 2 w nocy to niezbyt wskazane zachowanie;ppp


Ja za to nie mogę przestać się śmiać z tekstów Oghrena, czasem Alister też coś niezłego wypali. Jeśli któryś z nich jest w drużynie podczas eksploracji nawiązują się ciekawe rozmowy między nimi, pozostałymi członkami - u mnie najczęściej z Wynne.

Szkoda, że nie wykorzystano niektórych lokacji na wzór twierdz z BG2 dodając do nich zadania wyłącznie dla jakiejś klasy (np. Wieża magów dodatkowe zadania dla maga, Orzammar - dla wojownika/berserkera, Las Brecilian - dla łowcy, Denerim - dla łotrzyka).

Jeśli chodzi o obronę w pierwszej fazie to przed rozpoczęciem potyczki warto przeszukać domostwa nad jeziorem, w jednym z nich jest oliwa. Po jej znalezieniu i rozmowie z dowódcą tempalriuszy będzie można wykorzystać ją do podpalenia zejścia gdzie pojawiają się zombiaki.
Do drugiej fazy należy zwerbować jak największą ilość pomocników

Spoiler

(łotrzyka z gospody, krasnoluda z jego własną obstawą, pijących w gospodzie obrońców, ktoś jeszcze chyba był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 16:32, Marco_Polo napisał:

Ja za to nie mogę przestać się śmiać z tekstów Oghrena, czasem Alister też coś niezłego
wypali. Jeśli któryś z nich jest w drużynie podczas eksploracji nawiązują się ciekawe
rozmowy między nimi, pozostałymi członkami - u mnie najczęściej z Wynne.


Zgadza się, ale ten tekst z ciasteczkowym jest podwójnie komiczny, bo Stain nie zna Fereldenu, a co dopiero ulicy sezamkowej:D. Zresztą główny bohater/ka też nie powinien znać ciasteczkowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Edycja Kolekcjonerska Dragon Age stala sie jeszcze ciekawsza i bogatsza. :) Dzisiaj przyszedl kubek od EA Polska. Pozniej zamieszcze kilka fotek pelnej EK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był dziś u mnie facet z Poczty Polskiej, jednak nikogo nie było w domu. Zostawił więc karteczkę, żebym mógł odebrać na poczcie. I dziś po 19stej, lub jutro pójdę odebrać kubeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 07:24, L33T napisał:

Questy + obszary powiązane z pochodzeniem.

Co do obszarów to te z brakujących 5 prologów faktycznie mogłyby się przekładać na 7% (choć trochę takie podliczanie jest głupie bo żadna postać nigdy nie osiągnie 100%) ale nie ma szans żeby questy z tych prologów = 49% całości. Coś tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 20:37, 4ny4 napisał:

Ktoś wie jaki jest maksymalny lvl w grze ?

W grze nie ma chyba limitu, w każdym bądź razie zdaje mi się, że widziałem achiwment za doprowadzenie postaci do 20 poziomu co oznacza, że jest osiągalny (jakoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:04, Triderus napisał:

Wiecie jakie postacie najlepiej nadają sie do drużyny,jeżeli mamy głównego bohatera jako
wojownika?


W mojej drużynie miałem Morrigan, Oghrena i Shale''a i spisywali się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować