Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2010 o 17:44, Karharot napisał:

Zgaduję że o DLC "Kamienny Więzień", wydaje mi się że raz zatwierdzony kod powinien na
danym koncie umożliwiać ponowne ściągnięcie dodatku, ktoś reinstalował grę i może to
potwierdzić?


Możesz ściągać wszystkie dodatki ile razy tylko zechcesz, po zalogowaniu się na konto w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagwozdka - czy po bezmyślnym usunięciu/zniknięciu folderu sejwów mogę je jakoś powrócić? Teoretycznie na BioSocial postać jest, nie wiem czy to coś da o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy te dodatki do ściągnięcia w DA to mogę pobrać na innym kompie i potem zainstalować u siebie(net z limitem) czy mszę pobierać z poziomu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:36, Carter napisał:

Mam pytanko czy te dodatki do ściągnięcia w DA to mogę pobrać na innym kompie i potem
zainstalować u siebie(net z limitem) czy mszę pobierać z poziomu gry.


Musisz z poziomu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 17:41, Phobos_s napisał:

> Mam pytanko czy te dodatki do ściągnięcia w DA to mogę pobrać na innym kompie i
potem
> zainstalować u siebie(net z limitem) czy mszę pobierać z poziomu gry.

Musisz z poziomu gry.

ok thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających edycję kolekcjonerską DA:O - gra właśnie weszła do serii EA Classic i taniej kupić można także kolekcjonerkę / 59.99 zł ) mam więc pytanie,jak ona wygląda? - czy w tym metalowym pudle jest gra w normalnym pudełku jak edycja premierowa?
interesuje mnie to gdyż posiadam już premierową edycję gry a kolekcjonerkę kupiłbym dla pudełka i dla dodatków i jeśli w środku byłaby gra w normalnym opakowaniu to mógłbym ją sprzedać pozostawiając sobie poprzednią wersję podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 20:48, Lex napisał:


Dzięki
to teraz nie wiem co zrobić bo wydanie jest bardzo ładne ale w takim wypadku musiałbym się pozbyć zwykłej edycji którą mam zainstalowaną na kompie a wtedy mogłyby być jakieś problemy z cd key,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić któryś z dodatków na ps3 do dragon age. I to szybko bo boje się że po wyjściu dragon age 2 będą z tego nici. Nie przeszłem od 4 miesiów dragon age bo mało gram ale albo kupie Return to Ostagar, albo Leliana''s Song ale nie wiem co ma więcej mb(net z limitem) i co fajniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Return to Ostagar jest lżejszy z deka, bodaj o 100mb. Co fajniejsze, oceń sam:

Warownia strażników - set, jakieś tam skillsy, queścor i bodajże skrzynka
Skowyt Leljany - dzieje bardzicy przed zindoktrynowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 17:20, Wijet napisał:

Chciałbym kupić któryś z dodatków na ps3 do dragon age. I to szybko bo boje się że po
wyjściu dragon age 2 będą z tego nici. Nie przeszłem od 4 miesiów dragon age bo mało
gram ale albo kupie Return to Ostagar, albo Leliana''s Song ale nie wiem co ma więcej
mb(net z limitem) i co fajniejsze?

Leliana''s Song jest większe (700MB) i droższe nieco od Return to Ostagar, za to znacznie ciekawsze. Gdybym miał wybrać jedno z tych dwóch, wziąłbym Leliana''s Song.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie EK i mam problem z dodatkami. Niby na pudełku jest napisane, że do 30 kwietnia, no ale wbiłem na stronie bioware zgodnie z instrukcją i zaskoczyło. Nie mogę za to ich ściągnąć w grze, po prostu ich nie wykrywa. Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem edytować, więc napisze w kolejnym poście. W międzyczasie udało mi się znaleźć rozwiązanie problemu - grę trzeba odpalić jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jak się okazało problemów z grą ciąg dalszy, a dokładniej dalej z tymi bonusami. Wszystko się ładnie ściągnęło i zainstalowało, tylko cały czas mi wywala, że te dodatki nie są dostępne dla tego konta. Zacząłem grę niby to bez nich, ale jak teraz chcę wczytać jakiś zapis to mi wywala komunikat, że zapis korzysta z dodatków, z których oczywiście nie korzysta... Wiecie jak uporać się z tym problemem? Przyznam, że ta gra zaczyna mnie już mocno denerwować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 00:54, CatInABag napisał:

Ehh, jak się okazało problemów z grą ciąg dalszy, a dokładniej dalej z tymi bonusami.
Wszystko się ładnie ściągnęło i zainstalowało, tylko cały czas mi wywala, że te dodatki
nie są dostępne dla tego konta. Zacząłem grę niby to bez nich, ale jak teraz chcę wczytać
jakiś zapis to mi wywala komunikat, że zapis korzysta z dodatków, z których oczywiście
nie korzysta... Wiecie jak uporać się z tym problemem? Przyznam, że ta gra zaczyna mnie
już mocno denerwować :/


Tutaj link do opisów rozwiązań problemów z grą (jest tego tyle, że nie jestem w stanie przepisać tego raz jeszcze) - po angielsku.

http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/2183407/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 08:48, Vel_Grozny napisał:


Dobra mam rozwiązanie ;P To ten punkt jakby ktoś miał problemy w przyszłości:

This can often be caused by a problem writing to the My Documents\\Bioware\\Dragon Age\\Settings\\profile.dap file. Make sure that the file is writable. You can also try renaming the file to something else, and forcing the game to regenerate it, which it will do the next time you log in. Achievements are also stored in this file, so you want to make sure you don''t delete the old version until you''re sure everything is working. If your achievements have been uploaded to the social site they will be redownloaded to your computer when you log in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować