Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2010 o 21:12, Ecko09 napisał:

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Nie mam dostępu do mapy. Wszystkie savy jakie mam są
z dodatku Awakening.


Więc jak Ci to już niektórzy wyjaśnili nie zagrasz bez dostępu do mapy z podstawki. Jeśli chodzi o sam dodatek to jest słabiutki, gdybym już miał wybrać to zdecydowałbym się na Twierdze Strażnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 10:02, Grzech napisał:

Co nie zmienia faktu, że jesteś strasznie irytujący :P

> Btw, ten nightmare dlc mod jednak odbiera zabawę. Większy koszt zaklęć = mniejsza
frajda z rzucania spelli. MOżna jakoś odinstalowac dlc?

C:\Users\Nazwa_Użytkownika\Documents\BioWare\Dragon Age\packages\core\override i usuwasz
jra_core

EDIT: Znalazłem fajny mod, któy pozawala na naukę spelli z dodatku i wykorzystywać je
w podstawce :)
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=174



Niestety odhaczenie w grze, ani usuniecie folderu jra_core nie pomaga. Gdy wczytam jakiś stary save mam użycie many na spellu 22MP, a gdy użyje jakiegokolwiek spella to się od razu poziom zużycia zwiększa o 70%, czyli mod wciąż siedzi w grze. ;/

Reinstaluję grę x_x nie polecam tych dupnych Nightmare DLC Mod.


Ps: Czy grając w Awakening, można mieć jakiś dostęp do moich itemów z kufra w Twierdzy strażników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:47, Ecko09 napisał:

> >

Spoiler

Poszedłem do Amarantu, ale u żadnego z kupców ani nigdzie indziej nie znalazłem

> wełnianego podkładu i czystego żelaza.


Spoiler

Czyste żelazo napewno jest u zbrojmistrza w amarancie , podczas obrony amarantu pod koniec gry kupiłem.


Spoiler

Włeniany podkład jak pamiętam był na mrocznych bagnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na tym, ze musiałąm przeinstalować grę. I teraz jak chce wczytać save albo rozpocząc nową grę to mam error "brak modułu campaign.cif

Widze w google, ze masa osó ma ten sam problem, ale nigdzie rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałam jeszcze 2x i się udało, śmiga. Coś ten awakening się źle musiał instalować. :)


Ma sens dawanie broni jednocześnie bonusów obrażenia od ognia oraz od lodu? Runami bądź spellem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runy na pewno się ze sobą nie gryzą i damage będzie się kumulował, jak jest ze spellem już nie pamiętam ale podejrzewam że tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często jednak w różnych grach rpg jak się wpierw użyje lodu to potem ogień niweluje efekt, jaki wywołał lód...w DAO jak zamrozimy to potem możemy rozmrozić :P i raczej wtedy ogień usuwa efekt lodu.

Ale przy obrażeniach od broni faktycznie może się kumulować.. tak jak np. obrażenia duchowe, od natury od zimna, są niezależne.. tylko kolorki migają nad przeciwnikiem. :D

Btw, ale dowalili tych questów ;o mam około 25 aktywnych, ledwo spamiętuje o co w którym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieć osłabia efekt zaklęć ognia ale runy się nie niwelują (można sprawdzić obserwując damage unoszący się nad trafionym przeciwnikiem) więc nie ma tu problemu.

Dnia 28.03.2010 o 07:08, Pupu2 napisał:

Btw, ale dowalili tych questów ;o mam około 25 aktywnych, ledwo spamiętuje o co w którym chodzi.

Od tego jest dziennik :) Questów trochę jest choć i tak po zakończeniu będzie się wydawało że za mało (jak zawsze przy dobrej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Origins już mnie troche męczył, questy poboczne z tablic były trochę nudne, zwłaszcza te "drobne przysługi". Pan D powiedział idż zrób kuku panu K... :) nie wiadomo co jak i dlaczego, ale co tam, zabiłam pana K. potem się okazało, że stężony jad, który przez pół gry zbierałam dla pana K, jest już mu nie potrzebny .. bo jest martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Przebudzenia. Wpisałem te dwa kodziki na social.bioware.com, ale w grze i w zawartości pobranej nie ma tego Łuku Beregana i Perły Pomazańca. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 00:37, Haregar1 napisał:

Polecacie tę grę dla kogoś kto wręcz ubóstwia Wiedźmina czy Drakensanga?

Jeśli lubisz klasyczne RPG z dobrą fabułą i klimatem to gra jest dla Ciebie. Ma wady jak dosyć dużo walki ale można się do niej przyzwyczaić. Na pewno najlepszy RPG wydany ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 10:28, EmperorKaligula napisał:

hmmmmm... czy to normalne, ze Justice ma zaraz po pokonaniu bossa i dolaczeniu do druzyny
ma 100/100 poparcia ? (komunikat byl +100). To jaki bug ? Loadowac bossa ?

Tak, to jest bug. Gdybyś załadował sejwa sprzed walki i dał mu prezent to również otrzymałbyś +100 do poparcia. Jest to powód dla którego nie gramw tę gre, nawet jej nie przeszełem raz a kupiłem gre w pre-orderze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroczy Hełm Legionu. Świetny pomysł, przynajmniej nie trzeba patrzeć na tę wk******cą, na siłę wykrzywioną płytką złośliwością "twarz". Wreszcie czołowa spamerka topicu wniosła coś do tego wątku, chyba aż włączę z powrotem DA:O aby samemu ten pomysł przenieść w praktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na zakładkę "Postęp pobierania" i potwierdź co ma zostać ściągnięte (czyli wszystko :) Podejrzewam że to iż przedmioty z kodu trafiają właśnie tam to jakiś błąd, na szczęście jest on drobny i łatwo mu zaradzić.

BTW - po zakończeniu gry i podsumowaniu wydarzeń

Spoiler

gra zaczęła mi w kółko odtwarzać scenę śmierci Matki, nieprzyjemny zgrzyt na zakończenie dodatku :( Swoją drogą sama walka z Matką trwała u mnie jakieś 20s i była chyba najłatwiejszym starciem z końcowym bossem jakie kiedykolwiek widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 10:43, Indrid_Cold napisał:

Tak, to jest bug. Gdybyś załadował sejwa sprzed walki i dał mu prezent to również otrzymałbyś
+100 do poparcia. Jest to powód dla którego nie gramw tę gre, nawet jej nie przeszełem
raz a kupiłem gre w pre-orderze :/


no to bedzie chyba 3ci albo 4 bug - ale wszytkie marginalne (podwojne przedmioty, ciagle swiecacy quest nad postacia, poparcie dla justica i cos tam jeszcze bylo). Ja nie narzekam - dodatek wyraznie gorszy niz podstawa, a nowe umiejetnosci sa IMBA - ale bardzo fajnie wrocic do tego swiata jeszcze raz :) Ide grac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować