Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

W Orzamarze nie walczy się czasami ze smokiem. Przeszedłem całe i nie spotkałem. Są jakieś wrota ale nie można ich otworzyć zaraz przy legionistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłaby się taktyka-3 wojaków plus jeden mag leczący?W sumie wojownicy są dobrze rozwinięci?


A i jeszcze jedno-bo mam jeden punkt klasy prestiżowej sęk w tym żę nie wiem jak go wydać...?-chodzi mi o klase berserker- Pomożecie,doradzicie-będe wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 19:22, Arkads napisał:

Gdzie mogę się nauczyć Magii Krwi? :x

Spoiler

Musisz zawrzeć układ z demonem który opętał syna Arla z Redcliff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 19:34, Cirno napisał:

Po lewej stronie masz wyłom w ścianie, idź dalej.


Gdzie dokładnie. Bo stoje przy tej bramie i nic. Po lewo jest ścieżka która prowadzi do kaplicy legionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także do Cirno
Na ile mi wiadomo to jedyny sposób zdobycia tej specjalizacji, możliwe jednak że gdzieś jest ukryty jeszcze jakiś (chociaż na książkę u kupców bym raczej nie liczył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z tym golemem, nie mogę z nim pogadać, nie widać jego talentów. Coś z tym DLC się dzieje, a gra jest oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 19:57, L33T napisał:

Tak orientacyjnie ile osób było by zainteresowanych materiałami o świecie DA w języku
polskim ?

Ja byłbym zainteresowany jeśli gram w grę to lubię znać historię świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy da się, do diaska, w tej grze zrobić tak, by napisy pojawiały się na dole ekranu? Bo szlag jasny mnie trafia, kiedy muszę nieustannie biegać oczami z góry na dół podczas dialogów. Któż w BioWare wpadł na taki "fenomenalny" pomysł?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:50, L33T napisał:

Robisz wszystko po drodze ?

nie, zrobiłem sporo pobocznych questów (z tych które znalazłem) ale nie zrobiłem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nęka mnie jedno pytanie, co się stanie jak w trakcie walki jakiś z naszych towarzyszy zginie, czy zostanie po walce automatycznie wskrzeszony czy musimy użyć jakiegoś czaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 20:34, Chaos napisał:

Nęka mnie jedno pytanie, co się stanie jak w trakcie walki jakiś z naszych towarzyszy
zginie, czy zostanie po walce automatycznie wskrzeszony czy musimy użyć jakiegoś czaru?


Taok,wróci automatycznie z tym że będzie trzeba wyleczyć jego rane specjalnym opatrunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po walce sam wstaje, ale ma jakieś "penalty" (losowe pęknięcia czaszki itd.) Opis tego będziesz miał w dolnym lewym rogu na czerwonej ikonce) zostaje to tak długo aż nie wrócisz do obozu lub nie użyjesz na takiej postaci nietaniego zestawu do leczenia urazów

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 20:34, Chaos napisał:

Nęka mnie jedno pytanie, co się stanie jak w trakcie walki jakiś z naszych towarzyszy
zginie, czy zostanie po walce automatycznie wskrzeszony czy musimy użyć jakiegoś czaru?


Trzeba podejść do jego "zwłok" i wtedy się odradza.

Edit: Oczywiście zostałem wyprzedzony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę w tabelce dostępnych w grze itemów i pancerzy - to nie ma

Spoiler

Zapewne została na zwłokach ^^


W toolsecie może być, ale nie wiem czy da się przenieść
W grze jest tarcza Duncana, chyba traktowana jako prezent więc BG jej nie może użyć nawet
Spoiler

tylko Allister


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować