Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Spoiler

przywołasz gościa, który po chwili zniknie. Szkoda

Dnia 23.11.2009 o 18:19, In_The_End napisał:

zachodu


trzeba go okraść (łotrzyk musi byc w gotowości) dostanie się smieszny wpis do codexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto tutaj dodać że gdy raz odblokuje się jakąś specjalizacje, będzie ona dostępna także dla następnych postaci gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ;p

Spoiler

Zostawiłem Stena w klatce w Lothering (chciałem zostawić to na póżniej, ponieważ miałem mało rozwiniętą umiejętność perswazji a nie chciałem używać zastraszenia). Chcąc wracać do miasta zauważyłem, że Lothering zostało zniszczone przez pomioty ;( Czy kiedykolwiek będę mógł przyłączyć Stena do drużyny?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnie tą samą sytuacje, lothering jest niszczone gdy znajdziesz pierwszego sojusznika, obojętnie czy to będą elfy magowie czy krasnoludy. Ja całe szczęście miałem wtedy sava przed zakończeniem wątku z elfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie musisz posiadać dużej perswazji, wystarczy ze w twojej drużynie będzie Leljana, a matka przełożona po rozmowie z nią zgodzi się by uwolnić Stena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 21:03, Chester001 napisał:

odinstalowałem dzisiaj to... nie podoba mi się


Podasz jakieś szczegóły? Dlaczego Ci się nie podoba itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w niektórych miastach znajdziesz przedstawicieli danej frakcji którzy dadzą ci zadania. nie wiem jednak czy można to nazwać gildią ale zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, np w Denerim (nie tylko tam) są zadania które można dostać od różnych NPC (coś jak skrytobójcy itp), oczywiście te questy nie są powiązane z wątkiem głównym. Ale w sumie nic ciekawego w nich nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć osobę która będzie coś wiedziała na temat martwego templariusza w obozie uchodźców ? (chodzi mi o tę wiochę gdzie trafiamy po prologu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 22:33, mikolajmix napisał:

rozumiem że chodzi ci o tego zabitego przez bandytów ? jeśli tak idź do świątyni i pogadaj
z rycerzem szukającym urny

No tak, zapomniałem o nim. Ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne pomimo grania na najniższej rozdzielczości ze średnimi detalami gdzie ledwo daje się napisy itemków przeczytać, ALE! ... daje radę! Za sobą mam już dwie godzinki gry i jestem oczarowany DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować