Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Czy w DA:O będzie się przemieszczać po świecie w stylu wolnym jak w np. Oblivion''ie, czy tak jak w Baldurze z lokacji na lokację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z lokacji do lokacji niestety. ( travel system)
Jednakże lokacje są naprawdę spore a i w czasie podróży pomiędzy lokacjami występują zdarzenia losowe na losowych mapach, jak napaść bandytów/potworków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że w niektórych sklepach już jutro będzie DA, tak? A jak ja kupiłem tego pre order paka w Empiku to kiedy mogę iść odebrać EK? W piątek, czy może też wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:05, Pariah napisał:

Z lokacji do lokacji niestety. ( travel system)
Jednakże lokacje są naprawdę spore a i w czasie podróży pomiędzy lokacjami występują
zdarzenia losowe na losowych mapach, jak napaść bandytów/potworków itp.


Może jednak stety, dla mnie to na plus, powrót do starych dobrych RPGów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:13, Oloninho napisał:

Mówicie, że w niektórych sklepach już jutro będzie DA, tak? A jak ja kupiłem tego pre
order paka w Empiku to kiedy mogę iść odebrać EK? W piątek, czy może też wcześniej?


Możesz się przejść, ponieważ EA ma tendencję do wypuszczania gier przed zapowiadaną premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:05, Pariah napisał:

Z lokacji do lokacji niestety. ( travel system)
Jednakże lokacje są naprawdę spore a i w czasie podróży pomiędzy lokacjami występują
zdarzenia losowe na losowych mapach, jak napaść bandytów/potworków itp.


To akurat rzecz gustu. I dla mnie bardzo dobrze. Wole miec kilka(nascie) dobrze zaprojektowanych lokacji, w ktorych cos sie dzieje, niz lazic po jakichs lasach/gorach i walczyc z durnymi potworami bo nic innego sie tam nie znalazlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:13, Oloninho napisał:

Mówicie, że w niektórych sklepach już jutro będzie DA, tak? A jak ja kupiłem tego pre
order paka w Empiku to kiedy mogę iść odebrać EK? W piątek, czy może też wcześniej?

dzisiaj w Saturnie powiedzieli, że będę mogła kupić DA:O prawdopodobnie już jutro..to samo mówią w Media Markt. W Empiku natomiast powiedzieli, że jeżeli jutro dostaną DA:O a w Saturnie w moim mieście będą je sprzedawać od jutra, to oni ( EMPiK) też nie będą czekać do 6 listopada tylko wyłożą na półki, jeśli Saturn da grę do sprzedaży przed premierą :) Tak więc jest jakaś tam szansa na grę przed piątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:34, a_g_a napisał:

> Mówicie, że w niektórych sklepach już jutro będzie DA, tak? A jak ja kupiłem tego
pre
> order paka w Empiku to kiedy mogę iść odebrać EK? W piątek, czy może też wcześniej?

dzisiaj w Saturnie powiedzieli, że będę mogła kupić DA:O prawdopodobnie już jutro..to
samo mówią w Media Markt. W Empiku natomiast powiedzieli, że jeżeli jutro dostaną DA:O
a w Saturnie w moim mieście będą je sprzedawać od jutra, to oni ( EMPiK) też nie będą
czekać do 6 listopada tylko wyłożą na półki, jeśli Saturn da grę do sprzedaży przed premierą
:) Tak więc jest jakaś tam szansa na grę przed piątkiem :)


Mhm... Wielkie dzięki. W takim razie, jutro po szkole przejdę się do Empika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie była promocja przez 3 dni, fifa na xboxa 149,99zł. Warto przez neta kupować bo ceny spuszczają i przesyłka darmow apowyżej 150zł jak zamówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy można będzie kupić edycje kolekcjonerską bez preorderu w Empiku? Bo nie kupiłem tej rezerwacji za 50zł a chętnie sobie sprawię tą edycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kondrad widać gw:) bądź jutro to napisze do Ciebie. Myśle że w empiku bedą tez kolekcjonerki bez pre orderu ale wtedy musisz kupic po premierze,ale tak mi sie wydaję tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jeżeli faktycznie to prawda z MM/Saturnem (i przesunięciem daty wysyłki na gram.pl) to chyba po prostu anuluje zamówienie i jutro z rana wybiorę się do MM (weekend mam zawalony, a jeszcze w tym tygodniu chciałem sobie pograć) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować