Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 13:09, HumanGhost napisał:

Hmmm to ja mam jakoś dziwnie. Mam te katalogi Story i Achievements, też z mała ilością
screenów w drugim. Ale katalogu User nie mam. :-/

Mam to samo. Też mam win7. Rozwiązałeś już problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy wrzuca to i ja gorszy nie będę :D...
1. Moja drużyna którą grałem przez większością gry. Tutaj akurat w poszukiwaniu prochów Andrasty ;p
2.Finish...huzia na Józia ;)

20100222180146

20100222180437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Templariusze ścigają maga.
2. Moja postać w zbroi molocha i czar po wypiciu mikstury z twierdzy wojownika.
3.Szara straż
4.Mój szary strażnik

20100222184730

20100222184751

20100222184844

20100222184924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:52, Renzov napisał:

> 4.Mój szary strażnik
>
To jest Twoja postać???


No
W linku w moim opisie mam więcej.
Zbroja jest z moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:10, Turner_William napisał:

A ja mam takie pytanie: czy po wypiciu tej

Spoiler

mikstury z Twierdzy Strażnika

nadal
możemy wybrać 2 specjalizacje czy zostanie nam tylko jedna?

Spoiler

Wypicie tej mikstury to 2 talenty gratis. Nie tracisz punktu specjalizacji, ani punktów na wykupienie tych talentów - masz je od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wiem że dostaje się 2 umiejętności

, ale byłem tam na niskim poziomie, chyba nie miałem jeszcze punktu na specjalizację i nie mogłem tego sprawdzić. Pytałem tak na przyszłość, za drugim razem wypiję do dna:) Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:05, Abi_Dalzim napisał:

Mam to samo. Też mam win7. Rozwiązałeś już problem?


Niestety problem nie rozwiązany. Próbowałem już nawet różnych ustawień w services.msc i nic. Ehh jutro wyjeżdżam służbowo i nie będzie mnie do weekendu. Jak Ci coś przyjdzie do głowy to daj znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:49, Lukasz151 napisał:

1.Templariusze ścigają maga.
2. Moja postać w zbroi molocha i czar po wypiciu mikstury z twierdzy wojownika.
3.Szara straż
4.Mój szary strażnik


Co to za zbroja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że nawet na poziomie Nightmare tylko magowie są trudnymi przeciwnikami. Smoki są podejrzanie łatwe, może z powodu Wynne utrzymującej wszystkich przy życiu.
Wrzucam najlepsze finiszery jakie udało mi się zrobić :) Te dwa płonące mieczyki to The Immortal Phoenix z moda o tej samej nazwie. Są gorsze niż Starfang, ale do mojej postaci pasują idealnie.

20100222215640

20100222215653

20100222215709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:53, Lucas01 napisał:

> 1.Templariusze ścigają maga.
> 2. Moja postać w zbroi molocha i czar po wypiciu mikstury z twierdzy wojownika.

> 3.Szara straż
> 4.Mój szary strażnik
>

Co to za zbroja


Grey Warden Runic Armor z dragonagenexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW modów - czy są jakieś spolszczone/polskie? Domyślam się, że taka zbroja to "tylko" staty po ang. ale bardzo jestem uczulony na hybrydowe napisy (coś po pol, coś po ang brrr) i jestem ciekaw czy ktoś z naszych rodaków coś działał w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jestem juz zaprzyjazniony z Wynne (na 90) i zrobilem zadanie zwazane z nia, jednak nadal nie mam opcji podczas rozmowy aby ona odblokowala mi klase uzdrowiciela dusz. Czy cos pominalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszą osobą która o to pyta... Nie wiem dokładnie w czym jest problem ale możliwe że Wynne ma jakiś bug nie pozwalający jej na nauczenie gracza tej specjalizacji. Najlepiej udaj się do Denerimu i po prostu kup książkę odblokowującą Ci tą specjalizację. Jeśli nie chcesz tracić kasy to przed kupnem zapisz grę, kup i przeczytaj książkę po czym załaduj grę - Uzdrowiciel Dusz będzie już odblokowany a Ty wciąż będziesz miał swoje złoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:39, Karharot napisał:

Nie jesteś pierwszą osobą która o to pyta... Nie wiem dokładnie w czym jest problem ale
możliwe że Wynne ma jakiś bug nie pozwalający jej na nauczenie gracza tej specjalizacji.
Najlepiej udaj się do Denerimu i po prostu kup książkę odblokowującą Ci tą specjalizację.
Jeśli nie chcesz tracić kasy to przed kupnem zapisz grę, kup i przeczytaj książkę po
czym załaduj grę - Uzdrowiciel Dusz będzie już odblokowany a Ty wciąż będziesz miał swoje
złoto :)


Ahhh....Denerim wlasnie tam zmierzam bo tylko to mi zostalo. Dziekuje za pomoc tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:39, Karharot napisał:

Nie jesteś pierwszą osobą która o to pyta... Nie wiem dokładnie w czym jest problem ale
możliwe że Wynne ma jakiś bug nie pozwalający jej na nauczenie gracza tej specjalizacji.
Najlepiej udaj się do Denerimu i po prostu kup książkę odblokowującą Ci tą specjalizację.
Jeśli nie chcesz tracić kasy to przed kupnem zapisz grę, kup i przeczytaj książkę po
czym załaduj grę - Uzdrowiciel Dusz będzie już odblokowany a Ty wciąż będziesz miał swoje
złoto :)

Odpowiedź jest prosta i podana w przypiętym poście. W wersji PC Wynne nie nauczy nikogo specjalizacji "Uzdrowiciel Dusz" - robi to jedynie na konsolach.
Edit - przepraszam, wygląda na to, że w przypiętym poście tego nie ma. W takim razie musiałem to wyczytać gdzieś indziej.
Edit 2 - a jednak miałem racje. Tyle, ze informacja o tym jest podana osobno, poniżej wszystkich specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować