Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dobrze dla Ciebie:) Ja na samą stronę BioWare mogę wejść bez problemu ale jak klikam Bioware Games >> Dragon Age: Origins to ekran robi się biały i tylko na dole bez końca zmienia się tekst - "oczekiwanie na dragonaage.bioware.com", "łączenie się z dragonge.bioware.com" i "połączony z dragonage.bioware.com" i tak w kółko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że o tej grze dowiedziałem się już jakiś czas temu, ale do tej pory jakoś na dłużej mojej uwagi nie przykuła. Może z braku informacji o niej, a może z powodu GTA IV (xd). W każdym razie oczekuję na tą grę z dużymi nadziejami, tylko że jedno mi przeszkadza. Jest to oczywiście EA, która dołoży do tej gry SECUROMO-DRMO-zabezbieczenia, które z pewnością będą uprzykrzać życie ludziom. No i za grę pewno sobie zażyczą Bóg wie ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to pre-ordery jeszcze nie wystartowały. Do premiery jeszcze jest trochę czasu więc to niewielki problem, mnie bardziej ciekawi czy EA przygotuje jakąś kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:17, Karharot napisał:

O ile mi wiadomo to pre-ordery jeszcze nie wystartowały. Do premiery jeszcze jest trochę
czasu więc to niewielki problem, mnie bardziej ciekawi czy EA przygotuje jakąś kolekcjonerkę.


EA wyda Dragon Age? To lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA zajmuje się dystrybucją gier BioWare od momentu kiedy ich wykupiło. Jedynym wyjątkiem był tu Mass Effect którego dystrybucją u nas zajmował się CDP ponieważ umowa dotycząca sprzedaży tego tytułu została zawarta z BioWare jeszcze zanim zostali oni wykupieni przez EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Mamy opóźnienie premiery :/ Na 2 część roku 2009. BioWare podało też, że DA pojawi się także na konsolach (X360 i PS3), a nie tylko PC jak początkowo zakładano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 09:28, Ecko09 napisał:

BioWare podało też, że DA
pojawi się także na konsolach (X360 i PS3), a nie tylko PC jak początkowo zakładano.


Przecież o wersjach konsolowych wiadomo już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:20, RexNebular napisał:

Przecież o wersjach konsolowych wiadomo już od dawna.


ale kolega Ecko lubi pisać o tym co już wiadomo na każdy możliwy temat...

swoją drogą, srogo się zawiodłem tym przesunięciem premiery. miałem nadzieje, że choćby skromną część wakacji będę mógł spędzić przy DA, a tu lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nikomu nic ujmować lecz uważam, że ten RPG co miał być powrotem do korzeni raczej taki nie będzie, cóż czy ktoś widział na konsolach jakiegoś staroklimatowego cRPG-a..?
JAk na razie jesetm pełen najczarniejszych przypuszczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:24, Malcollm napisał:

JAk na razie jesetm pełen najczarniejszych przypuszczeń


staraj się o tym nie myśleć :P
co prawda raz już BG dali na konsole [Baldur''s Gate: Dark Alliance konkretniej] i była to totalna klapa, więc i teraz można snuć przypuszczenia, że konsolowe DA będzie śmierdziało na kilometr. ale...co niestety mało jest możliwe, być może dostaniemy totalnie inny, mega grywalny i spełniający przynajmniej te najważniejsze obietnice produkt ? wolę myśleć, że taka właśnie niespodzianka nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, ludzie - chędożyć datę premiery. Jeśli ma być to staroszkolne cRPG, to warto czekać choćby kolejny rok. Niestety jednak, tak jak kolega Malcollm, jestem pełen obaw - otóż na konsolach brak takowych produkcji. Bo co mamy? Star Wars: KotOR? Dajcie spokój... Gameplay obejrzany przeze mnie w sieci też zbytnio nie napawa optymizmem - czyżby kolejny "epic kill''em all"?

Ciekawym pomysłem byłoby wydanie dwóch produktów - klasyczne cRPG na PeCety, i action-cRPG pokroju Jade Empire na PS3 i X360.

EDIT: Pizmaq! Dark Alliance to nie Baldur's Gate, a nędzna imitacja Hack'n'Slasha na tejże marce (podobnie zresztą jak Fallout: The Brotherhood of Steel)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 18:48, Metalhead86 napisał:

Pff, ludzie - chędożyć datę premiery. Jeśli ma być to staroszkolne cRPG, to warto czekać
choćby kolejny rok.


ileż można czekać ? nie sądzisz, że to pytanie jest jak najbardziej na miejscu ? i nie mam na myśli ''ileż można czekać na Dragon Age'', tylko - ileż można czekać na ''staroszkolnego cRPG''a'' ?!

Dnia 04.02.2009 o 18:48, Metalhead86 napisał:

Ciekawym pomysłem byłoby wydanie dwóch produktów - klasyczne cRPG na PeCety, i action-cRPG
pokroju Jade Empire na PS3 i X360.


jeśli robiły by obie wersje dwa inne studia imo było by to możliwe. ale w sytuacji jaką mam [a nie słyszałem, żeby było tak jak napisałem zdanie wcześniej] ciemno to widzę...

Dnia 04.02.2009 o 18:48, Metalhead86 napisał:

EDIT: Pizmaq! Dark Alliance to nie Baldur''s Gate, a nędzna imitacja Hack''n''Slasha na
tejże marce (podobnie zresztą jak Fallout: The Brotherhood of Steel)...


dobrze dobrze, tfu tfu wypluwam pierwszą część tytułu, zostaje samo Dark Alliance :P

P.S
na przyszłość nie pizmaq plz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:01, pizmak666 napisał:

ileż można czekać ? nie sądzisz, że to pytanie jest jak najbardziej na miejscu ? i nie
mam na myśli ''ileż można czekać na Dragon Age'', tylko - ileż można czekać na ''staroszkolnego
cRPG''a'' ?!

Ostatnim cRPG''iem na jakiego czekałem był Drakensang - właściwie to jedyny cRPG, na którego czekałem z niecierpliwością od czasów Baldur''s Gate II...

Dnia 04.02.2009 o 19:01, pizmak666 napisał:

jeśli robiły by obie wersje dwa inne studia imo było by to możliwe. ale w sytuacji jaką
mam [a nie słyszałem, żeby było tak jak napisałem zdanie wcześniej] ciemno to widzę...

Chłelera, pofantazjować zawsze można.

Dnia 04.02.2009 o 19:01, pizmak666 napisał:

dobrze dobrze, tfu tfu wypluwam pierwszą część tytułu, zostaje samo Dark Alliance :P

No i prawidłowo.

Dnia 04.02.2009 o 19:01, pizmak666 napisał:

P.S
na przyszłość nie pizmaq plz :P

Ale przecie tak jest szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:09, Metalhead86 napisał:

Ostatnim cRPG''iem na jakiego czekałem był Drakensang - właściwie to jedyny cRPG, na
którego czekałem z niecierpliwością od czasów Baldur''s Gate II...


ja na Drakensang''a nie czekałem, ba! zapowiedzi omijałem raczej [przez to, że to niemieckie]. natomiast recenzjami się zachwycam, tylko cholera nie mam czasu na niego, więc nie próbuję nawet go kupić... kurzyłby się tylko na półce. tak więc ostatni cRPG z prawdziwego zdarzenia jaki pamiętam to BG2. i dlatego też męczy mnie czekanie jeszcze dłużej, i jeszcze, i jeszcze...

Dnia 04.02.2009 o 19:09, Metalhead86 napisał:

Chłelera, pofantazjować zawsze można.


szkoda, że nie fantazjują tak twórcy i nie zamieniają fantazji w czyn.

Dnia 04.02.2009 o 19:09, Metalhead86 napisał:

Ale przecie tak jest szybciej...


szybciej jest pirz jeśli już Ci klawiszy szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:01, pizmak666 napisał:

ileż można czekać ? nie sądzisz, że to pytanie jest jak najbardziej na miejscu ? i nie
mam na myśli ''ileż można czekać na Dragon Age'', tylko - ileż można czekać na ''staroszkolnego
cRPG''a'' ?!


Tu odpowiedzieć można tylko tyle że jako gracze nie mamy innego wyboru jak tylko czekać ile trzeba. Popędzanie twórców niczemu nie służy, jeśli przyspieszą wydanie gry to co najwyżej skończy się to skopaniem potencjalnie przyzwoitego tytułu.
A cRPG w stylu BG? Szanse na coś takiego przepadły w chwili gdy jakiś "geniusz" podjął decyzję że Infinity Engine jest przestarzałe i trzeba zainwestować w nowe silniki, i od tego czasu coraz bardziej stawia się na doskonałe efekty graficzne a coraz mniej uwagi przywiązuje się do całej reszty:( Jedyne co w tej sytuacji można zrobić to nauczyć się cieszyć tym co wychodzi bo inaczej od razu można sobie zamówić dopisek na nagrobku "Wciąż czekam na prawdziwy cRPG".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obsuwa premiery, ale jeżeli ma to wyjść na korzyść grze, która zapowiada się rewelacyjnie - niech tak będzie, ale obawiam się trochę, jak wyjdzie walka na konsolach. Z tego co wiem, postacią będziemy chodzić i widok będzie zza pleców, a walka będzie w izometrycznym 3D, a na konsolach średnio może to przejść. :/

Przy okazji, wiecie może czy będzie w Polsce wydana książka oparta na świecie gry Dragon Age: Origins? Z tego co wiem to takowa powstaje (czytałem na jakimś serwisie o grach) , ale nie wiadomo, czy będzie w Polsce wydawana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:



Że co?! Kamera będzie albo izometryczna albo zza pleców. I to zarówno podczas walk jak i podczas chodzenia. Zależy od gracza jaką wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować