Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Pupu2
1. Niechciane DLC najłatwiej jest po prostu wyłączyć - po odpaleniu gry w menu głównym wybierz "zawartość do pobrania" i zakładkę "zawartość zainstalowana" a następnie odznacz niechciane DLC.
2. Edycja posta działa tylko przez 5 minut po jego wstawieniu.
3. Zanim napiszesz posta zastanów się chwilę czy napisałaś w nim wszystko co chciałaś, forum to nie czat, postów nie musisz (i nie powinnaś) wstawiać natychmiast jak tylko coś Ci przyjdzie do głowy a wtedy gdy naprawdę chcesz zapytać o coś czego sama nie potrafisz rozwiązać (pomimo że przynajmniej przez chwilę próbowałaś) lub masz coś istotnego do powiedzenia. Unikaj pisania o rzeczach które aktualnie w grze czy z grą robisz tylko po to aby o nich wspomnieć bo to już naprawdę zaczyna być spam i jeśli będziesz to kontynuować to porozmawiamy poważniej. Jeśli naprawdę chcesz prowadzić dziennik swojej działalności skorzystaj z propozycji L33T i załóż gramsajta - będziesz tam mogła pisać do woli o wszystkim co robisz i nikt nie będzie Cię za to krytykował a co więcej będziesz mogła swoje wpisy dowolnie edytować i aktualizować nie tylko tekstem ale też i innymi materiałami.

L33T
Pomysł z blogiem jest całkiem dobry, komentarz o "gównianym spamie" już nie, okaż troszeczkę więcej szacunku wobec wypowiedzi innych użytkowników nawet jeśli ci się one nie podobają. Proszę Cię też abyś nie bawił się w pseudomoderatorkę - jak coś wydaje Ci się niewłaściwe (jak to faktycznie jest w tym wypadku) napisz na formularz a na pewno zwrócisz na to naszą uwagę. W razie czego posty osoby która nie reaguje na Twoje rady możesz po prostu przestać czytać choć w tym wypadku wierzę że spam Pupu2 wkrótce się zakończy, w ten czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam po nowych obszarach biegać z TABem, podświetla przeedmioty. Sporo bym bez niego opuścił >.<

@up - jaki spam? to normalna rozmowa o grze, żaden offtop, zwyczajne jakaś nagonka działa - chwilę poczytałem posty Pupu i widzę sens, drugie dno. Pominę fakt że się "won" do kobiety nie mówi z czystej kultury :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 01:24, Karharot napisał:

>

Spoiler


Poszedłem do Amarantu, ale u żadnego z kupców ani nigdzie indziej nie znalazłem wełnianego podkładu i czystego żelaza. A i jeszcze, gdzie mogę zdobyć smocze jajo? I muszę sie rozejrzeć też za arcymistrzowską runą ognią, ale z nią nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:30, Ecko09 napisał:

Spoiler

Poszedłem do Amarantu, ale u żadnego z kupców ani nigdzie indziej nie znalazłem wełnianego podkładu i czystego żelaza.


Spoiler

A sprawdziłeś u wszystkich? Jestem pewien że obydwa te przedmioty zdobyłem w Amarancie i wydaje mi się że je kupiłem (albo przynajmniej jeden z nich)

Dnia 27.03.2010 o 11:30, Ecko09 napisał:

Spoiler

A i jeszcze, gdzie mogę zdobyć smocze jajo?


Spoiler

W kopalni srebrnorytu (czy jak się tam to coś nazywa) którą znajdziesz w lesie w którym napadane są karawany

Dnia 27.03.2010 o 11:30, Ecko09 napisał:

Spoiler

I muszę sie rozejrzeć też za arcymistrzowską runą ognią, ale z nią nie powinno być problemu.


Spoiler

Runę to sobie po prostu stwórz :)



-> Ostrowiak
Co do "won" to się w pełni zgadzam (z tym że nie powinno się w ten sposób mówić do nikogo, nie tylko do kobiet), co do treści postów już nie, gdyby każdy co 20 minut gry wpadał tutaj aby napisać co właśnie zrobił czy widział to wszystko byłoby na temat ale chyba niezbyt przyjemnie by się to czytało prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:40, Karharot napisał:

>

Spoiler

Poszedłem do Amarantu, ale u żadnego z kupców ani nigdzie indziej nie znalazłem
wełnianego podkładu i czystego żelaza.


Spoiler

A sprawdziłeś u wszystkich? Jestem pewien że obydwa te przedmioty zdobyłem w Amarancie
i wydaje mi się że je kupiłem (albo przynajmniej jeden z nich)



Sprawdziłem każdego z 3 kupców, żaden nie miał tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:47, Ecko09 napisał:

Sprawdziłem każdego z 3 kupców, żaden nie miał tego.

Spoiler

To kiepsko sprawdziłeś bo kupców (wliczając w to karczmarza) jest 4 :) Tak na poważne to nie sądzę aby karczmarz to miał i bardziej prawdopodobne że te przedmioty są na targu
a) sprawdź wszystkie kategorie przedmiotów oferowanych przez kupca
b) upewnij się czy przypadkiem nie kupiłeś już tego wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:57, Karharot napisał:

>


Zapomniałem napisać o karczmarze, ale u niego też byłem. W ekwipunku ich nie mam.

Dnia 27.03.2010 o 11:57, Karharot napisał:

Te przedmioty masz z

Spoiler

Twierdzy Krasiów


Chyba jeszcze nie odblokowałem tej lokacji.

Dnia 27.03.2010 o 11:57, Karharot napisał:

Podziemi własnej twierdzy



Tam nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 10:47, Ostrowiak napisał:

Polecam po nowych obszarach biegać z TABem, podświetla przeedmioty. Sporo bym bez niego
opuścił >.<

Tak właśnie robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...nie moge nigdzie znaleźć tej arcymistrzowskiej runy ognia :/ I zrobić jej też nie moge, gdyż brakuje mi dwóch mistrzowskich run ognia, których również nigdzie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 15:39, Ecko09 napisał:

Eh...nie moge nigdzie znaleźć tej arcymistrzowskiej runy ognia :/ I zrobić jej też nie
moge, gdyż brakuje mi dwóch mistrzowskich run ognia, których również nigdzie nie ma....

Więc zwyczajnie to "olej" i graj dalej. Znając życie sama Ci się trafi podczas gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 15:39, Ecko09 napisał:

Eh...nie moge nigdzie znaleźć tej arcymistrzowskiej runy ognia :/ I zrobić jej też nie
moge, gdyż brakuje mi dwóch mistrzowskich run ognia, których również nigdzie nie ma....


To może spróbuj ZROBIĆ te mistrzowskie. I przy tym wszystkie wcześniejsze. Schematy kupisz w Twierdzy Czuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się w Return to Ostagar (po Borderlands to już druga gra, gdzie gram w DLC). Tylko nie wiem jak je odpalić. Z menu głównego nie da się tego odpalić, przynajmniej nigdzie nie widać takiej opcji. I nie mam sejva, z którego mógłbym na mapie tam dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 18:12, Ecko09 napisał:

Zaopatrzyłem się w Return to Ostagar (po Borderlands to już druga gra, gdzie gram w DLC).
Tylko nie wiem jak je odpalić. Z menu głównego nie da się tego odpalić, przynajmniej
nigdzie nie widać takiej opcji. I nie mam sejva, z którego mógłbym na mapie tam dojść.



Instalujesz poprzez daupdater.exe, a żeby rozpocząć musisz udać się na nową lokacje na mapie świata, ziemie banna czy jakoś tak, znajdującą się mniej więcej na środku mapki, trochę powyżej szlaku z redcliff do denerim :)


>To może spróbuj ZROBIĆ te mistrzowskie. I przy tym wszystkie wcześniejsze. Schematy kupisz w Twierdzy Czuwania.

W twierdzy czuwania nie ma wszystkich schematów do run, są czeladnicze głównie ...sama poszukuję ekspertyckiej lodu, tężyzny i rezerwy oraz mistrz. tężyzny.

Sama zabawa z runami jest wymagająca czasowo.. przez co zastanawiam się nad sensem kolekcjonowania tych schematów itd... przypominają mi się czasy gier mmorpg i ulepszania w nich itemków :D gdzie godzinami się łaziło za składnikami, które ulepszały broń o kilka %.
Na razie moje pancerze mają po 3 runy dające +4 kondycji, 20hp to niemało :P A runy do broni to jeszcze z podstawki mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 18:12, Ecko09 napisał:

Zaopatrzyłem się w Return to Ostagar (po Borderlands to już druga gra, gdzie gram w DLC).
Tylko nie wiem jak je odpalić. Z menu głównego nie da się tego odpalić, przynajmniej
nigdzie nie widać takiej opcji. I nie mam sejva, z którego mógłbym na mapie tam dojść.

Jeśli nie masz save''a, z którego mógłbyś na mapie tam dojść, to nie pograsz.

Generalnie, żeby lokacja stała się dostępna musisz już być po

Spoiler

Lothering, albo przynajmniej tam dojść (nie jestem pewien)

.

Jeśli natomiast nie masz dostępu do głównej mapy, no to pozostaje Ci przejście przy następnym podejściu do gry.

Upewnij się oczywiście, że na liście DLC masz RTO jako enabled.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 20:42, Vel_Grozny napisał:

>

Generalnie, żeby lokacja stała się dostępna musisz już być po

Spoiler

Lothering, albo przynajmniej
tam dojść (nie jestem pewien)

.


Dopiero po Lothering można.

Dnia 27.03.2010 o 20:42, Vel_Grozny napisał:



Upewnij się oczywiście, że na liście DLC masz RTO jako enabled.


Jest włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 18:12, Ecko09 napisał:

Zaopatrzyłem się w Return to Ostagar (po Borderlands to już druga gra, gdzie gram w DLC).
Tylko nie wiem jak je odpalić. Z menu głównego nie da się tego odpalić, przynajmniej
nigdzie nie widać takiej opcji. I nie mam sejva, z którego mógłbym na mapie tam dojść.

Po ściągnięciu i zainstalowaniu pojawia się nowa lokalizacja na mapce niedaleko wieży magów tam jest rozmowa podczas której aktywujesz dodatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 21:03, Bongo777 napisał:

>


Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Nie mam dostępu do mapy. Wszystkie savy jakie mam są z dodatku Awakening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować