Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Nie wiem jak inni ale ja przeszedłem gre bez łotrzyka , nawet nie miałem go w swojej drużynie..
Muszę powiedzieć że wcale mi go nie brakowało gre skończyłem wczoraj i muszę powiedzieć iż czekam z utęsknieniem na dodatki albo vol.2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 11:41, revolt505 napisał:

Ja mam takie kolejne pytanko. Z którymi postaciami mogę nawiązać romanse grając mężczyzną?


Z Lelianą lub Morrigan. No i chyba jeszcze z Zevranem ale co do tego głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn, o co się rozchodzi z tymi ''plakatami szarej straży''? Dostałem zlecenie od Kruków na jakiegoś typka ( coś na P, nie pamiętam dokładnie ;p) w Denerim, ale żeby się do niego dostać muszę rozejrzeć się właśnie za tymi plakatami. Trzeba je gdzieś kupić, czy gdzieś wiszą, czy zupełnie coś innego? ; ]

edit; i jeszcze jedno. Czy te łuski smocze (potrzebne do zrobienia zbroi) można gdzieś kupić, czy jedynie zebrać po zabitym smoczysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 00:18, KloniskO napisał:

Noo tak, ale jak wyjaśnił kolega kilka postów wcześniej to wlasnie chyba nie robi z postaci
wojownika w dosłownym tego slowa znaczeniu,a pozwala mu nosić cięższe pancerze no i
daje premie do obrony dzieki jakims czarom pewnie.

Może zrobić, AW może założyć najcięższe pancerze, co po dodaniu obronnych czarów podtrzymywanych daje większy armor i defense, niż normalny tank. Głównym minusem jest brak Taunta i to, że głównie auto-atakuje.

Dnia 28.12.2009 o 00:18, KloniskO napisał:

Bo wiesz jak to jest w walce, zazwyczaj
jest tak jak już mówiłem, że nie da się trzymać od wroga z dala, zawsze ktoś podbiegnie
do walki wrecz, ja wówczas nie mam innego wyjśca jak takiego typka zamrażać i uciekac
od niego

Weź Mind Blast, on oprócz stunowania wrogów obniża threat. Albo użyj tanka, niech go Tauntuje.

Dnia 28.12.2009 o 00:18, KloniskO napisał:

Czyli będę musiał kupić ten dodatek z Twierdzą Strażników, bo widzę, że Bioware daje
po chamsku mega profity tym, którzy skuszą się na ich dodatek.

To jest powód, by nie kupować dodatku. Absolutnie nie jest potrzebny, by przejść grę, tylko sobie balans zepsujesz. A imba przedtmioty możesz sobie dodać modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Plakat jest przy bramie do obcowiska. Daje ci hasło do jednego z pokoi w Perle ("Gryfy ponownie wzbiją się w powietrze")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2009 o 11:59, Qbasmok napisał:

edit; i jeszcze jedno. Czy te łuski smocze (potrzebne do zrobienia zbroi) można gdzieś
kupić, czy jedynie zebrać po zabitym smoczysku?

Jedynie po zabiciu smoka niespotkałem w żadnym sklepie czy Kucpa Łusek a zbroja jest konkretna - warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 13:00, Bongo777 napisał:

Jedynie po zabiciu smoka nie spotkałem w żadnym sklepie czy Kupca Łusek a zbroja jest
konkretna - warte zachodu.


Dla wojownika mam nadzieję? ; ]

Gvynbleidd@
Thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:37, darth_16 napisał:

Mam pytanie. Jak pokonać Matkę Lęgu(czy coś takiego)? Męcze się z nią i pokonać ni umiem.


1. Uciekasz na prawo od matki, na wysepkę na którą nie wejdą macki
2. tłuczesz macki tak długo, aż znikną
3. bijesz matkę lęgu aż ponownie pojawią się macki wraz z pomiotami
4. zabijasz macki
5. jeśli wyskoczyły jakieś pomioty - je również zabijasz
6. tłuczesz matkę lęgu, dobrze by było ją teraz zabić ;)

uwaga : dobrze się sprawdzają zaklęcia obszarowe z kręgu żywiołów rzucone na matkę np. w trakcie tłuczenia pomiotów, gdyż cały czas zabierają jej HP

uwaga2: wymagana duża liczba okładów leczniczych + ewentualnie trucizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2009 o 14:45, Qbasmok napisał:


Dla wojownika mam nadzieję? ; ]

Gvynbleidd@
Thanks.

Jasne - potrzeba do jej założenia poziom siły 42 ,
a tak przy okazji zbroja Molocha nie wiele jest gorsza od smoczej.
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:37, darth_16 napisał:

Mam pytanie. Jak pokonać Matkę Lęgu(czy coś takiego)? Męcze się z nią i pokonać ni umiem.

Moja taktyka na najtrudniejszych przeciwników to:
Trzech wojowników atakuje z boku mag np Wynne - uzdrowiciel , którą sam steruję - uzdrawiam i wzmacniam poszczególnych członków załogi.
Oczywiście dopoki sam daję rade w starciach sterując Wojownikem ustawiam taktyke pozostałych członków.
Polecam korzystanie z tego elementu gry - TAKTYKA - fajna sprawa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:48, darth_16 napisał:

Już przeszedłem. Bitwa "lekko" przewalona i chyba do tej pory najtrudniejsza. :)

To jest mała bitewka w porównaniu z ostateczną - prawdziwa jatka i bez dobrej taktyki nie da się jej wygrać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie własnie finał totalnie rozczarował...

Spoiler

zarówno na normalu jak i nightmarze smok jakiegoś wyzwania nie stanowił. Miałem w teamie mojego łotra, leliane zrobioną pod łuk i łowcę [summonowała w opór] alistara jako tanka i wynne jako uzdrowicielke i tylko raz alistar odwalił kitę jak został elegancko przeżuty.
Nawet do połowy walki nie wzywałem pomocy, dopiero jak mi bydle uciekło poza zasięg wezwałem elfich łuczników.
Może to wina przegiętego lv moich postaci, finał na nightmarze robiłem drużyną na poziomach 24-23, ale tak czy siak po całej wymagającej rozgrywce finałowy boss mnie rozczarował... liczyłem jednak na większe wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Może i masz rację ja kończyłem na poziomach 19 i 20 to jednak troszkę musiałem się napocic, natomiast napewno jest bardziej trudna walka niż z Matką Lęgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować