Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

No tak, wiem. Tyle że gdy już zostaje mi do ułożenia 1 - 2 płytki to jakoś się gra buguje, że niektórych nie mogę przestawiać etc ;/ A tak wgle to opłaca mi się uwalniać demona czy lepiej zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ożywieńców najprawdopodobniej stoi gdzieś nad jeziorem, przejdź się po wiosce i go odszukaj. Jak wszystkie zombiaki będą martwe to quest posunie się do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:49, Oloninho napisał:

A skąd się o tym dowiaduję? :P

O czym? :) Jeśli idzie o hasło aktywujące to aby wyciągnąć je z tego faceta musisz mu oddać córkę (może być córka + bonus jeśli pozwolisz demonicy na opętanie, facet się nie pozna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:00, Karharot napisał:

Romans z Lelianą zawiera bug (albo utrudnienie) który sprawia że kluczowa dla niego opcja
rozmowy znika po przekroczeniu pewnego progu poparcia (czyli trzeba ją dokładnie wypytać
o wszystko zanim zacznie się podbijać jej sympatię prezentami). Zdaje się że najnowszy
patch to poprawia więc najlepiej go zainstaluj bo inaczej będziesz musiał obniżyć jej
poparcie albo zapomnieć o romansie...


tylko że ja mam wersje na xb... heh na samym poczatku wygalem sie z nią o wszystkim pozniej dawałem prezenty az do 100 % i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem... Mogę pogadać z demonem, później iść do ojca i mu powiedzieć, wtedy on przybiegnie i hasło mam już na pewno. Wtedy mogę zabić demona (mało expa, mało kasy, jedyny plus to chyba ten hełm) lub puścić go i to jest chyba lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bump pytania:

Witam, ktoś wie jak pobrać darmowe DLC na X360? W FAQ pisze żeby skontaktować się z pomocą techniczną, to nadal jedyne wyjście? Jak najlepiej to zrobić i co im powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dała przed daniem jej książki. Jak miałem już bardzo duzo ptk. sympatii(to chyba była już fascynacja) to mi opowiedziała o tym zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to że zleciła Ci znalezienia księgi w Wieży Kręgu? To zadanie rzeczywiście można od niej otrzymać tyle ż4e poza poinformowaniem nas o fakcie że ta księga ją interesuje ta dyskusja nie jest do niczego potrzebna (księgę znajdujemy tak czy siak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam problem dotyczący zadania "fala przestępstw" . Na początku gdy pogadałem z zleceniodawcą nie potrafiłem okradać ludzi teraz kiedy się nauczyłem tejże umiejętności nie chce mi udzielić informacji kogo mogę okraść.

Jakieś propozycje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:33, Wujek-Alfred napisał:

Gdzie znajde ''banna'' Sigharta ? Uwolnilem jego syna z lochow howe''a i nie wiem gdzie
go teraz znalezc.

Siedzi w karczmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest wymagająca, ale podoba mi się to :D Nieźle się napociłem zanim ubiłem mojego pierwszego smoka, dzięki temu zwycięstwo daje sporo satysfakcji :D Nawet w trakcie walki sobie screena strzeliłem :P Ktoś narzekał, że smoki w grze są za małe, jak dla mnie jest w porządku, co z resztą widać.

20100110235240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się :) Smoki (te prawdziwe, nie te niedorośnięte maluchy) z pewnością nie są za małe, co najwyżej jest ich za mało XD
A co do tej walki to wrażenia z niej trochę przypominają mi pierwsze starcie z Firkraagiem... Ech wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować