Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Takie pytanko...

Spoiler

czy grając Krasnoludzkim szlachcicem odzyskam to, co mi zabrano przed wygnaniem z Orzamaru? Straciłem część zbroi smoka i lucky stone ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:45, Thalanthas napisał:

Da się mieć więcej niż 1 romans podczas jednej gry?


Wiem że się nie da mieć dwóch scenek miłosnych z jedną osobą, ale co do dwóch romansów to tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:45, Thalanthas napisał:

Da się mieć więcej niż 1 romans podczas jednej gry?

Tak, da się, ja miałem z Morrigan i Lelianą, Zevrana też bym mógł uwieść (dosyć łatwy romans) ale nie mam zapędów homoseksualnych (grałem krasnoludem mężczyzną) więc sobie go odpuściłem, przy którejś z rozmów stwierdziłem, że nie możemy być razem i wybrałem jedną z niewiast :-)
Tak więc grając mężczyzną mogą się odbyć trzy romanse podczas jednego przejścia. Podejrzewam, że jeśli by się grało kobietą to i może Alistera dałoby się uwieść jako czwartą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przeczytałem książkę :) Cailan w epilogu ma dokładnie 12 lat. A gra zaczyna się, jeśli dobrze zrozumiałem, gdy Cailan ma 17 lat? W takim razie to by było 5 lat po wydarzeniach z książki ;P Nie gram jeszcze w DA (czekam na kompa nowego ;P), więc nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:59, Marco_Polo napisał:

Tak, da się, ja miałem z Morrigan i Lelianą, Zevrana też bym mógł uwieść (dosyć łatwy romans) ale nie mam zapędów homoseksualnych

Niewybredny typ. Do mnie się dostawiał jak grałem kobietą ale robił to w taki sposób że i tak go spławiłem (nie wiedzieć czemu wywoływał u mnie odruchowy dreszcz odrazy) XD
Jeśli idzie o romanse kobiety to oprócz pana bi rzeczywiście można też wybrać Alistaira, natomiast żadna z pań nie wyraziła zainteresowania co mnie nawet zdziwiło (zważywszy na obecność w grze Yaoi dziwi brak Yuri).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg ciekawe jak będzie wyglądała końcówka gry po

Spoiler

wyborze Morrigan

:D Już nie mogę się doczekać.
btw czemu w ostatecznym starciu
Spoiler

mam 4 armie a jet miejsce na 5

? Ominąłem coś:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Powinni być przy ruinach we wschodniej części lasu (tych które są niedaleko szurniętego pustelnika, jeśli już tam byłeś to wcześniej walczyłeś tam z dwoma ogrami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:32, Solostran napisał:

Jeśli mag będzie miał wystarczająco siły lub wybraną specjalizację mistycznego wojownika (wtedy do broni/pancerza liczy się wartość magii, a nie siły) to może nosić zbroję. Nie będę się wypowiadać czy się opłaca, ale wydaje mi się, że można dokonać lepszego wyboru - pancerz (zwłaszcza ciężki) będzie zwiększać zużycie many

Najlepsze pancerze w grze

Spoiler

(te wykonane ze smoczych łusek)

tak długo jak są używane w pełnym zestawie (zbroja, buty, rękawice) mają znacznie obniżony współczynnik zwiększonego zużycia many co sprawia że są całkiem przydatne dla każdej postaci która chce sobie zapewnić sporo fizycznej ochrony i dodatkowo zabezpieczyć się przed ogniem. Dobry wybór dla maga (zwłaszcza takiego którego zadaniem jest leczyć drużynę) bo zapewnia mu dłuższą przeżywalność na polu bitwy ogarniętym całkowitym chaosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam sobie ten modzik ze skrzynką, w zawartości mam że zainstalowane i że aktywne , a skrzynki w obozowisku nie widzę. gdzie ma być ta skrzynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:09, Get_Down napisał:

Gdzie mogę użyć runy?Jak to zrobić?
karharot--->Tak ale w takim przypadku mag również musi mieć dużo siły.

Run używa się u zaklinacza, a jedyny zaklinacz w grze to ten dostępny w naszym obozie. Ojciec sprzedaje słom, syn zaklina broń.

Swoją drogą brakuje mi w grze czegoś na kształt Kuźni Cromwella z BG2. Jest jeden kowal w Denerim ale ograniczony jest tylko do jednego składnika - łusek smoków i kuje z nich tylko zbroje (trzy sztuki).
Na szczęście moderzy pracują wytrwale. Powstaje już mod dodający kowala do obozu, który świadczy dużo szerszy zakres usług i drugi mod z możliwością rozbudowy obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:14, zelda_2 napisał:

Zainstalowałam sobie ten modzik ze skrzynką, w zawartości mam że zainstalowane i że aktywne , a skrzynki w obozowisku nie widzę. gdzie ma być ta skrzynka?

Rzuć okiem na poniższy zrzut.

20091121203223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:32, Marco_Polo napisał:

> Zainstalowałam sobie ten modzik ze skrzynką, w zawartości mam że zainstalowane i
że aktywne , a skrzynki w obozowisku nie widzę. gdzie ma być ta skrzynka?
Rzuć okiem na poniższy zrzut.


Jeżeli jeszcze nie wiesz to używaj przycisku "Tab" by podświetlać różne elementy. Ta skrzynia stoi przed namiotem na tym screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż skończyłem. Jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, końcówka powala- aż się przy niej rozkleiłem :( teraz czas sprawdzić koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować