Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 10:10, Wilkv napisał:

Spoiler

2. Dragon - Have one character stand on each of the pressure plates and inspect the
Throne in Orzammar.
* Pressure Plate Locations - One in the main room, two in the throne room (they look
like arrows on the ground near the yellow flowing wall) (via. dragonage.wikia.com )



Bongo - to, co opisałeś, to opisałeś fabułę główną, a nie zagadkę tronu...

Sorki żle zrozumiałem pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Spoiler

właśnie wykonałem quest Związany z wieżą magów i przylączyłem do drużyny Wynne. Problemem jest jednak to, że nie mam dostępu do jej podręcznych czarów. Tutaj pojawia się moje pytanie : Dlaczego jej interfejs jest zablokowany? Mogę jedynie ustawić taktykę na healera, ale to mnie nie zadowala dostatecznie.

Mam już co prawda w drużynie ofensywno-healującego maga (maina) ale chce mieć dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że w taktyce nie możesz ustawić niektórych zaklęć? Jeśli tak to poszukaj ich w zakładce "włącz tryb" bo niekture talenty lądują tam a nie w zakładce "użyj umiejętności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:25, Karharot napisał:

Chodzi Ci o to że w taktyce nie możesz ustawić niektórych zaklęć? Jeśli tak to poszukaj
ich w zakładce "włącz tryb" bo niekture talenty lądują tam a nie w zakładce "użyj umiejętności".

Dziękuję za odpowiedź, już wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 10:10, Wilkv napisał:

Spoiler

2. Dragon - Have one character stand on each of the pressure plates and inspect the
Throne in Orzammar.
* Pressure Plate Locations - One in the main room, two in the throne room (they look
like arrows on the ground near the yellow flowing wall) (via. dragonage.wikia.com )



Bongo - to, co opisałeś, to opisałeś fabułę główną, a nie zagadkę tronu...

dzieki o to własnie mi chodziło :) zaraz sprawdze co i jak :)


@@Przedlack

Tylko widzisz ja tego zadania nie przyjowalem znalazlem sekstans i wtedy automatycznie przypisalo mi te zadanie... i nie moge go do koczyc moze jakis blad w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:03, Sh0ck13 napisał:

Hello.
Opłaca się kupować ten dagger za 140 g w orzamaze czy potem znajdę lepszy...?

z góry thx


Ja kupiłem i sie spisywał pięknie. Potem lepszego już nei znalazłem, chociaż ten w Thaigu Shale też jest niezły, ale wciąż gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewnie tylko retoryczne pytanie, ale co tam, zapytam się. Czy opłaca się brać Łotrzyka tylko do otwierania zamkniętych skrzyń? Napotkałem ich wiele po drodze, ale w zwykłych skrzyniach to jakieś śmiecie się poniewierają. Tak więc: Czy jeśli nie będę otwierał zamkniętych skrzyń to przegapie jakieś niezwykle cenne części ekwipunku ewentualnie quest itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wintesun, jeśli żal Ci slota, to zawsze możesz (tam gdzie jest to możliwe) najpierw przejść się łotrzykiem po lokacji. Pootwierasz skrzynie, polikwidujesz pułapki, zlokalizujesz przy okazji wrogów, a później wracasz do obozu/miasta sprzedajesz co łotrzyk znalazł i z już właściwą drużyną idziesz eksterminować wroga.

A co do pytania czy w skrzyniach jest coś ciekawego, to rzeczywiście w większości przypadków nie, ale jednak od czasu do czasu coś tam fajnego (choćby nawet na sprzedaż) wpadnie. I punkty doświadczenia lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:09, Bambusek napisał:

> Hello.
> Opłaca się kupować ten dagger za 140 g w orzamaze czy potem znajdę lepszy...?
>
> z góry thx
Ja kupiłem i sie spisywał pięknie. Potem lepszego już nei znalazłem, chociaż ten w Thaigu Shale też jest niezły, ale wciąż gorszy.

Tutaj http://social.bioware.com/playerprofile.php?char_id=708886&display=character&nid=2299112584&game=dragonage1_pc&persona_id=213884387
masz moja postać ze sztyletami które używała. Też zastanawiałem się nad zakupem sztyletu Cierń Róży ale ostatecznie wydałem pieniądze na niezłą zbroję dla łotra - Płaszcz Złoczyńcy.

Bongo777

Dnia 21.12.2009 o 20:09, Bambusek napisał:

Witam
czy ktoś wie jaki jest opis do nowego patcha 1,02a bo na Gram.pl nigdy nie dodają tego a ja wolę wiedzieć co instaluje..

Nie wiem ale po jego instalacji gra zaczęła mi gorzej działać: spowolnienia, dziwnie zachowujący się przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymmm... trzeci raz udało mi się przejść grę i nasuwa mi się kolejna praktyczna myśl!

Spoiler

Anora jest najbardziej wkurzającym NPC w całym Dragon Age. Zlikwiduje wszystko, zdradzi wszystko, byleby udało jej się bez problemów objąć tron. Może i będzie dobrą władczynią, ale na litość boską! Dwa razy mnie zdradziła ta wredna...
Obstawiałem, że Loghain będzie mnie najbardziej irytował. Ale po bliższym jego poznaniu jest to całkiem rozsądny pan. Nawet przyznał się do swoich błędów, czego się nie spodziewałem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 23:52, Przedlack napisał:

Spoiler

Anora jest najbardziej wkurzającym NPC w całym Dragon Age. Zlikwiduje wszystko, zdradzi wszystko, byleby udało jej się bez problemów objąć tron. Może i będzie dobrą władczynią, ale na litość boską! Dwa razy mnie zdradziła ta wredna...


Spoiler

Zagraj krasnoludzkim albo ludzkim szlachcicem a poznasz (lepiej niż dotąd) indywidua przy których Anora jest prawdziwą świętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak (w niektórych wypadkach są totalnie nietrafione) ale kilka setów ma naprawdę wartościowe bonusy (np. wszystkie zbroje z łusek smoka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się ten bonus sprawdzić bezpośrednio w grze? Najechanie na ten zielony znaczek bonusa nic nie daje (nie pokazuje żadnych konkretnych wartości bonusa a tylko informację, że takowy jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować