Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Cóż, nowy patch poprawia wiele irytujących spraw, ale także przyprawia parę nowych. :P
Widziałem u znajomego, lecz także słyszałem od kilku osób, że bardziej niż zwykle gra wyrzuca nas do pulpitu, a jak przy niektórych zadaniach zrobisz nieistotny wcześniej manewr, to nie będziesz mógł ich dokończyć... i na tym poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z was wrzucić kilka screenów z rozgrywki? Te co można wyszukać na sieci, to jakieś takie ciemne, jakby wszyscy grali w nią w nocy. ;)
Ewentualnie jakieś zrzuty z kreatora postaci.
No i czy komukolwiek odpaliła na starym jednordzeniowym Athlonie XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:21, Olamagato napisał:

Mógłby ktoś z was wrzucić kilka screenów z rozgrywki? Te co można wyszukać na sieci,
to jakieś takie ciemne, jakby wszyscy grali w nią w nocy. ;)
Ewentualnie jakieś zrzuty z kreatora postaci.
No i czy komukolwiek odpaliła na starym jednordzeniowym Athlonie XP?


Tu masz kreator, on jest stand-alone możesz się pobawić nim kupisz: http://www.gram.pl/news_8gPlG,63_Dragon_Age_Poczatek_kreator_postaci_juz_dostepny.html

Screeny niestety musi wrzucić Ci ktoś z PC, ja mam konsolówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:08, maniekk napisał:

Hehe głupie pytanie: Shale to on czy ona? Głosy w wersji ang i polskiej trochę się różnią,
a w pudełku pisze, że to ona.


Mnie się wydaje że to facet ew. jakiś obojnak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:01, Przedlack napisał:

Cóż, nowy patch poprawia wiele irytujących spraw, ale także przyprawia parę nowych. :P
Widziałem u znajomego, lecz także słyszałem od kilku osób, że bardziej niż zwykle gra
wyrzuca nas do pulpitu, a jak przy niektórych zadaniach zrobisz nieistotny wcześniej
manewr, to nie będziesz mógł ich dokończyć... i na tym poprzestanę.

u mnie wręcz odwrotnie, przed zainstalowaniem patcha wywalało mi co jakiś czas do pulpitu. Po zainstalowaniu nie wywaliło ani razu. A ze zrobieniem jakiegokolwiek questa nie miałem problemów. No może Sir Otto mi padał, ale i z tym sobie poradziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 12:09, Net_com napisał:

Ukończyłem dzisiaj Drago Age ,

Spoiler

bardzo jestem ciekawy , gdzie poszła Morrigan i co
z nią będzie

;]



Spoiler

Mam cichą nadzieję że powróci w dodatku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja bym raczej obstawiał, że w 2 części będzie. (Prędzej czy później na pewno powstanie DA2, nie wierze, że porzucą takie uniwersum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegam po lesie Bericlam (mogłem przekręcić nazwę) i szukam części zbroi "molocha" (znów mogłem przekręcić nazwę) znalazłem trzy groby, mam hełm, rękawice i buty, a gdzie jest napierśnik? W lesie nie znalazłem, albo gdzieś przegapiłem ostatni grób, wie ktoś gdzie on jest? Aktualnie chodzę po tym lochu gdzie mieszkają wilkołaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:47, damlon napisał:

Biegam po lesie Bericlam (mogłem przekręcić nazwę) i szukam części zbroi "molocha" (znów
mogłem przekręcić nazwę) znalazłem trzy groby, mam hełm, rękawice i buty, a gdzie jest
napierśnik? W lesie nie znalazłem, albo gdzieś przegapiłem ostatni grób, wie ktoś gdzie
on jest? Aktualnie chodzę po tym lochu gdzie mieszkają wilkołaki.


W tym lochu znajdziesz ducha dziecka i na tym poziomie musisz odprawić rytuał, aby dostac się do ostatniego grobowca. Podam co i jak, ale będzie po angielsku:

Spoiler

In the Brecilian Ruins, you discover an elven altar that looks like it was home to an ancient ritual. To succeed at the ritual, you must recover the tablet that explains what actions to take. The tablet can be found in a sarcophagus in one of the side rooms near where you encounter a ghostly boy near the start of this level. Follow the steps written in the tablet codex. If you perform the ritual steps in the wrong order, shades will appear and attack the party. The steps for the ritual are:
Examine the fountain to start its dialog
Fill the earthen jug with water
Leave the pool alone
Examine the altar to start its dialogue
Place the filled earthen jug on top of the altar
Kneel before the altar and pray
Examine the earthen jug on the altar
Take a single sip from the water in the jug
Take the earthen jug
Leave the altar alone
Examine the fountain to start its dialog
Dump the water in the jug back into the pool

If you perform the ritual steps in the right order, the large doors in this room will open, revealing an elven burial chamber. Inside, a shade guarding a sarcophagus awaits. The rewards for this and the “Mage’s Treasure” side quest are all pieces of the Juggernaut armor, one of the better armor sets in the game.



To są w sumie dwa questy, ale kończysz je za jednym razem :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 23:48, Wilkv napisał:

Spoiler

Za życia była krasnoludzką kobietą.

Dowiesz się tego podczas wykonywania jej questa.


Ok super:) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Twoje osiągnięcia są (z pewnym opóźnieniem) rejestrowane na Twoim koncie na social BioWare?
Poza tym jeśli jesteś podłączony do internetu to musisz się przy starcie zalogować aby gra potwierdziła legalność zainstalowanych dodatków (tych oficjalnych, fanowskie mody się nie liczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc
Mam problem z ucieczka z więzienia w przepranie zdołałem przejsć aż do momentu kiedy paniusia napotkana pyta mnie co ja tu robie i mimo kilku prub z odpowiedziami zawsze jest walka z 5 czy 6 wrogami a jestem sam jak mam to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować