Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Doceniam, ze pomagasz uzytkownikom w rozwiazywaniu problemu. Zwroc jednak uwage, ze watek przegladaja takze osoby, ktore zamierzaja nabyc gre Dragon Age albo juz graja, ale do takiego czy innego momentu jeszcze nie doszli i nie chca miec podanego na tacy rozwiazania. Wlasnie po to na tym forum zostala wprowadzona opcja spoiler. Zeby z niej skorzystac podczas pisania posta nalezy zaznaczyc tekst, ktory ma byc spoilerem i nacisnac przycisk "S Spoiler" (jest on pod miejscem na wipsywanie tekstu). Mozna tez przed tekstem ze spoilerem umiescic litere "s" w nawiasie kwadratowym [], a w miejscu w ktorym ma sie skoncycz trzeba wpisac "/s" rowniez w nawiasie kwadratowym. Prosze korzystac z opcji spoilerow jesli sa podawane sposoby rozwiazywania zadan lub rzeczy istotne dla fabuly gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam opcję spoilera i często z niej korzystam jeśli sądzę że w poście jest zawarte coś ważnego, w tym wypadku po prostu nie wydawało mi się to w jakimkolwiek stopniu istotne, tym bardziej że

Spoiler

z owymi nagrobkami nic się nie da zrobić jeśli wcześniej nie otrzymało się tego questa

:) Jeśli Ci to jednak mimo to przeszkadza to mogę ukrywać takie rzeczy, pytanie tylko gdzie leży granica tego co jest spoilerem a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 08:32, L33T napisał:

Dla maga
- Alister
- Wynne
- Leliana

Ja mam Morrigan zamiast Wane(też gram magiem). Wane to stara szmata, ale nie mogę jej tego powiedzieć bo nie da mi questa i nie nauczy specjalizacji:P Warto ją brać wyłącznie na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wynne jako towarzyszka dla maga? W sumie czemu nie choć osobiście polecałbym jeszcze jednego zbrojnego do trzymania przeciwników na dystans. Sporo też zależy od sposobu w jaki się gra, jeśli cichy024 prowadzi szlachetną drużynę to taki skład jest w porządku ale jeśli lubi wyciskać z biednych wieśniaków ostatnie grosze za każdą przysługę to lepiej by było zabrać Shale, Oghrena (ew. Morrigan zamiast kogoś z tej dwójki) i Zevrana.

Dnia 17.11.2009 o 08:32, L33T napisał:

Dodaj jeszcze pozostałe rozwiązania questów.

Tu masz rację. Nawet umieszczono to w dziale "globalny" (wcześniej to jakoś przeoczyłem:) więc może się to odnosić do wszystkich gier a nie tylko do obecnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w grze że jak wrogi łucznik lub mag cię namierzy to nawet jak jest się schowanym za ścianą to do ciebie sypie i trafia. Chciałbym mieć takie strzały co przechodzą przez ścianę. Mam nadzieję że to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Który z głównych questów braliście po wyjściu z Lothering? Ja udałem się do zamku Redcliffe... i był to zły wybór, bo o ile nieumarli nie są problemem, to Ożywieniec czy stadko mabari przerabiają mi drużynę na mielone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:04, EverettMcGill napisał:

Czołem,

Który z głównych questów braliście po wyjściu z Lothering? Ja udałem się do zamku Redcliffe...
i był to zły wybór, bo o ile nieumarli nie są problemem, to Ożywieniec czy stadko mabari
przerabiają mi drużynę na mielone. ;)


Przesadzasz wg. mnie przynajmniej jeśli chodzi o ożywieńca-jeśli grasz wojem to mam fajną taktyke na walke z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też poszedłem do zamku ale problemów nie miałem

Spoiler

( jedynie nieumarli przy świątyni mnie troszkę zlali)

. Póżniej wieża magów a teraz jestem w Orzamarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:23, NecroVisioneR napisał:

Przesadzasz wg. mnie przynajmniej jeśli chodzi o ożywieńca-jeśli grasz wojem to mam fajną
taktyke na walke z nim


Nie przesadzam. Co prawda idzie mi lepiej, gdy na czas walki wyłączam inteligencję postaciom (nie biegają bez sensu, tylko walczą jak Generał Gracz każe ;) ), niemniej mabari to spory problem.
Skład drużyny:
Krasnolud szlachcic, wojownik
Alistair, templariusz
Lelliana, bard/łotrzyk
Morrigan, czarodziejka.

Podziel się taktyką... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:34, EverettMcGill napisał:

Nie przesadzam. Co prawda idzie mi lepiej, gdy na czas walki wyłączam inteligencję postaciom


Ja juz to dawno wyłączyłem . Miałem dość ich kretyńskiego zachowania. Ogólnie taktyki ja nie polecam.

Dnia 17.11.2009 o 10:34, EverettMcGill napisał:

Skład drużyny:
Krasnolud szlachcic, wojownik
Alistair, templariusz
Lelliana, bard/łotrzyk
Morrigan, czarodziejka.


Ja miałem taki sam skład. Jak dla mnie zapas mikstur leczniczych i wykorzystywanie czarów i zdolności postaci. Skupianie się na jednym przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:40, Karharot napisał:

Nie ma to większego znaczenia - gra i tak stosuje level-scaling więc gdzie się nie pójdzie
będzie ostatecznie wyjdzie na to samo.


Czytałem wypowiedzi na jakimś anglojęzycznym forum i np. w przypadku zamku Redcliffe nie ma level-scalingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym sposobem na takich oponentów jest stożek zimna, jeśli nauczyłeś Morrigan tego zaklęcia to pobaw się nim trochę i zobacz jak zamrożenie 2-4 przeciwników potrafi ułatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:45, Karharot napisał:

Dobrym sposobem na takich oponentów jest stożek zimna, jeśli nauczyłeś Morrigan tego
zaklęcia to pobaw się nim trochę i zobacz jak zamrożenie 2-4 przeciwników potrafi ułatwić
sprawę.


Nie mam jeszcze tego czaru. "Uleczenie" mogłem wbić Morrigan, gdy dostałem level-upa po wyjściu z zamku (zwiałem :D ) i zakończeniu questa z córką kowala.
Na razie polazłem do elfów i zaczynam questa z wilkołakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie ma tam żadnego bossa więc trochę trudno to ocenić ale wydawałoby się dziwne gdyby te stworki które jakby nie było można pokonać zaraz po Lothering pozostawały tak słabe przez całą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyne jest od tyle dobra że leczy, jeśli masz Tanka i sam grasz magiem to przeciwnik nie powinien podejść a ty się nie musisz bać o zgon. Co do Shale nie mam dlc więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy poziom przymusu wpływa jakoś na to, jak towarzysze postrzegają nasze wybory? Bardzo często jest tak że zarówno Morrigan jak i Sten nie zgadzają się z moimi decyzjami (-5) a nie chcę ich stracić ze względu na ciekawy charakter. Pytam dlatego że raz udało mi się za pomocą perswazji przekonać Stena do swoich racji i ciekawi mnie czy zwiększając przymus będę mógł częściej na nich wpływać?

>W jakim minimalnym odstępie czasowym mogę dawać prezenty aby uzyskać najlepszy efekt? Czasami za prezent dostaje (+5) a 20 minut później za ten sam (+9).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować