Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie



Spoiler

No raczej nie, jak się nie mylę to nazywała Architekta ojcem. Zaraz poszukam save z rozmowy z nim i wszystko będzie jasne kto ma rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 15:07, Longer napisał:

Spoiler

Więc kiedy pytamy Architekta kim jest Matka, to odpowiada : "moim najmniej udanym dziełem" ;))



Ano :) Dzięki za sprostowanie. Nie mniej jednak, chciałbym, aby to była Morri :P Tak jej nawet ładniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 15:09, Grzech napisał:

Ano :) Dzięki za sprostowanie. Nie mniej jednak, chciałbym, aby to była Morri :P Tak
jej nawet ładniej :D

Kwestia gustu, na spacer byś z nią nie poszedł a co dopiero "pobawił" się na łóżku;)

Spoiler

Tak czy siak Matka już nie żyje. Mi się wydaje, że "nasze" dziecko będzie przyszłym Arcydemonem bądź innym stworem który znajdzie się na czele Plagi. Chyba, że w DA2 to nie pomioty będą naszymi przeciwnikami a jakieś nowe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 15:14, Longer napisał:

Kwestia gustu, na spacer byś z nią nie poszedł a co dopiero "pobawił" się na łóżku;)

Spoiler

Tak czy siak Matka już nie żyje. Mi się wydaje, że "nasze" dziecko będzie przyszłym
Arcydemonem bądź innym stworem który znajdzie się na czele Plagi. Chyba, że w DA2 to
nie pomioty będą naszymi przeciwnikami a jakieś nowe zło.


Spoiler

Ciekawe jak będzie wyglądał ta plaga z DA2 prowadzona przez nieistniejące dziecko Morrigan (nie ma obowiązku się z nią przesypiać)?Pewnie jeszcze epicka bitwa z nieżywym Szarym Strażnikiem, prawie jak Monthy Python. ;-)
Ale sądząc po zakończeniu DA:O, szansa na ponowne zobaczenie Morrigan/Flemeth jest bardzo duża.


Ja mam wielką nadzieję, że w kolejnych częściach dadzą sobie spokój z całą tą Plagą, pomiotami i Szarą Strażą. Po przebudzeniu mam już serdecznie tego dość. Cała ta szopka wygląda na mocno naciąganą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 17:01, michal_w napisał:

Ja mam wielką nadzieję, że w kolejnych częściach dadzą sobie spokój z całą tą Plagą,
pomiotami i Szarą Strażą. Po przebudzeniu mam już serdecznie tego dość. Cała ta szopka
wygląda na mocno naciąganą.


Jeśli plaga nie pojawi się w drugiej części to i Szarych Strażników raczej nie zobaczymy. W końcu Plaga jest ich najważniejszym celem, a gdy jej zabraknie to i Strażnicy znikną. Choć z drugiej strony bardzo mi się oni podobają, historia i ich poświęcenie w walce z pomiotami. Ale masz rację, druga potyczka z Plagą i Arcydemonem to byłby już odgrzewany kotlet. Zobaczymy co wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 20:49, Pupu2 napisał:

Ten DLC Mod do importowania itemów z Origins do Awakening, działa, tylko Oddechu Zimy,
którą władała Morrigan mi nie przeniosło :(


Cóż za pech. I co Ty teraz zrobisz? Skończ wreszcie informować nas o swoich "przygodach i rozczarowaniach" bo to się staje nie tyle nudne co denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 21:12, Longer napisał:

> Ten DLC Mod do importowania itemów z Origins do Awakening, działa, tylko Oddechu
Zimy,
> którą władała Morrigan mi nie przeniosło :(

Cóż za pech. I co Ty teraz zrobisz? Skończ wreszcie informować nas o swoich "przygodach
i rozczarowaniach" bo to się staje nie tyle nudne co denerwujące.


Longe,r nie znudziło Ci się upominanie mnie? ;/

Btw, wy też odczuwacie nizszy poziom trudnosći dodaktu względem podstawki? Gram na poziomie nightmare .. ale prawde mówiąc niewiele to się różni, o ile wcale wobec normal.

Nowe umiejętnosci i spelle są na prawdę potężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 22:11, Pupu2 napisał:

Longe,r nie znudziło Ci się upominanie mnie? ;/

Nie wiem czy to do mnie bo nie znam takiego użytkownika. Ale nie, nie znudziło mi się.

Dnia 26.03.2010 o 22:11, Pupu2 napisał:

Btw, wy też odczuwacie nizszy poziom trudnosći dodaktu względem podstawki? Gram na poziomie
nightmare .. ale prawde mówiąc niewiele to się różni, o ile wcale wobec normal.

Tak, również to odczuwamy, i jest to jeden z największych minusów gry. Jest ona za łatwa, Nie wiem po co wymyślili żeby dodatek rozpocząć od 18lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:11, Pupu2 napisał:

> >


No dodatek jest sporo łatwiejszy. Podstawka była wymagająca, było dużo ciężkich walk. W dodatku walki nie sprawiają najmniejszego problemu, jedynie jedna walka po 6h jak na razie sprawiła mi problem.

Spoiler

Z tym Ognistym Golemem i magiem pomiotów co był z nim- nie pamiętam imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:33, Longer napisał:

Tak, również to odczuwamy, i jest to jeden z największych minusów gry. Jest ona za łatwa, Nie wiem po co wymyślili żeby dodatek rozpocząć od 18lvl.


Po to, żeby nie skończyć jej na 10 :P
Wśród nowych featsów, imho najlepsze i najefektowniejsze było łotrzykowe Mgnienie. W ostatnich etapach gry, po obraniu za cel 15 pomiotów, wszystkich ich wykańczałem jednym ciosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:46, Grzech napisał:

> Tak, również to odczuwamy, i jest to jeden z największych minusów gry. Jest ona
za łatwa, Nie wiem po co wymyślili żeby dodatek rozpocząć od 18lvl.

Po to, żeby nie skończyć jej na 10 :P

To nie jest wytłumaczenie ...zresztą wolałbym nawet zakończyć dodatek na tym 10 levelu, ale żeby pomęczyć się z pomiotami i naprawdę rozmyślać nad taktyką podczas pojedynków. W podstawce poziom trudności już był taki sobie a w Przebudzeniu to już masakrycznie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 22:52, Longer napisał:

To nie jest wytłumaczenie ...zresztą wolałbym nawet zakończyć dodatek na tym 10 levelu, ale żeby pomęczyć się z pomiotami i naprawdę rozmyślać nad taktyką podczas pojedynków. W podstawce poziom trudności już był taki sobie a w Przebudzeniu to już masakrycznie łatwo.


No wiem, wiem :) Ogólnie ten dodatek jest niedopracowany. IMO wypuścili go zdecydowanie za szybko, nie zbalansowali. No i wyszła kupa :)Jest taki mod, który sprawia, że poziom Koszmar, to naprawdę koszmar, więc spróbuj zassać :] http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 22:58, Grzech napisał:

Jest taki mod, który sprawia, że poziom
Koszmar, to naprawdę koszmar, więc spróbuj zassać :] http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=16

Dzięki, na pewno skorzystam ale obecnie chcę odpocząć od tej całej Plagi. Przez dodatek jakoś zabijanie pomiotów już nie sprawia mi radochy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, koszmaru to ja się boję.. chcę po prostu aby było wymagające, ale nie chce też przechodzić każdej walki za 10tym razem. Chcę się wysilić i mieć przyjemność, że daję radę. :)
Wiedzieć, ze jak się pomylę lub zignoruję przeciwnika - to padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować