Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Jagged z tego co wyczytałem to zajmuje się tym studio ulokowane w Kanadzie, tam jest coś koło 8 rano, więc jeszcze nie przyszli do pracy zapewne. Myślę, że troszkę jeszcze poczekamy :)
Pozdrawiam

BTW: zniknęła mi opcja : odpowiedz, mam tylko dodaj post na dole strony, więc tak dziwnie odpisuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

pewnie zapomniałeś pomodlić się przed wypiciem, z tego co pamiętam to najpierw zbierasz wodę do dzbana potem kładziesz ją na ołtarzy po czym modlisz się i wypijasz trochę. Reszte wylewasz do sadzawki. Jak zrobisz wszystko dobrze to otworzą się drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 16:34, Xjumpaytech napisał:

Mam problem w takim oto momencie [ciach]

Przeczytaj opis tego rytualu jaki pojawil Ci sie w kodeksie (

Spoiler

przed wypiciem lyku wody musisz przykleknac

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam-jestem w orzamarze i w okopach umarłych

Spoiler

i mam pytanie-bo nie mam już siły-czy to ostatnia lokacja do zwiedzenia?Czy znajde tu to po co przyszełem,czy będe musiał znowu gdzies zpieprzać i czy w tej lokacji będzie walka za smokime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 16:45, StaryCapiur napisał:

Matko Boska, Myślałem że Leliana jako łucznik to cienki bolek, ale teraz to mi kopara
opadła !, ze Skilla , Krytyk jej siadł za 192 !!, Miazga



Bardziej polecam na dual wieldzie z dobrymi sztyletami 3-4 sloty + arcymistrzowskie runy ;) Jak załączysz magiem odpowiednie buffy to każdego pokroi ;)


Pytanie z innej beczki:
Ile procent ukończenia mieliście na zakończenie gry?

Spoiler

U mnie wyniosło to około 54-57%, przy achievementach za 75% zadań pobocznych i 100% odkrycia świata. I jeszcze drugie pytanko: czy ktoś się oddał w niewole podczas wykonywania questa z Anorą?



Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pytania:

Spoiler

Tak, wtedy czeka nas quest z ucieczką z więzienia. Uciekamy albo my sami z Alistairem, którego pojmano z nami albo przychodzi po nas dwóch członków drużyny i nas uwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety

Spoiler

przed Toba w sumie 2 lokacje. Dead Trenches oraz Anvil of Void.
Pod koniec Dead Trenches przygotuj sie na walke z duzym bossem.
A Anvil of Void - to jeszcze wieksza mlocka. Najpierw kilka walk z grupkami niezbyt silnych, ale groznych, stworow (w tym trafi sie chyba i na Ogra), a na koncu mlocka dosyc duza. Prawde mowiac - ja polecam na ta ostatnia lokacje mozliwie najbardziej skuteczne postacie w walce, bo poza walka tam sie w sumie chyba nic nie dzieje i umiejetnosci niebojowych (oprocz perswazji moze u glownej postaci) nie ma gdzie wykorzystywac.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:14, NecroVisioneR napisał:

Witam-jestem w orzamarze i w okopach umarłych ...

Spoiler

Jeśli chodzi o Głębokie Ścieżki, to tak, ostatnia lokacja do zwiedzenia. Znajdziesz. Smoki to stworzenia na granicy wymarcia więc nie spodziewaj się smoka za każdym kamieniem, będą inne, ciekawsze rzeczy.:)



Deathscythe --> Owszem,
Spoiler

poszłam do niewoli. Nie moglam sobie odmówić obejrzenia lokacji fortu od środka i, w sumie było wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 17:34, Fran napisał:

> Witam-jestem w orzamarze i w okopach umarłych ...

Spoiler

Jeśli chodzi o Głębokie Ścieżki, to tak, ostatnia lokacja do zwiedzenia. Znajdziesz.
Smoki to stworzenia na granicy wymarcia więc nie spodziewaj się smoka za każdym kamieniem,
będą inne, ciekawsze rzeczy.:)



Deathscythe --> Owszem,
Spoiler

poszłam do niewoli. Nie moglam sobie odmówić obejrzenia
lokacji fortu od środka i, w sumie było wesoło.



Spoiler


Są tam jakieś sub questy czy coś takiego? ;) I czy na koniec się zabiją tę przywódczynię, która zakuwa w kajdany Strażników w queście z Anorą?




Wiadomo jaka niespodziewajka na stronie Bioware:
Nowe DLC - Powrót do Ostagaru. Cena to 400 punktów Bioware.
News pochodzi z oficjalnej czeskiej strony DA:O, ciężko powiedzieć, czemu nie ukazał się jeszcze na stronie oficjalnej i czemu DLC nie jest widoczne.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę w niecały tydzień, mając dokładnie 41 godzin... Było kilka bugów, ale gra świetna! Nie wiem o czym nawet napisać - po prostu słowa tego nie wyrażą.

Spoiler

Nie dałem się pojmać podczas odbijania Anory. Zabiłem tą strażniczkę "bossa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:00, StaryCapiur napisał:

Która ozdobę z krzyni Pique należy wziąć ?

Ozdoba z fluorytu,Ozdoba z granatem czy malachitowa ozdobę ?


Chyba ta z granatu-o ile dobrze pamiętam-ale najlpeij zapisz gre w miejscu przed skrzynią i kombinuj:) Ale z tym granatem to raczej pewne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę golda do wydania,gdzie znajdę najlepsze bronie na sprzedaż?Właściwie jestem już pod samym końcem gry i biorę się za poboczne misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wiecie gdzie jest mama Rucka?? Bo chcialbym dokonczyc questa, ze go znalazlem. A teraz musze sie pochwalic, ze zebralem wszystkie czesci tego mieczyka co sa rozmieszczone w okopach umarlych i thiagu. Zlozylem ten mieczy, ale tak szczerze jakis hiper-super to on nie jest ;/ Przyda sie do walki z umarlakami a narazie dalem go Allistairowi :D

Gdzie mozna sprawdzic ile ma sie juz procent gry za soba i godziny gry?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:15, Grinczar napisał:

Skończyłem grę w niecały tydzień, mając dokładnie 41 godzin... Było kilka bugów, ale
gra świetna! Nie wiem o czym nawet napisać - po prostu słowa tego nie wyrażą.

Spoiler

Nie dałem się pojmać podczas odbijania Anory. Zabiłem tą strażniczkę "bossa".


szczerze to własnie ten bos dla mnie byl najciezszy ze wszystkich :) nie wiem czemu ale poprostu 3-4 razy reload u mnie lecial :D ale nie dalem sie suce :D ;) przy niej smoki to pikuś
tzn Pan Pikuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka ujawniona!
Jak podejrzewałem to nowy DLC: "Return to Ostagar". Jak sama nazwa wskazuje, wracamy na pole bitwy pod Ostagarem, pomagając jakiejś ocalonej duszyce w czymś tam :P
Dlc daje drugą szansę by zdobyć pieska, a także szansę by odzyskać królewską zbroję i broń.
Oczywiście kosztuje nas ta przyjemność 5$ :(((
No nie wiem, muszę się zastanowić nad tym fantem :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam jest 6 godzin wstecz :) jak pisales posta byla, 10:30 :) teraz jest 12:30 :) wiec juz troche czasu :)

Pariah - kurcze myslalem, ze da darmo bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować