Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Witajcie znowu. Mam proźbę bardzo gorącą. Mógłby ktoś przetłumaczyć teofea do Dragona, albo podać jakiś link do takiej stronki, bo nie wszystkie rozumiem. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie znowu. Mam proźbę bardzo gorącą. Mógłby ktoś przetłumaczyć teofea do Dragona, albo podać jakiś link do takiej stronki, bo nie wszystkie rozumiem. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałeś, nie musisz wstawiać kolejnego posta :) Podaj których trofeów nie rozumiesz to Ci je przetłumaczę.
BTW - czy DA nie jest przypadkiem spolszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio, że każdy strzał Leliany jest pudłowany(SIC!) I nie wiem czego to przyczyna, zręczność ma dobrze rozwiniętą, więc jestem w kropce. Ktoś podrzuci pomysł czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo Leliany to jak rozpocząć questa dla niej. Bo trochę się zdołowałem jak przeczytałem to w obrazku.

Dodam że sympatie z nią mam rozwiniętą maksymalnie.

UWAGA! Spoiler w obrazku.

20100201225946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli lojalność masz u niej wymaksowaną a nie zadałeś jej odpowiedniego pytanie wcześniej to już z jej questem nie ruszysz, na szczęście wydaje mi się że najnowszy patch to poprawia więc spróbuj ponownie po jego zainstalowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:04, Karharot napisał:

Cóż, jeśli lojalność masz u niej wymaksowaną a nie zadałeś jej odpowiedniego pytanie
wcześniej to już z jej questem nie ruszysz, na szczęście wydaje mi się że najnowszy patch
to poprawia więc spróbuj ponownie po jego zainstalowaniu.


To jest więcej niż głupie, to jest cios wymierzony w casualowych graczy! ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra tak, ale nie trofea :).
Oto lista:
-Used a tome to improve the main character''s attributes, talents, spells, or skills
-Sided with the Cult of Andraste in "The Urn Of Sacred Ashes"
-Crafted an item

To chyba tyle, ale mam jeszcze pytanko. Jakie są ukryte trofea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:09, Renzov napisał:

Gra tak, ale nie trofea :).
Oto lista:
-Used a tome to improve the main character''s attributes, talents, spells, or skills


Użyj księgi (takiej, którą można np. kupić w sklepie) aby zwiększyć talent, czar lub umiejętność.

Dnia 01.02.2010 o 23:09, Renzov napisał:

-Sided with the Cult of Andraste in "The Urn Of Sacred Ashes"


Opowiedz się za "Kultem "Andrasty"" w queście "Urna Świętych Prochów"

Dnia 01.02.2010 o 23:09, Renzov napisał:

-Crafted an item


Zrób jakąś rzecz, chodzi o crafting - np. zrób eliksir uzdrawiający.

Dnia 01.02.2010 o 23:09, Renzov napisał:

To chyba tyle, ale mam jeszcze pytanko. Jakie są ukryte trofea?


Tego nie wiem bo mam wersję na X360 ale pisze to na pewno na http://ps3trophies.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe coraz bardziej podobają mi się walki w Dragon Age. Wreszcie mogę rozwinąć swój zmysł taktyczny. Wczoraj "zwiedziłem" opuszczony do pełen magów krwi w Denerim. Bardzo fajne walki, muszę przyznać. Szczególnie jak ma się mało opatrunków. Hehehe ale o dziwo udało mi się nie zginąć ani razu główną postacią. :-)

Ma ktoś jakieś sugestie co warto rozwijać u Morrigan? Myślałem nad tą magią krwi właśnie. Coś mi się nie widzi ta zmiennokształtność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:44, KloniskO napisał:

Zauważyłem ostatnio, że każdy strzał Leliany jest pudłowany(SIC!) I nie wiem czego to
przyczyna, zręczność ma dobrze rozwiniętą, więc jestem w kropce. Ktoś podrzuci pomysł
czemu tak jest?

Najpierw spróbuj zmniejszyć odległość między nią, a wrogiem. W przypadku broni dystansowych każda ma współczynnik zasięgu i jeżeli jest się dalej od wroga niż ten współczynnik wynosi, to szanse trafienia drastycznie maleją.
Aby polepszyć szanse na trafienie z łuku warto również rozwijać zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 08:17, Arry napisał:

Najpierw spróbuj zmniejszyć odległość między nią, a wrogiem. W przypadku broni dystansowych
każda ma współczynnik zasięgu i jeżeli jest się dalej od wroga niż ten współczynnik wynosi,
to szanse trafienia drastycznie maleją.


Próbowałem, nawet z odległości jednego metra każdy strzał to pudło, więc to bardzo dziwna sprawa, może jakiś bug?

Dnia 02.02.2010 o 08:17, Arry napisał:

Aby polepszyć szanse na trafienie z łuku warto również rozwijać zręczność.


Zręczność ma akurat na poziomie 34 i zastanawiam się czy w takim wypadku nie dać na wyposażenie sztyletów, bo póki co to ja dziękuję łucznikowi, który nie zadaje żadnych obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 22:59, daemonaray napisał:

Apropo Leliany to jak rozpocząć questa dla niej. Bo trochę się zdołowałem jak przeczytałem
to w obrazku.


Spróbuj spaczować grę, wziąć Lelianę do drużyny i wybrać się w kierunku obozowiska elfów w lesie.
Mi się jej quest nie odblokował jak grałam za pierwszym razem, a ostatnio jak wczytałam sejwa tej postaci po zakończeniu gry aby zrobić dlc myk - Leliana dała mi questa (oczywiście jest za późno, aby go zrobić, ale to znaczy, że masz szansę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 06:25, HumanGhost napisał:

Ma ktoś jakieś sugestie co warto rozwijać u Morrigan? Myślałem nad tą magią krwi właśnie.
Coś mi się nie widzi ta zmiennokształtność.

Spirit Healer, pierwsza zdolność z brzegu jest niezwykle przydatna (reszta jest zbędna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:12, DragonLord napisał:

Spirit Healer, pierwsza zdolność z brzegu jest niezwykle przydatna (reszta jest zbędna).

zasadniczo tylko to pasuje, bo magia krwi tylko z mistycznym wojownikiem pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli lepiej pozostać przy Morrigan jako postaci wspomagającej drużynę, a nie atakującej? W sumie taki miałem zamiar na początku i chyba taką decyzję podtrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Healera w drużynie musisz mieć więc jeśli nie chcesz brać jednocześnie Morrigan i Wynne to powinieneś tą pierwszą wyszkolić do wspierania, nie wyklucza to jednak całkowicie jej uczestnictwa w atakowaniu bo kilku czarów ofensywnych może się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować