Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 13:39, damlon napisał:

Ma ktoś jakiś sposób na

Spoiler

smoka przy świątyni Andrasty

? Moja postać to wojownik
z tarczą, początkowo w drużynie miałem Morrigan, Stena i Lelianę, którą wymieniłem jednak
na Allistaira. Biegam trochę bohaterami, żeby nie dać się zbyt łatwo ubić, czaruję, siekam
mieczami, a smok już z 10 razy wyszedł zwycięsko :P


Zamrażaj! Stożek zimna i ten pierwszy czar. Niech jeden wojownik tankuje, a drugi niech strzela z łuku(jakbyś miał Leliane to mogła by rzucać petardami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glif paralizu + glif odepchnięcia po czym zamieć + burza + opcjonalne siekanie gada z broni dystansowej póki siedzi sparaliżowany.
Dobrym motywem jest skupienie agro smoka na sobie, odpalenie maści szybkości i uciekanie mu, w międzyczasie ustawiasz drużynę żeby raziła go z dystansu, ty uciekając unikasz obrażeń a durne bydle zbiera cięgi. Jak odpuści sobie twoja postać i nagle skupi się na kimś innym podbijasz i od nowa "zanęcasz gada".

Ewentualnie tak jak ja to zrobiłem [ale u ciebie to nie wyjdzie tak samo - twój main to woj mój to był łotr] : odpaliłem trucizny [stężony trupikorzeń + stężone trutki kruków] do tego w sztyletach miałem arcymistrzowska i mistrzowska runę paraliżu, lelianą na start walnąłem przyszpilającą strzałę, następnie wynne rune odepchnięcia i paraliżu, potem podbieg łotrem + sztyletowanie w plecy [a raczej dupsko =P] smoka, mając tak mocno zboostowana zdolność paraliżowania smok siedział prawie na perma stunie, ja tylko odpalałem co jakiś czas od nowa trutki i maść szybkości.
Jak się bydle czasem uwolniło i odepchnęło mnie w tył to zawsze alistar walczący z frontu skupiał uwagę smoka na sobie, wyposażony w ciężki pancerz [zbroje krwawego smoka] + tarcze i miecz a na deser odpalone zdolności defesywne [mur] nie padał wcale przy walce twarz w twarz z racji przypisanego leczenia zarówno od wynne jak i własnoręcznego potionami. A zapomniał bym - leliana i alistar tez mieli odpalane maści szybkości.

Ta metoda działała mi równie dobrze na poziomie normal co i nightmare [choć na nighcie to już zdarzyło się alistarowi odwalić kitę 2-3 razy, ale wskrzeszenie + healing i od nowa można szaleć =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 14:42, Pietro87 napisał:

/.../


Ja od siebie dodam, że jeżeli grasz Łotrzykiem - Zabójcą, to konieczne jest Mark of Death (Znamię Śmierci). Na mistrzowskim poziomie Asasyna, potrafi zdziałać cuda. Jeżeli jesteś z tyłu smoka, to używaj Stealth (Ukrycie), bo gdy asasyn wychodzi z ukrycia ma szansę zadania obrażeń krytycznych + backstab = zabójcze obrażenia ^_^ Oczywiście backstab działa tylko, gdy używasz sztyletów, nie mieczy. A z patchem 1.02 zostały wprowadzone dodatkowe obrażenia od sztyletów, które wcześniej nie były aż tak zabójcze jak powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 20:36, Fagno napisał:

> Moze ktos podpowie ,bo mam problem z dodatkowymi bonusami z gry, chodzi o Obrączka
Pamięci
> i Pas Przywódcy Gildii, wczesniej nie czytalem tego forum i wpisalem kody przed
instalacja
> gry i na social network w moim profilu sa widoczne te bonusy ale gra ich nie widzi. >

* Run services.msc from the Run menu option in Windows. Pressing the Windows key + R will bring up your Run menu. Simply type "services.msc" into the window and click OK.
*
o NOTE: Services.msc controls essential components of Windows. Errors in configuration can prevent the system from operating correctly. Any changes you make in services.msc are made at your own risk.
* Find the Dragon Age: Origins Updater service in the list.
* Double-click on the service to bring up the properties.
* Press the Start button if the service is not currently running.
* Change Startup type to Automatic.
* Close the Properties and Services interface.
I zadziałało moze sie komus przyda ta informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 01:35, Pariah napisał:

tak na przyszłość, chyba da się zaznaczyć zadania jako aktywne w dzienniku i wtedy masz
na mapie w prawym górnym rogu strzałeczkę która Cię poprowadzi (jak się nie mylę)

-szczątki Sary leżą w pobliżu "charakterystycznego drzewka" gdy już weźmiesz te zadanie
z tablicy, poznasz od razu bo będzie tam tłoczno.... ;)

-niedźwiadki są troszkę dalej przy rzece w tej samej lokacji oczywiście



ale sa w lothering czy w jakies innej lokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:35, Karharot napisał:

> Te ten , którego można przyzwać za pomocą rogu na szczycie ? Jest dużo silniejszy
od Flementh ?
Po

Spoiler

Arcydemonie

to najsilniejszy przeciwnik w grze.


No nie wiem, bo najpierw utłukłam tamtego smoka, potem Wolnego (imienia nie pamiętam, na G. :P) i podobno największym osiągnięciem drużyny był G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam problem: nie dolaczono mi kodow na DLC do gry w wersji X360. Wiem, skontaktowalem sie z EA, ale ze jest weekend to pewnie dopiero w poniedizalek odpisza mi na mejla,

anyway:
1.chcialem sie dowiedziec, czy wszyscy uzytkownicy X360, ktorzy kupili gre, mieli ten problem?
2. ile zabierze im odpowiedzenie mi na mejla?
3. w jaki sposob dostarczaja te kody?
4. po jakim czasie w grze jest dostep do DLC? bo zastanawiam sie czy jest sens grac przed tym az mi dadza te kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie do tych co przespali juz się z Leliana.. Mianowicie chodzi mi o to keidy bee mogł to zrobić ? mam juz 100 % ale nadal gdy chce z nia porozmawiac nie mam takiej opcji.. :| ( chce dostac osiagniecie... zeby ktoś nie pomyślał sobie zaraz.. ;| )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile masz procent powodzenie u niej? Jeżeli zbyt mały to nie ma szans na przespanie się z nią. Musisz to podreperować dając jej wszystkie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:02, Kraju napisał:

A ile masz procent powodzenie u niej? Jeżeli zbyt mały to nie ma szans na przespanie
się z nią. Musisz to podreperować dając jej wszystkie prezenty.

mam 100%


Moze mi kto pomoc z tym rytuałem w swaiatyni elfow ? wypiesze mi ktos co po kolei trzeba zrobic bo nie daje rady ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 19:25, Wilkv napisał:

Masz wyraźną ścieżkę na screenie, dokładnie za Alistair''em...


Rzeczywiście, nie zauważyłem tego, myślałem że tam nie ma drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze za najsilniejszego pokonanego wroga gra uznawała Wielkiego Smoka (przynamni4ej do czsu pokonania Arcydemona który go zastępował). Może że w jakiś sposób zależy to od poziomu postaci walczącej z sanym bossem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Romans z Lelianą zawiera bug (albo utrudnienie) który sprawia że kluczowa dla niego opcja rozmowy znika po przekroczeniu pewnego progu poparcia (czyli trzeba ją dokładnie wypytać o wszystko zanim zacznie się podbijać jej sympatię prezentami). Zdaje się że najnowszy patch to poprawia więc najlepiej go zainstaluj bo inaczej będziesz musiał obniżyć jej poparcie albo zapomnieć o romansie...
Co do rytuału to musisz po kolei:
Zabrać dzban z fontanny
Nabrać do niego wody
Postawić dzban na ołtarzu
Pomodlić się przed nim
Wypić łyk wody z dzbana
Zabrać dzban z ołtarza i wylać resztę wody do fontanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz tak poprzestawiać segmenty aby ogień dotarł do ostatniej płyty. Dokładnej sekwencji nie pamiętam (byłaby zresztą zbyt skomplikowana do wyjaśnienia) ale obserwując płyty zwróć uwagę na to w którą stronę będą one "wypluwać" ogień a dość łatwo uda Ci się ustawić je tak aby przesłały ogień do docelowej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Redcliffe i mam ochronić wioskę przed napadem zombie. Walczyłem na tym wzgórzu i gdy wszystkich wybiłem przyszedł po mnie milicjant, po to aby wspomóc walczących na dole. Gdy uporałem się z walczącymi na dole ( swoją drogą niezły kocioł tam był) nie było żadnego filmiku. Myślałem, że trzeba wrócić na górę, ale tam były tylko dwa żywe trupy. Coś przeoczyłem czy trafił się jakiś bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować