Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 10:05, daemonaray napisał:


Zalatuje kobieca solidarnością w tym temacie. ;D



Raczej ciekawością co będzie na końcu :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, porobiłem już wszystkie zadania główne, u krasnoludów, u elfów, u maginów i w wiosce Redcliff, teraz muszę odnaleźć tą urnę świętych prochów, gdzie tego w ogóle szukać? co teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam wazne pytanie:

jestem obecnie w PUSTCE (lub we snie, jak kto woli) na obszarze zwanym "klatwa templariuszy". jest tam troje fioletowch drzwi/ portali z tym ze po przejsciu przez jeden z nich przenosi mnie on pod drugi i nigdzie dalej sie dostac nie moge. sa tam tez 3 mysie dziury ale tez nie sa one przejsciem do dalszego obszaru (widocznego na mapie)

co mam robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:01, Thorgal13 napisał:

witajcie

mam wazne pytanie:

jestem obecnie w PUSTCE (lub we snie, jak kto woli) na obszarze zwanym "klatwa templariuszy".
jest tam troje fioletowch drzwi/ portali z tym ze po przejsciu przez jeden z nich przenosi
mnie on pod drugi i nigdzie dalej sie dostac nie moge. sa tam tez 3 mysie dziury ale
tez nie sa one przejsciem do dalszego obszaru (widocznego na mapie)

co mam robi??



Ale nie pokonałeś jeszcze tego ,,bosa"?
Ja przechodzilem w jedną stronę i drugą i jakos mi sie udało xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2010 o 14:03, matui1996 napisał:


Ale nie pokonałeś jeszcze tego ,,bosa"?
Ja przechodzilem w jedną stronę i drugą i jakos mi sie udało xd




jakiego bosa? chodzi ci o yvien, ta demonice? nie bylem jeszcze w tej CENTRALNEJ lokacji w puscte gdzie pewnie jest bos! na razie uratowalem tylko wynne.
chodzi mi konkretnie o lokacje "klatwa templariuszy". mam tam troje fioletowych drzwi przez ktore jak przejde, przenosze sie pod kolejne dzrzwi i tak w kolko, nic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:08, MamDowna napisał:

gdzie wpisac kody na dodatkowe rzeczy w grze (playstation 3) ?


Z tego co wiem wszystkie kody wpisuje się na "dragonage.bioware.com/redeem"
Trzeba mieć założone konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 18:49, daemonaray napisał:

Mógłbyś wrzucić screen w lepszej jakości?


Najlepsza, jaką udało mi się wykrzesać z mojej karty graficznej :)

20100126190506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 19:06, Grzech napisał:

Najlepsza, jaką udało mi się wykrzesać z mojej karty graficznej :)


Dzięki, o to chodziło. A może mi ktoś powiedzieć (bo pytam już trzeci raz), jak to jest z kolorami nicków i skryptami. Bo w Polskiej wersji jest pomniejszy i normalny, pomniejszy to biały a normalny żółty czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 14:01, Thorgal13 napisał:

/ciach/
co mam robi??


Musisz najpierw przejść pozostałych bossów tak, aby uzyskać możliwość przemiany w postać ducha. Duchem widzisz drzwi, przez które możesz przejść. Są one w normalnym trybie na wpół widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a właściwie problem z miastem Denerim. Konkretnie, to z dzielnicą targową - czy ktoś jeszcze miał tak, że gra się zawieszała w trakcie biegania po mapie? Tzn. zacinała się na 15 sekund co jakiś czas [raz rzadziej, raz częściej ale to była kwestia kilku sekund czasami, czyli 4-5 sekund biegnięcia i zwiecha na 15 sekund itd]? Da radę coś z tym zrobić? Na dłuższą skalę jest to naprawdę irytujące.. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:01, Choinix napisał:

Mam pytanie, a właściwie problem z miastem Denerim. Konkretnie, to z dzielnicą targową
- czy ktoś jeszcze miał tak, że gra się zawieszała w trakcie biegania po mapie? Tzn.
zacinała się na 15 sekund co jakiś czas [raz rzadziej, raz częściej ale to była kwestia
kilku sekund czasami, czyli 4-5 sekund biegnięcia i zwiecha na 15 sekund itd]? Da radę
coś z tym zrobić? Na dłuższą skalę jest to naprawdę irytujące.. ;<


Z tego co się orientuje to możliwe iż jest to kwestia tego że ta lokacja jest najbardziej sprzętożerna. Spróbuj zaktualizować grę + aktualizacja sterów grafiki i muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:11, daemonaray napisał:

Z tego co się orientuje to możliwe iż jest to kwestia tego że ta lokacja jest najbardziej
sprzętożerna. Spróbuj zaktualizować grę + aktualizacja sterów grafiki i muzyki.


Gra zaktualizowana, grafika zaktualizowana, muzyka zaktualizowana. Gra się nie zacina ani trochę, działa płynnie - nawet w tej lokacji, tylko te zwiochy. Dopóki postać biegnie jest wszystko ok, a te zwiochy tak nagle zacinają dźwięk obraz i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:15, Choinix napisał:

Gra zaktualizowana, grafika zaktualizowana, muzyka zaktualizowana. Gra się nie zacina
ani trochę, działa płynnie - nawet w tej lokacji, tylko te zwiochy. Dopóki postać biegnie
jest wszystko ok, a te zwiochy tak nagle zacinają dźwięk obraz i wszystko.


Spróbuj całkowicie wyłączyć kartę muzyczną w menedżerze urządzeń, być może to kwestia jakiegoś efektu dźwiękowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Przy walce ze smokiem staraj się rozproszyć drużynę
tak aby gad nie mógł uderzyć we wszystkie postacie jednym atakiem, bardzo skuteczne jest
też zaklęcie Stożek Zimna które potrafi na krótki czas unieruchomić przeciwnika (używając
go raz za razem możesz trzymać smoka w zamrożeniu przez większość walki).


Właśnie zawsze używam Stożka zimna, a jest jeszcze takie coś, ale obszarowe, nie wiem, czy to nie to. W każdym razie to drugie(obszarowe) jest skuteczne jak nie wiem na każdą prawie kreaturę w grze. No i działa obszarowo :) Dlatego Morrigan u mnie też potrafi te 2 czary, bo nie ma to jak tłuc zamrożonego oponenta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pusty zwój, "czyste cośtam", który można sprzedać za chyba jednego srebrnika, to do czegoś służy, prócz sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować