Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 18:44, Matix123 napisał:

Jest więc nie trzeba iść do pustki ale fajnie


Jak nie trzeba ? Trzeba! Gdzie napisałem, że nie trzeba? Do pustki wkraczasz podczas ratowania tego opętanego chłopca...zrobiłeś to już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś ciekawe linki do modów? Chodzi mi o takie działające z polską wersją (zainstalowałem ostatnio jakiś mod z ubrankami, to nie było ich widać i latały same głowy z bonią :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się Wam, że gra się w pewnym momencie wywala do Windowsa? W różnych momentach, bez jakiegoś błędu czy czegokolwiek. Po prostu przestaje działać. Dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:36, Matix123 napisał:

noo w zamku reed clife a jak ubić tą Babkę lęgu czy coś tam


Zależy jaką masz drużynę. Zresztą nie jest potrzebna żadna specjalna taktyka. Jeden wojownik bije matkę, drugi wojownik/łotrzyk macki, jeden mag support, a drugi atakuje matkę. Jak zaatakuje go macka to zamrożenie. Z jednym magiem pewnie trochę gorzej... Po prostu jednym bijesz macki, a reszta na matkę i od czasu do czasu walnie jakąś mackę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:01, HumanGhost napisał:

Zdarza się Wam, że gra się w pewnym momencie wywala do Windowsa? W różnych momentach,
bez jakiegoś błędu czy czegokolwiek. Po prostu przestaje działać. Dziwne trochę.


Mi gra od czasu do czasu tnie niemiłosiernie w jednym miejscu...plac targowy w Denerim + niekiedy podczas wyłączania gry wyskakuje błąd i reset automatyczny kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:01, HumanGhost napisał:

Zdarza się Wam, że gra się w pewnym momencie wywala do Windowsa?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:01, HumanGhost napisał:

Po prostu przestaje działać. Dziwne trochę.


Miałem tak, najczęściej przy dialogach. O dziwo gdy grałem pierwszy raz wszystko śmigało bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 21:01, HumanGhost napisał:

Zdarza się Wam, że gra się w pewnym momencie wywala do Windowsa? W różnych momentach,
bez jakiegoś błędu czy czegokolwiek. Po prostu przestaje działać. Dziwne trochę.

Ja też niczego takiego nie mam, gram pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dodatek Powrót do Ostagaru i mi wyskoczyło ze muszę pobrać patcha 1.02a to ściągnąłem i przy instalacji jego wyskakuje mi błąd: Wystąpił błąd podczas instalacji wersji 1.02 Dragon Age: Początek. (36) jak można to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poradzi, jakiego zrobić łotrzyka (jaka broń, jakie specjalizacje, umiejętności)??? Grałem już wojownikiem i magiem, ale o łotrzykach nie wiem prawie nic. I jeszcze jedno. O co chodzi w trofeum Tinkerer (crafted an item)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:11, Renzov napisał:

O co chodzi w trofeum Tinkerer (crafted an item)???

Z tego co kojarzę to musisz coś własnoręcznie stworzyć. Okład leczniczy, miksturę, pułapkę, truciznę czy jeszcze coś innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:11, Renzov napisał:

Ktoś poradzi, jakiego zrobić łotrzyka (jaka broń, jakie specjalizacje, umiejętności)???
Grałem już wojownikiem i magiem, ale o łotrzykach nie wiem prawie nic. I jeszcze jedno.
O co chodzi w trofeum Tinkerer (crafted an item)???

Grałem w DA tylko raz, łotrzykiem właśnie. Assassin i duelist, walka dwoma broniami. Grało się bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?? Ktoś sobie chyba kpi :) Nie chciało im się czegoś usuwać z gry więc wlepili na to napis "Do not use", ciekawe co jeszcze wymyślą XD
BTW - ma toto przynajmniej jakieś ciekawe właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 18:04, Karharot napisał:

WTF?? Ktoś sobie chyba kpi :) Nie chciało im się czegoś usuwać z gry więc wlepili na
to napis "Do not use", ciekawe co jeszcze wymyślą XD
BTW - ma toto przynajmniej jakieś ciekawe właściwości?


Myślę, że to taki żart twórców, a nie jakiś odpad produkcyjny. Zwłaszcza, że nosił ją pewien człowiek.
Na facecie wygląda jak normalne ubranie, ale na kobietach właśnie tak :)

--> Arry - a na razie nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować