Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Można wykonać zbroję z pancerz golema? ;o

Spoiler

Łuski smoka oraz smocze łuski zdobędziesz ze smoków, musisz się udać do ruin światyni a potem jaskini (tam gdzie spoczywają prochy św. andrasty), zabijając kolgrima zdobędizesz róg, którym możesz zwabić wielkiego smoka i go pokonać, zdobywając łuskę :D (że też 1 łuska starczy na zbroję, buty i rękawice, a jednoczenie zezwala na wykonanie tych elementów z kości :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 01:13, Ecko09 napisał:

Gdzie mogę zdobyć materiały potrzebne do stworzenia miecza ze smoczej kości i zbroi z pancerza golema?

Co do zbroi to

Spoiler

wełniany podkład i żelazo możesz kupić w Amarancie a Krwawy Lotos znaleźć w tym lesie w którym masz rozwiązać problem z napaściami na karawany. Recepturę na miksturę znajdziesz w podziemiach Twierdzy Czuwania, nie wiem czy można gdzieś znaleźć samą miksturę (mam nadzieję że tak bo nikt w mojej drużynie nie potrafi tak0owej stworzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą już 7h gry w dodatek i musze przyznać, że jak dla mnie jest lepszy od podstawki. Świat bogaty w różnorodne itemy, ciekawe lokacje (ah te miasto w głębokich scieżkach :D), questów w ciul dostałam i jest co robić chyba. Kasa płynie strumieniami, ale również jest sporo drogich itemów. Niestety BioWare znó coś wymyślił, by popsuć grywalność :P poziom trudności nawet na nightmare jest nijaki ;| może to przez mój level (26 obecnie).

Jest też kilka fajnych rozwiązań, jak księga umożliwiająca resetowanie statsów. :)


http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=16
Tutaj jest wiele paczek.. wystarczy, że zainstaluję enemies package i przeciwnicy już będą mocniejsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten enemies package zwiększył koszt użycia czarów? Czy tylko mi się wydaje?

Update: zmienia.. zwiększa o 70% .. może to i dobrze, w tym dodatku każdy ma w ciul życia i many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 08:37, Pupu2 napisał:

Jest też kilka fajnych rozwiązań, jak księga umożliwiająca resetowanie statsów. :)


I są książki nauki specjalizacji, których nie odblokowałem (np. ja) w podstawce - łupieżca, mag krwi. A u pierwszego lepszego kupca znalazłem księgi. Najlepsze jest to, że gram w podstawkę (znowu :P) i te specjalności są odblokowane :) A mówili, że nie ma interakcji podstawka ~ dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry,. ale to nie ja zablokowałam edytowanie postów na forum. Tak by było wszystko w 1 poście. Ale nie można edytowac.

Btw, ten nightmare ldc mod jednak odbiera zabawę. Większy koszt zaklęć = mniejsza frajda z rzucania spelli. MOżna jakoś odinstalowac dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 09:49, Pupu2 napisał:

Sorry,. ale to nie ja zablokowałam edytowanie postów na forum. Tak by było wszystko w 1 poście. Ale nie można edytowac.


Co nie zmienia faktu, że jesteś strasznie irytujący :P

Dnia 27.03.2010 o 09:49, Pupu2 napisał:

Btw, ten nightmare ldc mod jednak odbiera zabawę. Większy koszt zaklęć = mniejsza frajda z rzucania spelli. MOżna jakoś odinstalowac dlc?


C:\Users\Nazwa_Użytkownika\Documents\BioWare\Dragon Age\packages\core\override i usuwasz jra_core

EDIT: Znalazłem fajny mod, któy pozawala na naukę spelli z dodatku i wykorzystywać je w podstawce :)
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 09:39, L33T napisał:

M8
"szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony"
http://www.gram.pl/regulamin.asp

ile można ją tolerować ?


A mi Ty odbierasz przyjemność z korzystania ze strony, bo spamujesz jak to niby Pupu2 spam robi. Jakby to był Twój serwer i Twój problem. Nie masz nic do powiedzenia na temat Dragon Age? To nie pisz. Zresztą komu ja to mówię... komuś kto płacze o kilka linijek tekstu na forum, które akurat wybitnie mu "przeszkadzają"...
Jesteście śmieszni z tymi najazdami na Pupu2. I mimo, iż Pupu2 faktycznie wbija dość sporo postów o grze, to przynajmniej pisze na temat i... co ciekawsze potrafi zignorować wasze posty z najazdami na nią (nie robiąc jednocześnie spamu "a Ty głupi jesteś idź stąd").

---

Wie ktoś może, czy ktokolwiek planuje wydać jakąkolwiek paczkę DLC? Na chwilę obecną ta chwilka zabawy nie jest warta ceny, za którą krzyczy Bioware (punktowo ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to też zacznę prowadzić dziennik z postępami w grze w tym wątku akurat robię nową postać. Będzie duuuużo postów i to na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć księgę Flemeth? Wiem tylko tyle, że jest w Wieży Magów, ale gdzie dokładnie? (zadanie dla Morigan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 10:06, Choinix napisał:

>

Wie ktoś może, czy ktokolwiek planuje wydać jakąkolwiek paczkę DLC? Na chwilę obecną
ta chwilka zabawy nie jest warta ceny, za którą krzyczy Bioware (punktowo ;p).


Póki co nikt nie wspominał o planach wydania DLC w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować