Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź. Aby zdobyć hełm musisz zrobić wszystkie 5 achievientow( Dojsc do miasta,Dogadać się z bardem, zabić ogra ze wszystkimi członkami drużyny na full hp(ulecz wszystkich przed ostatnim ciosem), zabić Hurlocka(to podczas fabuły) i zabić 2 potwory jednym atakiem(zaatakuj magiem 2 potwory z mała ilością życia naraz jakimś czarem)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak dostać się do tych skrzyń? :D

@RexNebular
Jak to nie? Każda gra jest zdubbingowana, bo postaci z gier nie mówią własnymi głosami.

20091206131158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:12, mati285 napisał:

Ma ktoś pomysł jak dostać się do tych skrzyń? :D


No jak to? Z lewej strony patrząc z miejsca z którego zrobiłeś screena jest normalna ścieżka, która tam prowadzi ^^ (zawija przy tej ścianie prosto do skrzyń) zobacz z widoku taktycznego...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja mam kolejny problem z DLC. 6 się ściągnęło, chociaż na czerwono wyświetlała się wymagana wersja:1.0 (pewnie mój egzemplarz ma już 1.01), natomiast siódme DLC- Kamienny Strażnik nie chce się ściągnąć. Automatycznie włącza się jego pobieranie, lecz stoi na zero z czerwoną wersją: 1.0. Ktoś wie o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:52, Oloninho napisał:

Gdzie jest bard? :P

W mieście.:P Tam gdzie spotkałeś tego maga na początku gry, to nad nim jest bard, wyglądający jak bandyta-łucznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:57, barsum napisał:

> Gdzie jest bard? :P
W mieście.:P Tam gdzie spotkałeś tego maga na początku gry, to nad nim jest bard, wyglądający
jak bandyta-łucznik:)


Jak się z nim dogadać? :P Gdy chcę z nim gadać to on mówi tylko "Excause me... (i coś tam dalej)" i ja mogę tylko zakończyć rozmowę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:15, Oloninho napisał:

> > Gdzie jest bard? :P
> W mieście.:P Tam gdzie spotkałeś tego maga na początku gry, to nad nim jest bard,
wyglądający
> jak bandyta-łucznik:)

Jak się z nim dogadać? :P Gdy chcę z nim gadać to on mówi tylko "Excause me... (i coś
tam dalej)" i ja mogę tylko zakończyć rozmowę ;/


Musisz iść dalej w fabule:). W pewnym momencie się da, bodajże po zabiciu Hurlocka czy jak mu tam. Ja gadałem z nim zawsze kiedy tylko byłem w mieście i wkońcu powiedział, że też chce być bohaterem i czy może do nas dołączyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:21, Oloninho napisał:

A na którym lvlu skończyłeś grę?


Z tego co pamiętam to skończyłem ją mając 5 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge zakupic duzo okladow lecznicych oraz zestawow do opatrunku ran? Nie moge znalesc ;/
a i gdzie znajde wiecej lusek smoka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

Gdzie moge zakupic duzo okladow lecznicych oraz zestawow do opatrunku ran? Nie moge znalesc
;/

Każdy kupiec ma ograniczoną ilość, więc po prostu jak jakiegoś zobaczysz to od razu sprawdzaj czy coś ma i ew. wykup wszystko. Możesz też robić je samemu, jeśli masz kogoś, kto się zna na ziołach w drużynie (chyba każdy mag zaczyna z tą umiejętnością) - elfie korzenie znajdziesz u sprzedawcy w Lesie Brecilian z tego co pamiętam, a kolby i substancje, które są potrzebne do mocniejszych okładów - u sprzedawcy w obozie drużyny. Składników do opatrunków nie pamiętam, bo mam ich ponad 40 i raczej wystarczy mi to na dłużej niż do końca gry. ;]

Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

a i gdzie znajde wiecej lusek smoka? :D

Wszystkie są w tej samej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

Gdzie moge zakupic duzo okladow lecznicych oraz zestawow do opatrunku ran? Nie moge znalesc
;/

Najlepiej szukaj u wszelkich karczmarzy i Bodahna, oni mają ich najwięcej. Dobrze jest jednak zebrać trochę elfich korzeni, kupić trochę kolb i okłady robić na własną rękę. Kupcom szybko się kończą.

Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

a i gdzie znajde wiecej lusek smoka? :D

W Świątyni Andrasty, poszukaj małych smoków w bocznych jaskiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

Gdzie moge zakupic duzo okladow lecznicych oraz zestawow do opatrunku ran? Nie moge znalesc
;/

Najlepiej zakup elfi korzeń (u kupca w obozie elfów) i kolbę (u kupca w Twoim obozie) a Morrigan będzie mogła z tego zrobić okład leczniczy, jest to tani sposób na zdobycie dużej ilości okładów.

Dnia 06.12.2009 o 14:31, Rambos napisał:

a i gdzie znajde wiecej lusek smoka? :D

Spoiler

Wszystkie smocze łuski znajdziesz w świątyni opanowanej przez smoczych kultystów (łuski mniejszych smoków używane do stworzenia lekkiej zbroi) i na szczycie (łuska fałszywej Andrasty, zdobywasz tylko jedną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, ale jak próbuję się zalogować z menu gry na moje konto w EA, to nie mogę wpisać @ z klawiatury. Wychodzi mi " .
Próbowałem zmienić z "polski" na "programisty" a nawet na angielski, ale zawsze jest to samo. Mam windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Ci wychodzi jeśli próbujesz wpisać "? W takich wypadkach często najprostrzym sposobem rozwiązania problemu jest znalezienie klawisza z którym dany symbol został zamieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować