Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dostałem ją za rozwiązanie zagadki krasoludzkiego tronu ;-p. A jako podpowiedź powiem tylko, że jestem zażenowany tym, iż nie wpadłem na to za drugim przejściem. Ewentualnie nawet za pierwszym, gdybym od początku szedł krasnoludzkim szlachcicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 18:59, BigLebowski napisał:

Dostałem ją za rozwiązanie zagadki krasoludzkiego tronu ;-p. A jako podpowiedź powiem
tylko, że jestem zażenowany tym, iż nie wpadłem na to za drugim przejściem. Ewentualnie
nawet za pierwszym, gdybym od początku szedł krasnoludzkim szlachcicem.


Trzeba być Kraśkiem , aby zdobyć ten miecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 18:55, diabolo20 napisał:

ok ale na co ten demon jest wrazliwy wybrałem sposob z pustka i ofiara? Mam namysli ostateczne
starcie z cycata demoniczka:)

Ja wyskoczyłem z kręgu i napi.. arzałem obszarówkami. Na "normalu" poszło jak po maśle.

PS
StaryCapiur - nie, nie trzeba. Ona jest naprawdę banalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem mianowicie

Spoiler

jestem w płonącej wieży i musze dostać sie do tego Rhagosa i problem sie pojawia bo nie wiem jak rozwalić masywne drzwi w którym świecie bede mogl sie tego nauczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polataj po polach trochę, w końcu trafisz, i zaglądaj gdzie tylko się da

Spoiler

bo można dostać tam sporo dodatkowych bonusów na statystyki, a i expa niemało wpdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 19:34, Pietro87 napisał:

Polataj po polach trochę, w końcu trafisz, i zaglądaj gdzie tylko się da

Spoiler

bo można
dostać tam sporo dodatkowych bonusów na statystyki, a i expa niemało wpdanie


juz znalazłem gram krasnoludem wojownikiem i powiem ze mam nie male problemy.. :P wiec granie czarodziejem jest pewnie cholernie trudne w tym poziomie tak mi sie wydaje ;p sa jakies unikatowe przedmioty lub cos podobnego czy tylko bonusy do statystyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tylko bonusy na stałe do statsów, chyba po +2-3 do wszystkiego znalazłem. Kompletnie nic nie ma w tej pustce z przedmiotów - najbardziej boli brak healing itemów do znalezienia.
Za to w samej wiezy zapewne znalazłes tego towaru sporo - ja bodajże znalazłem na piętrach wiezy magów zanim dostałem się w łapy demona i świata pustki dobre 20 healing potsów, ale przyznaję na finale jechałem na ostatnich kilku sztukach, najbardziej bolały mnie czary obszarowe, bo o ile mój rogal dobrze unikał już na tym etapie ataków fizycznych w zwarciu o tyle magia mnie tyrała nieziemsko. Jak zdobędziesz golema wal w opór, ten jego rzut głazem roxił, ostatniego bossa tak dobijałem bo w formie golema miałem od groma hp na tankowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:07, Pietro87 napisał:

Spoiler

Tylko bonusy na stałe do statsów, chyba po +2-3 do wszystkiego znalazłem. Kompletnie
nic nie ma w tej pustce z przedmiotów - najbardziej boli brak healing itemów do znalezienia.
Za to w samej wiezy zapewne znalazłes tego towaru sporo - ja bodajże znalazłem na piętrach
wiezy magów zanim dostałem się w łapy demona i świata pustki dobre 20 healing potsów,
ale przyznaję na finale jechałem na ostatnich kilku sztukach, najbardziej bolały mnie
czary obszarowe, bo o ile mój rogal dobrze unikał już na tym etapie ataków fizycznych
w zwarciu o tyle magia mnie tyrała nieziemsko. Jak zdobędziesz golema wal w opór, ten
jego rzut głazem roxił, ostatniego bossa tak dobijałem bo w formie golema miałem od groma
hp na tankowanie.



widzisz ty masz jakis plus ze wogole masz leczace mikstury ;p bo ja nie mam ani jednej ;/ mam yulko 2x zestaw do leczenia ran.. czyli tyle co nic ;] ;p musze zmieniac sie w ducha i sie leczyc czarem strasznie to pracochłonne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie jak sobie tutaj dyskutujecie. Zawsze przecież są żyły lyrium do leczenia natychmiastowego. ;]
No, krasnoludy mają gorzej z tym jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:17, miodus napisał:

widzisz ty masz jakis plus ze wogole masz leczace mikstury ;p bo ja nie mam ani jednej
;/ mam yulko 2x zestaw do leczenia ran.. czyli tyle co nic ;] ;p musze zmieniac sie w
ducha i sie leczyc czarem strasznie to pracochłonne ;]

Z tego co pamiętam transformacja golem->gracz->golem itd. Potrafiła szybko przywrócić pulę hp, golem dostaje większą pulę hp, i aktualne hp zależy od % u gracza, w drugą stronę liczy się ilość punktów, i w efekcie mozna szybko się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, transformacja w golema jest świetnym sposobem na odzyskanie hp.
Ja miałem ten ból że dostałem ten transform na końcu - ot tak zacząłem zwiedzanie że ostatnia transformacją jaką zdobyłem był golem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram krasnoludem wojownikiem i powiem ze mam nie male problemy.. :P wiec

Dnia 15.12.2009 o 19:51, miodus napisał:

granie czarodziejem jest pewnie cholernie trudne w tym poziomie tak mi sie wydaje ;p


Źle Ci się wydaje. Jeśli masz Zamieć i Burzę i grasz na PC, to ok 70% przeciwników zginie nawet nie zobaczywszy Twojego maga. Najlepsze jest, że w jednym ze światów (bodaj tym na godzinie 10) zabiłem bossa przez zamknięte drzwi :-). Mag w DA to potężna klasa (przynajmniej przez większość gry ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 22:46, BigLebowski napisał:

gram krasnoludem wojownikiem i powiem ze mam nie male problemy.. :P wiec
> granie czarodziejem jest pewnie cholernie trudne w tym poziomie tak mi sie wydaje
;p

Źle Ci się wydaje. Jeśli masz Zamieć i Burzę i grasz na PC, to ok 70% przeciwników zginie
nawet nie zobaczywszy Twojego maga. Najlepsze jest, że w jednym ze światów (bodaj tym
na godzinie 10) zabiłem bossa przez zamknięte drzwi :-). Mag w DA to potężna klasa (przynajmniej
przez większość gry ;-).

jeszcze nim nie gralem wiec nie mialem okazji sprawdzic jak narazie gram krasnoludem ale gre i tak ukoncze na kazdy mozliwy sposob kazda postacia co najmniej mam taki zamiar ;p teraz

Spoiler

odkladam złoto na bersekera... i przy okazji szukam popiołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wurg :-/. Napisałem się w edycji poprzedniego posta i mi to zjadło. Oficjalnie - ten kto wymyślił tak (nie)działającą edycję postów, jest idiotą.


Wracając jednak do tematu. Jest wielce prawdopodobne, że ktoś jednak jeszcze tego ułatwienia/błędu nie zauważył.

Spoiler

Najlepiej jako misję główną wziąć na początek tą związaną z elfami. Przyłączamy elfy do sojuszu, następnie kupujemy hurtowe ilości Elfiego korzenia u ichniejszego kupca, i cały ten stóg zielska wkładamy do skrzyni z zaopatrzeniem w obozie. Księgi przy tym, to żart. Dostajemy olbrzymie ilości doświadczenia, i jako że te współdzielimy z towarzyszami, podbijamy przy okazji poziom całej drużyny.
A korzonki są tanie, i u tego przynajmniej kupca, występują w ilościach niewyczerpywanych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra coś mnie chyba trochę oszukuje.
W złotych myślach pojawiających się na ekranie wczytywania napisali na przykład, że wrogowie atakują tego, co ma najmocniejszy pancerz. Kurczę. Moja magiczka ma najmocniejszy pancerz w takim razie. Mnie tam się wydaje, że atakują tego, kto im na początek zada największe kuku.

Za to niespecjalnie atakują psa. Już parę razy pies nas wszystkich uratował tym tylko, że pozostał do końca przy życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 23:15, TYHE napisał:

Ta gra coś mnie chyba trochę oszukuje.
W złotych myślach pojawiających się na ekranie wczytywania napisali na przykład, że wrogowie
atakują tego, co ma najmocniejszy pancerz. Kurczę. Moja magiczka ma najmocniejszy pancerz
w takim razie. Mnie tam się wydaje, że atakują tego, kto im na początek zada największe
kuku.

Za to niespecjalnie atakują psa. Już parę razy pies nas wszystkich uratował tym tylko,
że pozostał do końca przy życiu :P


Bo to chyba działa na zasadzie threata coś jak np. World of WarCraft im większy threat od tanka to wiadomo że wróg zakatuje ciebie :P zresztą są umiejętności które zwiększają wrogość i atakują tylko tanka lub przedmioty które zmniejszają wrogość itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tu jestem. to może powiem o swoich problemach z DA. A nóż znajdzie się ktoś wiedzący? ;-)

Pierwszy jest taki, że na moim koncie na stronie BW nie wyświetlają się karty z postaciami. Są osiągnięcia, są zrzuty ekranu, ale kart ni chu, chu. Tzn. owszem, początkowo były stworzone prze zemnie postaci, ale te z Kreatora. Zainstalowałem grę, ściągnąłem to co w Kreatorze przed zakupem stworzyłem, ale do dziś dnia na stronie nie mam żadnych statystyk, czy zmian w wizerunku postaci. Ma ktoś może pomysł czemu?

Drugi zaś jest mniejszego kalibru, ale też irytujący. A wygląda jak na załączonym obrazku. Jakieś pomysły?

20091216011625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy mając The Felon''s Coat da się do niego dobrać tak rękawice i buty żeby wyszedł bonus za zestaw ?
Bo w sumie sam Felon''s Coat to jest typ zbroi skórzanej ćwiekowanej, pytanie tylko czy wystarczy do nniego doklepac skórzane ćwiekowane buty + gloves co też mają tier 7 żeby wyszedł bonus za set....

Bo niby Wade Dragonskin Leather Armor tez mam pełen zestaw ale bony z Felona sa kosmiczne.. Dragonskin się nie umywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są w tej grze w ogóle jakieś sensowne przedmioty dla maga? Co prawda nie gram długo, ale reszta drużynki już ze 3 razy zdołała wymienić sprzęt a ja dalej w tej złotej szatce i debilnej czapeczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować