Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 09:46, damlon napisał:

Wojman, udało Ci się odpalić EK? Pamiętam, że pisałeś o problemach..


Tak udalo mi sie. Problemem okazal sie... moj odtwarzac DVD w komputerze. Zaczalem sie zastanawiac dlaczego na dwoch innych maszynach Dragon Age instaluje sie bez problemu, a na moim nie. Odpowiedz przyszla gdy ogladalem dr. House na DVD, w pewnym momencie czytnik po prostu przestal dzialac.

Dnia 22.11.2009 o 09:46, damlon napisał:

Czy smocza zbroja oraz dodatkowe itemy z EK, pojawiają się w ekwipunku od razu po zainstalowaniu
tych DLC, czy są to questy umożliwiające ich zdobycie?


Po zainstalowaniu przedmiotow z EK czesc pojawia sie w ekwipunku (jedna czesc zbroi, ksiega) czesc musisz kupic za walute wsytepujaca w grze u kupca w obozie druzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:14, Avarr napisał:

Zebrałem jakąś notatkę ucznia i pojawiło mi się zadanie "Straż w Kresowisku". Gdzie jest reszta tych notatek?

Nie wiem gdzie dokładnie są wszystkie notatki bo rozwiązałem to zadanie bez ich czytania.

Spoiler

Zdaje mi się że to zadanie jest związane z 4 posągami na jednym z pięter które aktywowane w odpowiedniej kolejności otworzą zamknięte drzwi na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:19, IneedWoW napisał:

Zaatakowac Zatriana czy Wilkolaki?

Spoiler

W obydwu wypadkach uzyskasz pomoc elfów.

Spoiler

Jeśli natomiast w pierwszej rozmowie z Panią Lasu użyjesz perswazji i powiesz że chcesz zaatakować elfy to uzyskasz pomoc wilkołaków (po tym jak wyrżniesz w pień cały obóz elfów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:45, In_The_End napisał:

Aby to osiągnąć trzeba być totalnym hipokrytą.

Innymi słowy sprawnym dyplomatą XD

Dnia 22.11.2009 o 09:45, In_The_End napisał:

Dlaczego smoki zamieniają się w demony:o?

Odpowiedź otrzymujesz w czasie gry gdy podczas dyskusji (kilku różnych) pytasz się o arcydemona, informacje o tym znajdziesz też potem w kodeksie :)

Dnia 22.11.2009 o 09:45, In_The_End napisał:

Dobrze mój błąd. Mamy do czynienia w grze z dwoma różnymi demonami.

Spoiler

Lenistwa i rozkoszy

:P

No widzisz jaki niesprawiedliwy byłeś XD Tak na poważne to jak już pisałem mogłoby ich być więcej tyle że jest tu pewna rozbieżność - inteligentne demony to te które pochodzą z Pustki

Spoiler

(wliczając tego z prologu maga jest ich 3, jeśli jeszcze dodać tego kota z DLC z Shale to 4)

) podczas gdy my walczymy z Plagą która składa się z wypaczonych stworzeń z naszego świata które z Pustką powiązane są jedynie w pośredni sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zabrałem Shale do Kawadła Pustki wtedy gdy był tam ten zelazny golem to gdy wrócę tam z nią później to nadal uruchomi się jakiś quest ( na razie Shale nie dała mi żadnego questa )

Spoiler

Bo teraz ten golem juz nie żyje, skoczył w przepaść... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż możesz zdobyć tego questa, odwiedź razem z nią inne obszary w Głębokich Ścieżkach a po wejściu na jeden z nich (niestety nie pamiętam który ale nie było to ani Kowadło Pustki ani Okopy Umarłych) Shale stwierdzi że coś jej się przypomina i odblokuje Ci się nowa lokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z zadaniem od kolektywu Maginow "zabójcy twojego brata" w opisie jest że w lesie Brecilian znajdę magów krwi którzy zabili mi brata a tam pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:44, owca95 napisał:

moze mi ktos powiedziec ile jest zakończeń w DA?

Podejrzewam, ze trzy dotyczące samego zakończenia:

Spoiler

My zabijamy arcydemona - giniemy (na razie tylko to miałem)
Alister ginie zabijając arcydemona - bohater żyje
Dzeicko Morrigan i głównego bohatera przyjmuje esencję arcydemona - wszyscy żyją


No chyba, że doliczone są tu jeszcze wariacje na temat kto i z kim/lub nie zostaje królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:55, Patrick_Connor napisał:

Witam. Wie ktos jak wejsc do ukrytego pokoju w Czystej Pustce???. To tam gdzie na wodzie
stoi statek podobny do drakara wikingow???

Chyba trzeba było się zamienić w ducha w którejś z miejscówek będzie widać takie przeźroczyste drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

około 80 godzin gry już za mną, obecnie siedze w głębokich ścieżkach i męcze misje dla krasnali.. Tylko jeszcze ich brakuje mi do pomocy. Co do lokacji to mam jej dość, strasznie męcząca jak dla mnie, a pozatym nie lubie jakoś podziemi :p ... No ale mam nadzieje że już niedługo wydostane się na powierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 20:37, owca95 napisał:

80 godzin i dopiero u krasnali? co ty robiles xD


Widocznie robił wszystkie misje poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować