Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 09:34, L33T napisał:

Po co mu one skoro wyraźnie w opisie zadania jest napisane że

Spoiler

uczony mieszka w Denerim


?


To chyba było gdzieś w kodeksie, nie w opisie zadania. Czy nie? Ja w sumie znalazłam tego gościa przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:27, Mefisto napisał:

można gdzieś zdobyć hełm do płytowej zbroi ze smoczej kości? honor bergena brzydki jest

Nie tylko on - większość nakryć głowy w tej grze aż się prosi o opcję "show helmet - off" :)

Mógłbyś spróbować z tymi Templariusza (w wieży magów) lub Molocha (w lesie wilkołaków/dalijczyków) ale oba są srebrne więc raczej kolorystycznie odpada - krasnoludy powinny mieć coś niebrzydkiego i pasującego kolorystycznie, ale wtedy za wielu statów nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:58, BlackSnow napisał:

krasnoludy powinny mieć coś niebrzydkiego
i pasującego kolorystycznie


Heh, lazac po jaskiniach Orzamaru, mozna skompletowac imho najladniejszy pancerz (moze nie najlepszy w sensie parametrow, ale spokojnie w pierwszej trojce powinien sie zalapac). Ja w kazdym razie skonczylem w nim cala gre, od chwili gdy go zaczalem uzywac. W tym ubilem w nim wszystkie smoki, jakie mozna spotkac w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:57, Lucas01 napisał:

Może ktoś napisać jakie postacie można przyłączyć do siebie.

Ja miałem:

Spoiler

sten
morrigan
leliana
psa
alister
zevran
shela
oghren



Spoiler

jeszce jest Wynn i ponoć Loghain ale tego ostatniego jeszczce nie sprawdziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 11:57, Lucas01 napisał:

Może ktoś napisać jakie postacie można przyłączyć do siebie.

Ja miałem:

Spoiler

sten
morrigan
leliana
psa
alister
zevran
shela
oghren




Dołączyć można jeszcze

Spoiler

Wynne w Wieży Magów i Loghaina po zjezdzie moznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O

Spoiler

Loghain

to wiem. Gierka ukończona ( krasnolud wojownik szlachcic). Teraz zaczynam grać wojownikiem ale jeszcze nie wiem czy człowiekiem czy elfem. Podobno można jakiegoś
Spoiler

maga krwi

przyłączyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować Hełm Honnleath. IMO całkiem ładnie pasuje do tej zbroi i do tego ma niezłe staty.

Spoiler

Zdobywasz go jeśli zabijesz demonicę która usiłuje opętać córkę "właściciela" Shale.

20091123122204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Ja przyłączyłem wszystkie postacie z Twojej listy i te dwie które pominąłeś i dostałem osiągniecie za zwerbowanie wszystkich potencjalnych towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i

Spoiler

Flemeth

ubita za pierwszym podejściem a myslałem że będzie gorzej bez mojego podstawowego maga.
Ps. czy mi się wydaję że autorzy umieścili w DA odniesienia do BG2 (Casavir no i ten demon na G z Denrim nie pamiętam jak się pisze - zadanie "Wolny" coś na kształ Kangaxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karharocie jak mogłeś a przekonania? ;-) współpracować ze złym człowiekiem tylko dla Osiągnieć oj nie ładnie. Wyraził chociaż skruchę za uczynki? Mam nadzieję, że Howa potraktowałeś inaczej ;-) (o ile można jeszcze nie skończyłem)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:32, Zand79 napisał:

Karharocie jak mogłeś a przekonania? ;-) współpracować ze złym człowiekiem tylko dla Osiągnieć oj nie ładnie.

Alistair się do mnie dostawiał. Po kolejnej dawce jego czułych słówek uznałem że przyda mu się zimny prysznic i na złość przyłączyłem

Spoiler

Loghaina

XD

Dnia 23.11.2009 o 12:32, Zand79 napisał:

Wyraził chociaż skruchę za uczynki?

Spoiler

Chciał poświęcić własne życie (nie pozwoliłem mu ale to był mój wybór z którym się mocno spierał). Poza tym Loghain nie jest tak absolutnie zły jak się początkowo wydaje (choć nie zaprzeczę że jest to dość paskudny typ). On nie zdradził króla ze względu na władzę której pragnął tylko ze względu na swoją obsesję że król zdradzi kraj zapraszając do sojuszu byłych okupantów których Loghain pomógł wypędzić. Ogólnie jest to denerwujący typ który żywi (przez większość czasu przynajmniej) przeświadczenie że racja jest po jego stronie i że to on wie najlepiej co jest dobre dla królestwa.
A, ma jeden zdecydowany plus - nie próbuje podrywać gracza.

Dnia 23.11.2009 o 12:32, Zand79 napisał:

Mam nadzieję, że Howa potraktowałeś inaczej ;-)

Nie tak jak bym chciał (umarł zdecydowanie za szybko... i za bezboleśnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:44, Karharot napisał:

> Mam nadzieję, że Howa potraktowałeś inaczej ;-)
Nie tak jak bym chciał (umarł zdecydowanie za szybko... i za bezboleśnie...).

Human noble powinien mieć w tym przypadku coś takiego jak w pierwszym Falloucie zakończenie z traitem "bloody mess"... ech Czarna Wyspo wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:44, Karharot napisał:

Alistair się do mnie dostawiał. Po kolejnej dawce jego czułych słówek uznałem że przyda
mu się zimny prysznic i na złość przyłączyłem

Spoiler

Loghaina

XD


A to motywy szlachetne i w pełni zrozumiałe wybaczam ;-D a z drugiej strony taki typ człowieka jak piszesz to tylko pod topór
Mnie się chyba nie będzie czepiał gram facetem - chyba ze on też jest z tych innych ?

Dnia 23.11.2009 o 12:44, Karharot napisał:

> Mam nadzieję, że Howa potraktowałeś inaczej ;-)
Nie tak jak bym chciał (umarł zdecydowanie za szybko... i za bezboleśnie...).

a nie działało wskrzeszanie uzdrowiciela dusz??? ojej jaka szkoda ;-( jestem zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po kilku dniach oczekiwania ( problemy techniczne z kompem) odpaliłem Dragon Age:O i... efekt jest niesamowity! Wspaniała fabuła, klimat a do tego czuć duch starych dobrych RPGów, nic tylko grać grać grać ;p

Spadam grać, bo nie mogę się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 14:05, Zand79 napisał:

Mnie się chyba nie będzie czepiał gram facetem - chyba ze on też jest z tych innych ?

Nie, na szczęście nie. Ci inni mają już swoje przedstawicielstwo w osobie Zevrana.

Dnia 23.11.2009 o 14:05, Zand79 napisał:

a nie działało wskrzeszanie uzdrowiciela dusz??? ojej jaka szkoda ;-( jestem zawiedziony

Niestety, to nie Arcanum żeby takie numery odstawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować