Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Witam.
Zamierzam kupić tą grę i w związku z tym mam kilka pytań:
1. Jaka jest jakość/objętość instrukcji/poradnika i innych elementów poligraficznych w wersji Box i EK? Zawsze lubiłem mieć tego typu gadżety ale tym razem kusząca (cenowo) jest opcja zakupu wersji elektronicznej na Allegro.
2. Ile objętościowo i czasowo trzeba sciągać wer. elektroniczną? Czy to się ściąga w postaci instalki którą można nagrać na płytę żeby nie trzeba było ewentualnie ściągać kilka razy?
3. W opisie wersji Deluxe nie widzę Postaci Shale ("coś takiego" jest chyba w boxach?) czy to tylko błąd w opisie?
(Są jeszcze jakieś inne różnice w zawartości samej gry między EK a Deluxe?) Czy są może jakieś mody niwelujące te różnice?
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowicj. krzepy +2kondycji
Czeladnicza krzepy +4kondycji
Ekspertycka krzepy +6 kondycji
Mistrz. krzepy +8kondycji
Arcymistrz. krzepy +10kondycji
Wyjątkowa krzepy +12 kondycji
Patronacka krzepy +14kondycji

Cena wykonania jednej wyjątkowej runy krzepy to pi razy drzwi 18 suwerenów. Nie licząc opisów na wykonanie takich run.
Udało mi stworzyć 3 wyjątkowe runy krzepy, co mi daje 180max hp w armorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale nie dało się już wyedytować...

Dnia 30.03.2010 o 13:27, Opal_P napisał:

1. Jaka jest jakość/objętość instrukcji/poradnika i innych elementów poligraficznych
w wersji Box i EK? Zawsze lubiłem mieć tego typu gadżety ale tym razem kusząca (cenowo)
jest opcja zakupu wersji elektronicznej na Allegro.


W zwykłej wersji boxowej nie ma poradnika. Jest tylko instrukcja całkiem spora ale czarno-biała.
Nie wiem jak jest z EK bo nie kupowałem :)

Dnia 30.03.2010 o 13:27, Opal_P napisał:

3. W opisie wersji Deluxe nie widzę Postaci Shale ("coś takiego" jest chyba w boxach?)
czy to tylko błąd w opisie?
(Są jeszcze jakieś inne różnice w zawartości samej gry między EK a Deluxe?) Czy są może
jakieś mody niwelujące te różnice?


Shale jest tylko w wersjach boxowych i Cyfrowej Edycji specjalnej. W zwykłej cyfrowej nie ma Shale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 13:21, Ostrowiak napisał:

Pocieszę Cię - wyszło na Xbox 360! Można zrobić nowego strażnika i wiele nie stracisz.

Ale podstawkę ma na PC więc wyjścia nie ma, chyba że kupi również Początek na X360;p
Pustelnik gra na PC WOW ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh tró M$ lover jest w stanie podłączyć PC pod konsolę uniwersalnym tajemniczym sata... tzn. pradawnym zen.

Żeby nie offtopiczyć - jakiś rekord w przechodzeniu dodatku? Udało się komuś doczłapać chociaż do 25h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 06:50, Oloninho napisał:

Gdzie znajdę resztę kluczy do głębokiej krypty Awarów w Twierdzy Czuwania, bo mam tylko
jeden.


Pójdź do podziemi twierdzy czuwania łotrzykiem i otwórz skrzynie. Przynajmniej jedne klucz jets w tych skrzyniach.

Spoiler

Te podziemia prowadzą do głębokich scieżek.

Zbadaj wszystko, gdyż każdy z 4 kluczy znajduje się właśnie tam (tzn w podziemiach oraz tych głębokich ścieżkach, do których dostaniesz się jak już krasnolud usunie gruz.


Spoiler

Ja natomiast mam problem z kilkoma questami.. jestem tuż przed wyruszeniem na misję i chcę podokanczac wsyzsktie questy, lecz:

Sigrun chce się przyłączyć do szarych strażników, mam porozmawiać o tym z Verelem, lecz wcześniej miałam tylko opcje dialogową dotyczącą zakonczenia spotkania szlachciców, a teraz mogę tylko zebrac drużynę i ruszać na wojnę. ;/

Nie wiem również jak ukończyć quest lojalnościowy Oghrena.. chce on porozmawiać ze swoją przyjaciółką w twierdzy czuwania.. lecz nigdzie jej nie widzę.

Jest też quest "Porwanie córki", uwolniłam ją już na samym początku gry.. "być może jej ojciec wyśle kolejny list". No i dalej nie wiem co. Quest nie jest zaliczony.

Quest przysięga wierności wymaga porozmawiania z Verelem, keidy bede chciała zkaonczyc zjazd szlachcicó.. lecz już nie mam tej opcji dialogowej.

Quest obrona krainy .. mam za mało żołnierzy aby obronić całą krainę...no i co? Jak ma wybrać pomiędzy obroną wsi, a obroną Armalantu?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 08:01, Pupu2 napisał:

Sigrun chce się przyłączyć do szarych strażników, mam porozmawiać o tym z Verelem, lecz
wcześniej miałam tylko opcje dialogową dotyczącą zakonczenia spotkania szlachciców, a
teraz mogę tylko zebrac drużynę i ruszać na wojnę. ;/


no to chyba po quescie - bug. ja skonczylem glebokie sciezki i bez problemy kielich i nowy szary straznik

Dnia 31.03.2010 o 08:01, Pupu2 napisał:

Nie wiem również jak ukończyć quest lojalnościowy Oghrena.. chce on porozmawiać ze swoją
przyjaciółką w twierdzy czuwania.. lecz nigdzie jej nie widzę.


musisz miec ~80 lojalnosci (strzelam, mialem z nim 65 i to bylo za malo) - wtedy bedzie mozliwa rozmowa z oghrem i zakonczenie questa. Z opisu questa wynika ze ona juz byla i miales pierwszy dialog (w glownej sali). Tak samo bylo z ta elfka - najpier dialog inicjujacy questa, potem dialog przy duzej lojalnosci i quest skonczony.

Dnia 31.03.2010 o 08:01, Pupu2 napisał:

Jest też quest "Porwanie córki", uwolniłam ją już na samym początku gry.. "być może jej
ojciec wyśle kolejny list". No i dalej nie wiem co. Quest nie jest zaliczony.


musisz pogadac z ta kobieta ktora odpowiada za poczte - bedzie nagroda od tatusia

Dnia 31.03.2010 o 08:01, Pupu2 napisał:

Quest obrona krainy .. mam za mało żołnierzy aby obronić całą krainę...no i co? Jak ma
wybrać pomiędzy obroną wsi, a obroną Armalantu?


od tego zalezy pewno zakonczenie i achivment - zeby miec wszytkie, musisz gre ukonczyc 2 razy (albo nawet wiecej, bo potem z miastem sa kolejne wybory) ;) Ja wyslalem ludzi do obrony wioski - i nic wiecej az do napisow koncowych nie bylo wspominane o tym co sie dzieje na polach (no z raz ktos wspominal ze maja ciezko ale sie trzymaja - 1 kwestia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Hmm, w trakcie całego dodatku przewinęły się dwie rozmowy, ze potrzebują pomocy.. i obydwu osobom przychyliłam się i wysłałam żołnierzy ... to było takie frywolne. :) Nie wiem czy to jakieś znaczenie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się pod koniec przy podsumowaniu.

Spoiler

Jeśli idzie o prośby szlachciców to wydaje mi się że jeśli żołnierzy wyśle się zarówno do miasta jak i na pola to nie osiągnie się tym zbyt wiele i przynajmniej w przypadku pól doprowadzi to do rewolty chłopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyste żelazo powinien mieć na sprzedaż Glassric w Amarancie... jednak nie widzę tego w jego ofercie.

Wełnianych ochraniaczy też nie widzę właściwie... (gdzieś obok znaku X na mapie amarantu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 10:59, Pupu2 napisał:

Kurd,e edytować znów nie mogę.. już mam te ochraniacze i żelazo. :D

A ten post w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować