Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Siła to mnożnik pary w łapach ale do sztyletów imho lepiej przepakowywać w zręczność. Poza tym zawsze lepiej mieć postać wielofunkcyjną niż wyspecowaną, a specować towarzyszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:05, Wrukos napisał:

Obrażenia zadawane dwiema broniami zwiększa zręczność, czy siła? Bo ja chcę bohatera
TYLKO do walki.


Na same obrażenia wpływa siła, ale jeśli chcesz mieć postać dual-wielding to powinieneś dużo ładować w zręczność bo dzięki temu rozwijasz umiejętności. Wg mnie przede wszystkim zręczność, siła w drugiej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra kruczek działa wszystko ładnie śmiga dlc naprawione. takie pytanko mam : leliana song: tylko ang bez polskich napisów ? jak kupię powrót do ostagara to będzie on działał na moim akutalnym savie czy będzię trzeba zaczynać od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leljana jest po angielsku, wszystkie DLC w DA zaczynają się questem i nie integrują specjalnie w save. (poza samodzielnymi misjami, odpala się je bezpośrednio z menu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flymenth pokonana. Wcale nie było tak trudno jak myślałem, nawet nikt mi nie zginął w drużynie, chociaż parę razy było blisko ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:33, Wrukos napisał:

Mnie osobiście łatwiej walczyło się z przemienioną Flemeth, niż z Andrastą w ciele smoka.


Ja miałem pewne obawy, ponieważ Morrigan to mój jedyny mag a jak wiadomo nie mogłem wziąć do drużyny podczas walki z Flementh. Tak swoją drogą, myślałem że oba smoki będą trudniejsze. Zostawiłem je sobie na koniec gry, więc to pewnie przez to się zawiodłem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jednam jest problem z dlc. Mam twierdzę strażnika, kamiennego więznia i świeżo kupiony powrót do ostagaru i jak dotąd (9h gry jestem u efów) żadnych śladów żeby działały poprawnie. Do obozu powinien przyjść ten kolo od twierdzy prawda ? a na mapie świata powinenem spotkać typa z różdżką władania golemami ? jakiś sposób jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:33, Wrukos napisał:

Mnie osobiście łatwiej walczyło się z przemienioną Flemeth, niż z Andrastą w ciele smoka.

Spoiler

Tak naprawdę to nie jest Andrasta :)

Pomijając ten drobny fakt to smoczyca ze świątyni Andrasty rzeczywiście jest potężniejsza od Flemeth, ta smoczyca jest jednym z jedynie trzech przeciwników w grze mających status elitarnego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę... kolejne DLC... Jakby nie mogli się przyłożyć i zrobić jedno porządne, a tak zrobią znowu byle co...

Ps. średnio jarają mnie podziemia, więc tymbardziej nie odpowiada mi koleny "dodatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Pieśń Leliany" to niezbyt dużo w tym DLC podziemi. Dodatek ogólnie nawet fajny fabularnie tyle że jako osobna całość nie jest częścią samego DA co trochę (w moich oczach przynajmniej) obniża jego wartość bo wolę coś rozszerzającego podstawową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 21:12, Karharot napisał:

[...] Pomijając ten drobny fakt to smoczyca ze
świątyni Andrasty rzeczywiście jest potężniejsza od Flemeth, ta smoczyca jest jednym
z jedynie trzech przeciwników w grze mających status elitarnego bossa.

3? A nie więcej?

Spoiler

Flemeth, smok ze świątyni, Gaxkang, Cauthrien, Arcydemon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:25, Dawn-of-War-II napisał:

Wszystkich kojarzę z wyjątkiem

Spoiler

Gaxkang

. Gdzie on jest?


Spoiler

W jednej z dzielnic Denerim. W ciagu gry zdobywasz w różnych miejscach notatki - chyba dwa wyciągasz z trupów a jedną dostajesz od przestraszonego krasnoluda w Orzamarskiej oberży. Wtedy załącza się zadanie do wykonania w Denerim. Gaxkang jest nawiązaniem do potężnego demilisza Kangaxxa z Baldur''s Gate 2. Niestety nie można zdobyć od niego pierścienia ;)



edit:
Spoiler

To jest w jednej z tych lokacji gdzie walczysz z rabusiami. Możesz ją poznać po tym, że są tam drzwi, których nie jesteś w stanie otworzyć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:21, macned napisał:

3? A nie więcej?

Spoiler

Flemeth, smok ze świątyni, Gaxkang, Cauthrien, Arcydemon


Sorry faktycznie, pomyliłem status Elite Boss z bodajże rankingiem 3 najtrudniejszych przeciwników

Spoiler

(o ile pamiętam trafili do niego Arcydemon, Wielki Smok i Cauthrien).

Ciekawe swoją drogą że wszystkich tych walk za wyjątkiem tej z Arcydemonem da się uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 23:38, Albii napisał:


Zawiodłem się trochę na poprzednich DLC - kupiłem Ostagar i Twierdzę, sądząc, że będą równie interesujące co Shale. :/ Dla mnie ten nowy DLC wygląda jak Głębokie Ścieżki tylko zamiast Hurloków dadzą nam golemy. Ja chyba podziękuję, bo krasnoludzkich podziemi mam już dość. Nie mogliby wymyślić czegoś związanego z elfami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować