Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

A ja mam pytanie:
Kupiłem dzień przed premierą DA na PS3 na gramer.pl i już na karcie mam napisane że przesyłka dotarła ale gdzie mogę znaleźć przedmioty dodatkowe (pierścienie), według instrukcji w poście na górze strony powinien być w karcie zamówień, ale tam nic nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. wiem ze gdzies byla odpowiedz ale wtedy jej nie czytalem a teraz nie moge odnalezc bo watek duzy sie zrobil...mianowicie czy w wiezy magow da sie przywolac czwartego?? bo jest portal...tylko nei znam kombinacjii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się o to samo:D Trzeba wykonać wszystkie kroki z pierwszego, drugiego i trzeciego ćwiczenia aby go przywołać. btw

Spoiler

przywołasz gościa, który po chwili zniknie. Szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam a propos tego małą ciekawostkę.
Po rozprawieniu się z wieżą magów oraz

Spoiler

nieumarlakami

w Redcliffe, właśnie w tym miasteczku odebrałem zadanie (z tablicy ogłoszeń) o jakimś potworze zagrażającym traktom ble ble ble, trzeba go zabić. No więc wyruszam, trafiam na niego (potyczka nie niemożliwa, ale chwila nieuwagi i można spokojnie umrzeć) i co się okazuje?
Spoiler

Że to ten stwór, którego wcześniej w wieży przywołałem i który nagle zniknął.

Trza żyć z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacje maga:
Uzdrowiciel Dusz:

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Bardziej oczywiste rozwiązanie, to Wynne, która dołączy do drużyny niedługo po rozpoczęciu głównego questu Przerwany krąg. Trzeba mieć wysokie poparcie, a także wykonać quest poboczny związany z tą postacią.
Drugie rozwiązanie, to w Denerimie w sklepie „Cuda Thedas”, można kupić księgę. Jeśli nie znajduje się w ofercie, to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry.

Zmiennokształtny:

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Bardziej oczywiste rozwiązanie, to po uzyskaniu wystarczającej liczby punktów poparcia Morrigan potwierdzi chęć nauczenia innego maga bycia zmiennokształtnym.
Drugi sposób, to możesz poprosić o pomoc w nabyciu tej specjalizacji elfa Varathorna, którego spotkasz w obozie Dalijczyków (skraj lasu Brecilian).

Mag krwi:

W trakcie questu Arl Redcliffe zdecyduj się na rozwiązanie polegające na pokonaniu opętanego Connora w Pustce. Wybierz siebie jako osobę, która wybierze się do Pustki celem zlikwidowania demona (nie możesz niestety skorzystać z pomocy Wynne, Morrigan, Jowana ani Irvinga). Pokonuj kolejne wariacje demona aż awansujesz do ostatecznej potyczki. Zainicjuj rozmowę i tym razem przystań na pokojowe rozwiązanie problemu. Jeżeli zgodzisz się na propozycję demona odnośnie ponownego opętania Connora w przyszłości to w zamian odblokujesz specjalizację maga krwi.

Mistyczny wojownik:

Przystąp do rozwiązywania głównego questu Natura bestii i zatrzymaj się dopiero po dotarciu do niższego poziomu ruin (już po przekroczeniu magicznej bariery i na niedługo przed dotarciem do legowiska wilkołaków). W trakcie eksploracji tego poziomu musisz zbadać jeden z bocznych korytarzy. Kliknięcie na ukrytym w mroku filakterium zainicjuje poboczny quest Mistyczny wojownik. Całość sprowadza się do poproszenia uwięzionej w filakterium istoty o przekazanie swojej wiedzy w zamian za spełnienie (lub nie) jej prośby.

Specjalizacje wojownika:
Berserker:

Berserker – Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Po uzyskaniu wystarczającej liczby punktów poparcia Oghren potwierdzi chęć nauczenia innego wojownika bycia berserkerem.
Drugi sposób: księga u krasnoludzkiego handlarza Gorima, którego odnajdziesz w Dzielnicy targowej miasta Denerim(jeśli księga nie znajduje się w jego ofercie to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry).

Czempion:

Musisz pomyślnie rozwiązać quest Arl Redcliffe, a więc przyczynić się do pozyskania szczypty prochów z innego głównego questu – Urna Świętych Prochów. Specjalizację otrzymasz tuż po tym jak odbyłeś rozmowę z uzdrowionym arlem Eamonem w zamku Redcliffe.

Łupieżca:

W trakcie rozwiązywania głównego questu Urna Świętych Prochów musisz przystać na propozycję kultystów spotkanych w jaskiniach, potwierdzając chęć zniszczenia prochów z wykorzystaniem smoczej krwi. Następnie musisz pomyślnie zaliczyć wszystkie cztery próby, a po zbliżeniu się do urny wybrać z listy czynności akcję polegającą na wymieszaniu krwi z prochami. Po pokonaniu wrogów (strażnik Prób z obstawą + ewentualnie niektórzy członkowie drużyny) należy powrócić na szczyt góry i porozmawiać z Kolgrimem. Specjalizacja zostanie odblokowana po wypiciu smoczej krwi.

Templariusz:

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Po uzyskaniu wystarczającej liczby punktów poparcia Alistair potwierdzi chęć nauczenia innego wojownika bycia templariuszem. Ewentualnie możesz zakupić odpowiednią księgę u krasnoludzkiego handlarza Bodahna(obóz). Jeśli księga nie znajduje się w jego ofercie to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry.

Specjalizacje łotrzyka:
Bard:

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Możesz nauczyć się od Leliany. Warto zaznaczyć, że uzyskanie dużej liczby punktów poparcia będzie niewystarczające, bo musisz także wykonać jej quest poboczny. Dopiero wtedy towarzyszka wyrazi chęć nauczenia innych członków drużyny specjalizacji barda. Możesz też zakupić odpowiednią księgę u Alimara. Handlarza tego odnajdziesz w Orzammarze, a konkretnie w Składzie Alimara w Kurzowisku. Jeśli księga nie znajduje się w jego ofercie to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry.

Łowca:

Musisz zakupić odpowiednią księgę u Bodahna(obóz). Jeśli księga nie znajduje się w jego ofercie to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry.

Skrytobójca:

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Po uzyskaniu wystarczającej liczby punktów poparcia Zevran potwierdzi chęć nauczenia innego łotrzyka bycia skrytobójcą. Możesz też zakupić odpowiednią księgę u elfiego handlarza Alaritha. Osobę tę odnajdziesz w Obcowisku w mieście Denerim. Warto zaznaczyć, że będziesz się tam mógł udać dopiero po rozpoczęciu głównego questu Wzburzenie w Obcowisku, a zakupów dokonać po ustaleniu co stało się z chorymi elfami. Jeśli księga nie znajduje się w jego ofercie to spróbuj go ponownie odwiedzić w dalszej fazie gry.

Szampierz:

Specjalizację tę możesz odblokować w trakcie swojego pobytu w Denerim. Wybierz się do Perły, a po znalezieniu się w środku zaczekaj aż Izabela odpędzi się od grupki chuliganów. Możesz z nią teraz porozmawiać i poprosić ją o przekazanie posiadanej wiedzy. Dowiesz się, że musisz ją najpierw pokonać w grze w karty, lecz na szczęście całość sprowadza się do złapania jej na oszustwie. Będzie to możliwe w przypadku zabawy postacią z mocno rozwiniętym współczynnikiem zręczności.

Mam nadzieję że się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki za to kompedium wiedzy:) Niestety wynika z tego , że będę musiała wydać kasę na mojego łotrzyka , a z kasą krucho w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy w grze występuje coś na kształ gildii, i to takich niezwiązanych z wątkiem głównym? Jacyś skrytobójcy, magowie, dla których można wykonywać zlecenia o różnym charakterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tu spoiler?W tym temacie padają o wiele większe spoilery i jakoś nikt sobie z tym nic nie robi,agość się napracował wiec wg. mnie to ten post powinien być przypięty-a nie ten co jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 19:07, Oloninho napisał:

Mogłeś to w spoilera dać. Przydało by się przypiąć tego posta, bo jest pomocny, jednak
dużo miejsca zajmuje ;/

Szczerzę mówiąc przypięty post powinien być tylko linkiem do posta, który jest systematycznie uaktualniany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić, iż właśnie wygrałem kod do pobrania DA edycji zwykłej z EA Store ^^. Pierwsza moja wygrana w konkursach internetowych...

btw. fajny ten sklep, pobiera mi z niego 1,3 MB/s. Pytanie tylko jak u nich z zabezpieczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zacznę grę nową postacią to też będę miał w plecaku dragon blood armor? A jeżeli nie to czy chociaż Bogdan będzie miał pozostałe jej części do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten co teraz jest przypięty też jest bardzo przydatny. Najlepiej zrobić jak mówi In_The_End. Do przypiętego posta dodać linka do posta użytkownika Lukasz151.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam ta skrzyneczkę z moda- ona się pojawi w obozowisku drużyny?

BTW jak ja mam ten plik zainstalować? Ściągnałem ta wersję polską co jest w linku w przypiętym poście; najpierw chciałem ją otworzyć w tym miejscu co jest standardowo ustawione czyli Otwórz za pomoca DragonAgeOrigins.dazip coś tam i klikam i wyskakuje jakiś nieznany błąd i rada ściągnij plik i spróbuj go wtedy otworzyć, więc ściągam go na pulpit ale nie wiem co dalej to znaczy co z tym plikiem zrobić. Jakby ktos zrozumiał to proszę o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 19:44, NecroVisioneR napisał:

> Właśnie ściągam ta skrzyneczkę z moda- ona się pojawi w obozowisku drużyny?
Tak,obok skrzyni reszty drużyny

Dzięki, ale mógłby mi ktoś jeszcze pomóc z instalacją tego? bo ściągnąłem ten plik (storage_chest_pl ) na pulpit i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować